Jaký certifikát dát dívce: kosmetický salon, fitness nebo lázně?

Během prázdnin mají muži často otázku, co dát dívce. Který certifikát jí bude užitečný a přinese radost? Ne všichni muži mohou pochopit narážky dívek, a dokonce i dívky někdy vágně a nejasně hovoří o dary, které by chtěli dostávat.

Samozřejmě, každý člověk chce dívku, aby ocenila jeho dar. V situaci s darem ve formě certifikátu je velmi těžké udělat chybu, protože s vědomím základních zájmů a přání dívky je snadné předložit potřebné potvrzení, které bude určitě ráda.

Hodnocení dárkového poukazu pro dívky

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Takto vytvořenýhodnocení od uživatelů.
Při lázeňských procedurách
Celkové skóre
4
-
+
4
O relaxační aromatické masáži
Celkové skóre
3
-
+
3
U ovoce SPA
Celkové skóre
3
-
+
3
Čokoláda a thajské masáže
Celkové skóre [Návrh 69]
2
-
+
2
O pečení silky skin [[PN 76]
Celkové skóre
2
-
+
2

Jaký certifikát dát dívce?

Abychom pochopili, jaký dar dát dívce, stačí věnovat pozornost tomu, do kterých obchodů dívka přichází, a na jaké věci se dívá.Pokud dívka přišla na pult s parfémem v obchodě, pak si člověk musí vzpomenout na název společnosti a vzhled láhve, aby si je mohl koupit později.

Je mnohem snazší zvolit si certifikát na dárek, pokud si člověk nemohl vzpomenout na název parfému, velikost a model oděvu, název obchodu atd., Pak na záchranu přijde dárkový certifikát.

Pro informaci! Dnes má prakticky každý obchod službu pro prodej dárkových certifikátů.Je to velmi pohodlné.Zaprvé to nejsou peníze, které jsou darovány, a za druhé si může vybrat dar, který ji zajímá.

Jak zjistit, co se dívce líbí?

Chcete-li zjistit, jaký druh děvče chce dívka dostat, můžete s ní provést psychologický test, v němž by jedna z otázek mohla být: „Jaký druh děvče sní o dívce?nebo co chce přijmout? “Můžete také říct dívce, že jste si již koupili dárek a požádáte ji, aby to hádala. V seznamu uvedených darů bude určitě dar, který by dívka chtěla přijmout. Hlavní je si to zapamatovat a koupit.

Jedním z nejvíce win-win možností může být toto: vezměte si s sebou dívku do nákupního centra a pozorně sledujte, čemu věnuje pozornost, pak by měl být certifikát zakoupen za zboží nebo služby v této oblasti. V průběhu konverzace může dívka často říci, že už dlouho snila o tom, že by šla do kosmetiky, například ve fitness centru nebo na proceduře SPA. Pak je to v této oblasti a je třeba dát certifikát.

Můžete také říci, že existuje přítel, který neví, co má dát. Mezi možnými odpověďmi může být ta, která sní o dívce.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Při výběru dárek pro dívku můžete analyzovat její sociální sítě. Možná, že v nich dívka drží odkazy na dary, které by chtěla přijmout.

Jak překvapit dívku. Nejoblíbenější nápady, které můžete zaplatit certifikátem

Pokud jste se již rozhodli předložit certifikát, můžete při jeho výběru použít následující nápady.

 1. Dívka může darovat procedury SPA čokolády , které spočívají v použití čokolády, která pokrývá kůži po vaření v sauně a v sauně.čistící peeling s kávou. SPA levandule se ale opravdu líbí dívkám pro její relaxační účinek. Na sezení je prováděn levandulový peeling a obal, stejně jako masáž aromatickými oleji.
 2. Dívky budou mít čas na střeše mrakodrapuv době, kdy saxofonista provádí romantické kompozice. Krásný výhled vyhraje srdce a teplé přikrývky a třpytivé svíčky vytvoří pocit pohodlí a harmonie.
 3. Pokud dívka miluje koně, může jí být dánadar v podobě jízdy na koni .
 4. Neobvyklým dárkem může být přizpůsobení spodního prádlapro individuální objednávku dívky, jejíž styl si může vytvořit sama.
 5. Romantickým dárkem může být procedura SPA v naprosté tměza pomoci aromatických olejů a blikání svíček.
 6. Fashionistas ocení mistrovskou třídu vizážistky , která řekne dívce, co akcenty v make-upu jsou pro dívku lepší a jak zdůraznit krásné rysy obličeje a zakrýt nedostatky.

Jaké typy certifikátů může dívka koupit?

Každá dívka bude mít radost, že obdrží certifikát, který se bude týkat jejího druhu zábavy, hobby nebo oblíbené práce. Proto před nákupem je důležité pečlivě zvážit klady a zápory této či této možnosti.

