Jaký druh mužů miluje ženy: v charakteru, vzhledu a dalších vlastnostech

Proč se dívky doslova zblázňují s některými muži, zatímco jiné si vůbec nevšimnou? Tato otázka zajímá většinu mužů, totiž to, co muži milují ženy, podle jakých kritérií si vybírají svého společníka pro život. Aby bylo možné nalézt odpovědi na tyto otázky, musíte pochopit ženskou psychologii a celou ženskou povahu. S vědomím toho, že i ti nejzkušenější a nejistí muži budou schopni kultivovat vlastnosti ideálu.

Názor, že ženy jako většina černých, silných a úspěšných mužů je ve skutečnosti jen částečně pravdivý. Aby člověk byl mezi krásnou polovinou společnosti veliký, bude muset pracovat na vzhledu, charakteru, chování ve společnosti, vnitřních kvalitách a sebehodnocení. Současně je nutné toto opatření dodržovat tak, aby člověk neztratil svou nadšení a individualitu.

Jak dívky volí chlapce: psychologii žen

Abychom porozuměli základním kritériím, na co by se člověk rád dívalženská psychologie. Odborníci poznamenávají, že většina položek je položena na podvědomé a instinktivní úrovni, jako je tomu u samotných mužů. Většina dívek si pro sebe vybere partnery, kteří mohou produkovat zdravé potomstvo, zajistit, aby byla rodinná pohoda a co je nejdůležitější, spolehlivá záda.

Takže psychologie žen nazývá několik základních kritérií, podle kterých je životní partner vybrán:

 1. Vzhled.První věc, kterou je třeba pochopit, je, jaký druh dívek vypadá. Většina dívek se zaměřuje především na čistotu, čistotu člověka, jeho účes, stav kůže, výběr oblečení. Je jasné, že se jim bude líbit více napjatá reliéfní postava než pivní břicho a široké boky. Některé dívky se dívají do rukou mužů, jiní jako šedí ve vlasech a třetí - vysoké a silné svaly.
 2. Zdraví.Toto kritérium je kladeno na instinktivní úroveň, pouze u zdravého muže žena dá stejné zdravé potomstvo. Proto vyhodnotí člověka podle jeho vzhledu, kůže, vlasů, nehtů, zubů, psychoemotivního pozadí atd.
 3. Nedostatek špatných návyků.A pokud je mnoho dívek shovívavých k problému kouření, tendence k opilosti a tvrdému pití nebude tolerována žádným zdravým adekvátním člověkem. No, o závislosti na drogách a to není vůbec stojí za to mluvit, tady a Ježek je jasné. Mnoho dívek je znechuceno závislostí na počítačových hrách, moderním zlozvykem miliónů mužů.
 4. Vnitřnítyč. Pokud dívka vidí solidní morální základ v člověku, jasné pochopení cílů v životě, sebevědomí a její názor, s takovým člověkem se bude cítit jako za kamennou zdí.
 5. Podobně jako dívčí otec. Je to otec, kdo je prvním měřítkem pro muže, poté, co vyrůstá, bude hledat podobného muže, který vytvoří rodinu.Navíc lidé, kteří mají podobný vzhled, jsou v genetickém aspektu vhodnější.
 6. Sociální postavení. Pokud je člověk slibný a úspěšný, inteligentně se chová ve společnosti, má dobré vztahy, respektive respektuje v očích ženy.Ale co je nejdůležitější, stane se spolehlivým živitelem rodiny a s takovým mužem si můžete dovolit velkou rodinu.
 7. Vůně. Mnoho mužů se obává, jak začít mít rádi dívky, ale zároveň mají odpudivý tělesný pach a jeden po druhém selhávají.Odborníci říkají, že mnoho dívek instinktivně podle vůně určuje, kdo má vynikající kvalitu imunitních genů.
 8. Optimismus. Žena potřebuje společníka, který s ní bude udržovat emocionální spojení, proto musíte být pozitivní a veselá osoba.Pokud člověk bude považovat budoucnost za zkoušku a tragédii, nikdy nedá ženě důvěru v budoucnost.
 9. Přiměřené sebehodnocení. Ženy jsou naštvané chválou a zastáváním mužů, mají rádi skromnost v tandemu se sebedůvěrou.
 10. ​​
 11. Nestandardní. Rozinka vKaždý člověk je talent, pro každého je jiný. Může to být velký smysl pro humor, tvůrčí tvory, analytické myšlení nebo něco jiného.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Statistiky potvrzují, že většina žen se nejprve dívá na vnější plášť člověka, pak hodnotí jeho vnitřní vlastnosti a charakter, a teprve pak věnuje pozornost ostatním kritériím výběru.

