Jaký druh pánských parfémů jako dívky: vyzvednout toaletní vodu

Mnoho mužů nedává parfémům velký význam. Domnívají se, že by to měly sledovat pouze dívky. Zapomínají však, že když se poprvé setkali, ženy podvědomě hodnotí vůni muže. Vzhledem k tomu musíte vědět, jaké pánské parfémy dívky líbí.

Dnes budeme o této otázce diskutovat a uvidíme, co voní láska a nelíbí dívky. Uvidíme, kolik chuti má pro slabší sex. Navíc zvažujeme, jak si vybrat ten správný zápach.

Aromata, ze kterých se ženy zblázňují

Chcete-li vytvořit dobrý dojem a zamilovat se do dívky, musíte nejen krásně oblékat, ale také zvolit správnou vůni. Jak se ukázalo, mnoho dívek miluje vůně citrusů, jantaru a tabákových poznámek. Podívejme se, jaký druh dívek má ráda toaletu.

 • Jeden pro muže,
 • Dolce & Co. Gabbana,
 • Fahrenheita,
 • Homme Intense,
 • Duna,
 • Sauvage,
 • Hypnose,
 • Pouze pánové.

Vůně Bulgari Black je velmi populární, obsahuje kombinaci vanilky, jantaru a pižma. Dívky nemohou tomuto zápachu odolat. Zvláštnímužnost může dát vůni John Varvatos Vintage. Pomáhá ženě cítit se slabě, ale drahé plavidlo.

Jak vidíte, vůně nejen zdůrazňuje styl člověka, ale pomáhá vytvořit správnou atmosféru a postavení slabšího pohlaví. Proto by ten chlap měl vědět o populární kolínské vody, které snižují dívčí soum.

Důležité!Parfém by měl být aplikován pouze na čisté tělo, jinak se vůně neotevře dobře.

Proč ženy milují tolik vůní?

Není žádným tajemstvím, že vůně má obrovskou moc. Často se stává, že samotný zápach může dívku přitáhnout nebo odsunout. Nejen muži milují, když dívka voní dobře, ale ženy také chtějí od silnějšího pohlaví slyšet příjemnou vůni.

Mužský parfém je schopen dostat přítelkyni, aby byla připravena na večeři i s cizincem. Sexuální přitažlivost se může probudit i jen kvůli zápachu. Vůně může vyvolat určité pocity nebo sympatie. Stanovisko o osobě může být učiněno jeho vůní. Existují tři typy pachů:

 • Příjemný,
 • Nepříjemné,
 • lhostejný.

Z tohoto faktoru bude záviset postoj dívky k chlapci. To se děje podvědomě, ale zápach okamžitě ovlivňuje hodnocení. Navíc, když žena slyší vůni svého muže, je okamžitě nadšena reflexem a nedá se s tím nic dělat.

Důležité!Vůně hrají důležitou roli v intimním životě, takže přináší radost, člověk musí zapálit svou ženu.

Jaké jsou vůněmilují a nelíbí dívky?

Nyní existují různé pánské parfémy, které dívky mají rádi. Je důležité, aby si muži vybrali správný parfém před datem, aby dívka zůstala s dobrým dojmem. Ženy milují tyto vůně:

 1. Vanilkamá lehký a neintruzivní zápach, který okamžitě vzrušuje ženu. Je to trochu sladké, takže tyto aroma jsou určeny pouze pro večerní dny.
 2. Mincovnapomáhá člověku zůstat vzhůru a energický. Máta vždy voní dobře a podporuje intimní vztahy.
 3. Pižmosilně připomíná vůni mužských feromonů, takže pomáhá vzbudit slabší sex. Tato vůně je lepší používat při práci, protože budete přitahovat pozornost mnoha žen.
 4. Jasmínpomáhá ženě relaxovat a cítit se svobodně.
 5. Ylang-ylangje specificky používán pro intimní vztahy, protože ideálně vzrušuje ženy. Kromě toho tato vůně pomáhá vytvořit útulnou atmosféru a osvobozuje člověka.
 6. Pačulije sexuální stimulant.

Každý člověk by měl mít s těmito vůněmi alespoň jeden parfém. Z toho bude záležet na úspěchu data. Pokud chcete, můžete si vzít aroma svíčky s těmito vůněmi.

Dívky mohou špatně reagovat na velmi silné pachy. Také dívky nemají rádi vůně, které jim připomínají nepříjemné situace nebo obrázky z minulých vztahů.

Vybereme dokonalé aroma pro sebe a pro ni

Jakákoli vůně na muže voní jinak.To je způsobeno vůní vašeho vlastního těla, takže musíte nejen vybrat chladný zápach, ale také zjistit, zda vám to vyhovuje.Výběr kolínské vody, muži dávají pozor na dva faktory - to je typ parfému a jeho vůně.

V současné době existují tři typy parfémů:

 1. toaletní voda .Tyto příchutě jsou nejjednodušší a nejneobvyklejší.
 2. Parfém .Jsou vyráběny v malých lahvích, protože jsou velmi koncentrované.Musí být aplikovány na kůži v malých množstvích, aby nedošlo k přehánění s vůní.
 3. Eau de Parfuma je určen pro denní použití, protože neobsahuje silné pachy.

Po zakoupení parfému musíte vědět, jak jej správně skladovat.Je důležité, aby přímé paprsky slunce nespadly na láhev, takže je lepší dát je na tmavé místo.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Je lepší koupit parfémy slavných značek.Cena vám pomůže pochopit, kde je falešný a kde je originál.

Dalším faktorem je vůně.V parfému se skládá ze tří poznámek:

 1. První z nich je světelná poznámka, která je vlastní citrusům a květům.Za 15 minut zmizí.
 2. Druhým je poznámka srdce.Tento zápach je slyšet, dokud není vyplaven vodou.
 3. Třetí - smyčka.Cítíte to dobře po uplynutí času.Muž se často vrací domů a začíná cítit, jak se tato vůně otevírá.

Po zvážení těchto faktorů lze chápat, že výběr parfémůnemusíte jednou.Je důležité, aby parfém zůstal na osobě alespoň jeden den, pak můžete pochopit, zda mu to vyhovuje či nikoliv.

Poradenství! S použitím parfémů si nemůžete koupit detergenty se silným zápachem, jinak zcela zabijí vůni.

Jak správně používat parfémy?

Parfémy se aplikují na hrudník.Během šesti hodin bude vůně zcela odhalena.Je důležité si uvědomit, že parfém v kombinaci s tělesným pachem může dát neobvyklou kombinaci, takže každý člověk bude mít stejný zápach.Pro nalezení vhodné varianty kolínské vody může trvat dlouho.