Fitness, zdraví, masáže

 • Milovníci fitness, sportu a masáže oceníosvědčení pro relaxační lázeňské procedury .
 • Dívka může dátrelaxační aroma masáž celého tělasvýchodní oleje.Zajímavostí může být protistresová masáž krční části těla.Proces využívá různé techniky, které pomáhají uvolnit a odstranit únavu.Procedura s použitím kamenů, které jsou zahřívány na různé teploty a navrstveny na různé části těla, a pak masírují tělo.
 • Procedury SPA v tureckém hammamu .Po naparování na kůži je peeling a pak je kůže navlhčena oleji.V případě potřeby lze masáže provádět pomocí bambusových košťat.
 • Můžete poskytnoutosvědčení pro péči o královské tělo , které spočívá v napařování ve speciálním sudu a aplikaci směsi koření a bylin.
 • Zajímavým darem může býtosvědčení pro OCHÚ ovoce. Skládá se z komplexu procedur, které obohacují pokožku vitamíny, stejně jako v praní a masáži těla.
 • Osvědčení o loupání „hedvábné kůže“ocení dívky, protože podporuje obnovu pleti, a tak je měkké a hedvábné.
 • Osvědčení pro čokoládu a thajskou masážjako dárek bude velmi vhodné pro dívky, které si chtějí odpočinout.Během čokoládové masáže se také provádí zábal a peeling.Během thajské masáže se působí na určité body těla a všechny svalové skupiny jsou zpracovány.

Konzultace se specialistou na ženskou krásu

Vynikající dárek by byl certifikát pro návštěvu kosmetologa a specialisty na ženskou krásu.Postupy tohoto specialisty pomohou uvolnit svaly obličeje, odstranit vrásky.A slupky a křoviny odstraní horní vrstvu keratininu kůže, takže kůže bude vypadat svěží a veselá.Krása zasedání, které zahrnují make-up, styling, manikúru a pedikúru pomůže dívce výrazně změnit její obraz a dokonce i styl.

Pro milovníky vyšívání

Dívkám, které rádi šijí a pletou, může být udělen certifikát pro výuku šití a pletení, kde se může seznámit s novými módními trendy, vzory oblečení.a moderní techniky pletení.

Gastronomické osvědčení

Nejnovější módní trend je dar ve formě gastronomického certifikátu.To je pěkný dárek, který bude milovat přátelé a příbuzní, stejně jako přátelé.Gastronomický certifikát pro výlet vám poskytne moře nezapomenutelných emocí a dojmů.Během cesty se turisté seznámí s památkami, navštíví nádherná místa pro rekreaci a seznámí se s tradicemi a zvyky místních národů.Gastronomický certifikát je darem radosti.

Překvapení pro dívku

Osvědčení o romantické večeři pro dvě osoby při svíčkách v jeskyni, kde je pouze romantická hudba.Bude to úžasné překvapení na výročí datování nebo svatby.

Dárky-dobrodružství

Romantický a neobvyklý dárek by byl let balónem, jedinou negativní věcí by bylo špatné počasí.

Ale tímtoNeobvyklým darem pro získání nových dojmů může být certifikát protistresovému klubu, kde pro vaše potěšení bude dívka schopna porazit pokrmy.

Pro nové dojmy můžete vydat certifikát pro mistrovskou třídu na vaření cukrovinek nebo výuku keramiky.

Bude úžasné chodit na jachtě pro milovníky, takže můžete bezpečně dát svému milenci certifikát na procházku na jachtě.Kterou kartu si vybrat pro dárek, každý se rozhodne pro sebe.

Pro outdoorové aktivity

Osvědčení pro jógu ve vzduchu ocení dívky, které sportují, je to tak cool a neobvyklé dělat cvičeníspeciální houpací síť a ano i z jógy.

Osvědčení o extrémním sestupu na laně pro létání nad jezerem nebo horami ocení skuteční fanoušci extrémních sportů a adrenalinového spěchu.

Je možné spolu s dívkou létat během výcviku na letounu s instruktorem.Zůstane navždy v paměti.

Žena, která má zájem o sport, může být vystavena certifikátem na návštěvu v bazénu nebo na výlet na koni, milovníci pravých extrémních sportů ocení certifikát pro jízdu na motocyklu mistrovské třídy.

Parfémy, kosmetika

Dárky ve formě osvědčení pro parfumerii a kosmetiku jsou poměrně běžné.Jako neobvyklý certifikát můžete například darovat individuální certifikát na parfémy.

Oblečení

Mnoho prodejen poskytuje služby pro prodej certifikátůnákup oblečení. Při výběru a nákupu modelu, který se vám líbí, může dívka platit stávajícím certifikátem.

Ostatní

Jako neobvyklé dárky můžete vydat certifikát pro ochutnávku vín a sýrů, stejně jako pro nahrávání vlastní písně ve studiu.

Závěr

Při výběru certifikátu je nutné vzít v úvahu jeho dobu platnosti, podmínky pro udělení a to, že se na něj nevztahuje návratnost. Certifikát jako dárek je skvělý způsob, jak blahopřát člověku, když je pro něj těžké vybrat si dárek, ale chcete dát člověku radost a radost.