Jaký druh mužů miluje dívky?

Dvě nejdůležitější otázky jsou to, jak vypadají kluci jako holky, které volí ženy jako dívky podle své povahy. Je to charakter a vzhled, které v první řadě vytvářejí dojem člověka, ale pokud se muži zpočátku dívají na vzhled a teprve potom na charakter svého společníka, mají ženy vše v opačném pořadí.

Jaký typ chlapů dělají dívky podle charakteru?

Jsou-li mladé dívky kvůli nezkušenosti vedeny na vnějším plášti, jsou zralé ženy, včetně žen starších 40 let, důležité pro charakter člověka a jeho vnitřní kvality. Dokonce i bez výrazného vzhledu, ale s řadou nadřazených mužských vlastností, může být člověk žádán více než pohledný muž s dokonalým tělem, ale bez vnitřní náplně.

Většina dívek má ráda následující charakter znaků a typ mužů:

 • štědrý- dary a překvapení ukazují dívce pozornost a snahu o vztahy;
 • odpovědný - na takového partnera se lze spolehnout ve věcech rodiny a vztahů;
 • soběstačný- všestranný člověk s vlastními názory a zájmy;
 • loajální- ne jediná dáma bude tolerovat zrádce a zrádce vedle ní;
 • dobrý- jen dobrý člověk má vnitřní krásu a bohatství;
 • intelektuálně rozvinutý- inteligentní a vzdělaný člověk bude zajímavý, úspěšný a užitečný pro společnost;
 • vzdělané- dívky oceňují statečnost a znalosti pravidel etikety.

Aby tedy chlapci byli úspěšní, musí tento seznam vlastností a vlastností charakteru kultivovat. Kromě toho musíte vždy udržet klid v různých situacích, prokázat sebevědomí a klid.

Jaký druh chlapců dělají holky externě?

Stereotyp, že krásné dívky si vybírají krásné kluky, funguje pouze v případě mladých dívek. Zbytek dívek náročný na exteriér, ale z rozumu. Statistiky říkají, že pouze 28% dívek se dívá na vnější shell, pro její výběr partnera. Existuje tedy několik kritérií pro vzhled dívek jako:

 • tvář- v obličeji dívka hledá rysy vysokého intelektu a silného charakteru;
 • ruce- podle nich dívka hledá sílu, spolehlivost, výkon v člověku, zpravidla jsou určena v dlouhých prstech a širokých dlaních;
 • height- řekni přesně, jakou výšku muži mají rádije to obtížné pro dívky, ale častěji jsou dívky přitahovány k chlapům, kteří jsou vyšší než oni sami (například nízko rostoucí partner nebude vyhovovat vysokým dívkám);
 • tělo- číslo musí prokázat sílu člověka, a proto musí být vhodné a svalnaté.

Ve skutečnosti specifikovaná kritéria nejsou vždy plně zahrnuta do obrazu ideálního muže a dívky si vybírají zcela odlišný typ manžela.To dokazuje, že vnitřní krása je pro spravedlivý sex důležitější.

Jaký by měl být dokonalý člověk?

Někteří muži jsou znepokojeni otázkou, které dívky mají rádi skromné ​​kluky, jiní nechápou, proč, s tak vysokým sebevědomím, zůstávají nepozorováni krásnou polovinou společnosti.A pouze psychologové jsou připraveni pojmenovat typ ideálního muže.Ideální muž je tedy:

 • navenek dobře udržovaná a přitažlivá osoba, která dohlíží na jeho vzhled;
 • muž s dobrým vkusem a smyslem pro styl (pokud člověk neví, jak se obléknout, aby potěšil dívku, už ztratil na mnoha frontách);
 • muž s optimálním souborem charakterových rysů, sebevědomý, silný a s prutem, se smyslem pro humor, laskavý a pozitivní;
 • Perspektivy týkající se vlastního rozvoje a finanční situace;
 • zaměřené na vytvoření rodiny a děti;
 • vášnivý a vášnivý v intimním životě;
 • schopny učinit kompromisy ve vztahu.

Navíc v moderní společnosti musí mít člověk komunikační dovednostijasné cíle pro blízkou budoucnost a pro nadcházející roky.Žena vždy ocení člověka, který ví, jak uhasit konfliktní situace, projevuje úctu ke svým a ostatním lidem, je schopen se starat a věnovat pozornost.

Co muži jako ženy zvěrokruhu?

Mnoho mladých lidí věnuje zvláštní pozornost horoskopům a předpovědím astrologů.Proto při výběru satelitu v životě se dívky často obracejí na hvězdy a rady a doporučení.Podle znamení zvěrokruhu, můžete vyzvednout pár takto:

 • ženy Beranajsou vhodnější pro drzé a impulzivní muži s ohněm v jejich očích a asertivitu;
 • pro ženu Taurusudělá jemný, milující a citlivý mladý muž;
 • k ženě Blížencůhvězdy radí podnikavému muži, společenskému a společenskému;
 • Žena z Rakupotřebuje skromného a útulného člověka s jemným a citlivým postojem ke svému vyvolenému;
 • žena Leopotřebuje silného, ​​nezávislého a hrdého partnera s vedoucími schopnostmi;
 • žena Pannymá rád vlastence, vojenské muže a tvrdě pracující muže;
 • Ženy vahjako skandální a krásné kluci, mistři flirtování a galantní milenci;
 • k ženě Scorpiobude dělat úmyslný, odvážný, pronikavý partner a ideální milenec;
 • Žena Střelcepotřebuje muže, který není omezen na každodenní život s rozsáhlými idealistickými plány;
 • pro ženu Kozoroha silný muž s kariérními vyhlídkami;
 • ženy hvězd Aquariusradí všestranným mužům široký okruh známých;
 • pro ženu Piscesbude potřebovat emocionálního partnera, což ve skutečnosti dokazuje její jedinečnost.

Všechny tyto vlastnosti se nacházejí u mnoha mužů a není těžké je přinést, pokud je člověk zaměřen na dobytí určité dívky.Astrologie vám pouze řekne přesně, na jaká kritéria můžete upozornit z pohledu vztahu.

Co muži jako ženy nad 40 let?

Jak ukazuje praxe, mnoho žen nad 40 let jako mladí muži.Když se na to díváte z hlediska psychologie, existuje několik vysvětlení tohoto:

 • mateřský instinkt , pokud není promarněn na děti, žena si pro sebe vybere mladého chlapa, který bude úspěšný.muž;
 • věková krize , vedle mladého chlapce bude žena sama mladá, znovu se cítí mladá a přitažlivá;
 • touha ovládnout , když to není možné s rovnocenným partnerem, as mladým, morálně slabým chlapem, můžete hrát tutor;
 • emocionální výživa , kdy je dáma unavená realitou života inspirována životně důležitou energií, pozitivitou a spontánností mladého partnera.

Zralé ženy si pro sebe vybírají spolehlivé, nezávislé a dokonalé muže, kteří nesledují ambice a šťastný život, alejsou zaměřeny na klidné rodinné hnízdo.

Jaký typ kluků dělají sportovní dívky?

Je těžké přesně určit, kteří kluci mají rádi sportovní dívky, které mají rádi fyzickou námahu a správnou výživu. Ale dokonalý tandem vytvoří své mladé lidi s podobným pohledem na život. Je nepravděpodobné, že by fyto-poník věnoval pozornost muži s nadváhou a závislostí. Napumpovaný chlapík, který jí správně a vede zdravý životní styl, bude vynikajícím partnerem, přítelem a partnerem ve vztahu.

Závěr

Mladou dívku si můžete vychutnat kvůli externím datům, starším dívkám - vnitřní kráse a odvážnému charakteru, zralé paní - s její bezprostředností a mládím, sportovcem - s podobnými zájmy a přečerpaným tělem. Zůstává jen kultivovat v sobě všechny kvality, které pomohou uspořádat osobní život.