Jakou vůni mají pánské parfémy v modré láhvi?

Pro muže není vždy potěšením nakupovat pro muže, zejména když si musí po delší dobu vybírat parfémy. To není překvapující, protože člověk s nejcitlivějším čichem nebude schopen rozlišit více než tři pachy v řadě. Mužská polovina je v této volbě důkladnější než samice, což ji často činí spontánně. Musí si být jisti, že Kolín nad Rýnem bude vyhovovat jeho stylu, a také to, že má na jeho image pozitivní vliv.

Chuť se v průběhu let mění a netvrdí se o nich, jak se říká. Parfémové, kteří vytvářejí sbírky, však mají jasná kritéria, díky kterým jsou pro muže vybrány parfémy. Je založen na typu vzhledu. Pánské parfémy jsou letní, zimní, jarní a podzimní. Pravidla však nejsou nikdy bez výjimek, ale jejich naslouchání nikdy neskončí.

Jaká chuť čeká v modré láhvi?

Při výběru toaletní vody pro člověka je třeba věnovat pozornost jeho charakteru a způsobu života. Klasiky jsou vhodné pro seriózní podnikatele - jedná se o pikantní orientální příchutě, které jsou založeny na drahém dřevu Oud, muškátovém oříšku, koriandru, kardamomu.

Parfémy s bohatou dřevitou citrusovou vůní jsou dnes velmi oblíbené,doplněné bergamotovými tóny, zralým pomerančem, lesním mechem, jantarem.

Odborníci doporučují sportovnější muže, aby si vybrali toaletu s osvětlujícím, chladným zápachem. Patří mezi ně parfémy s tóny pobřežních mořských vln, citron, pikantní mátou.

Ti, kteří preferují nové pocity, se nebojí experimentovat, doporučuje se kupovat parfémy s květinovou vůní s přidáním ovoce, jako jsou zralé jablko, levandule, oranžové květy.

Tip!Nejjednodušší metoda, která byla v průběhu let testována, aby potěšila člověka, je koupit si novinku, ale s napodobeninou vůně, kterou používal. Zlepšená verze ho potěší.

Seznam oblíbených příchutí

Samozřejmě, že volba vůně pro muže musí být oslovena odpovědně. Nabízené vůně v modrých lahvích často přitahují mužské oko. Co je uvnitř?

Versace Eau Fraiche

Jedná se o leteckou variantu, kterou miluje téměř každý. Značka existuje od roku 2006. Velmi oblíbená je vůně čerstvé dřevité směsi. Někteří nést toaletní vodu pro každodenní použití, jiní rozhodnou, že ti kdo hrát sport by měl používat to. Někdo je používá pro romantická data, aby zapůsobila na svého milovaného. Každý má svůj vlastní názor, ale bez ohledu na to, každý reaguje pozitivně nebo nadšeně na vůni.

První sdružení, která se vyskytnou při zmínce o tomto parfému -je to elegance a elegance. Byl navržen pro aktivní, sebevědomé muže, kteří se koupali v luxusu, ale zabírají v životě pozici pracovitého pracovníka.

Pro informaci!Vyznačuje se mimo jiné svou nenápadností, která umožňuje používat modrou láhev tekutiny každý den.

Počáteční poznámky se odrážejí v kombinaci pižma, jantaru, aroma dřeva. V zápachu cedru, muškátového oříšku, estragonu se otevírají srdce. Dokončovací akcent dává pocit svobody, svobody a je vyjádřen v vůni bílého citronu, karambolu, růžového dřeva.

Antonio Banderas Blue Seduction

Od prvních akordů tohoto parfému si uvědomujete, že se jedná o ideální modré pánské duchy - to je lehkost a modernost. Elegance a vznešenost je vyjádřena v přítomnosti chladnosti a svěžesti. Unikátní vlak vrhá asociace jasných smyslností a svůdné něhy.

Lze říci, že se jedná o vodní nektar, počínaje chladnou čerstvostí citrusových vůní a končící kombinací rybízu a pikantní máty. Charakteristickým rysem kompozice je ušlechtilá čistota.

Tato toaletní voda je odolná a lehká. To je tajemství, stejně jako popularita této značky. Doporučuje se používat je kdykoliv, a to jak večer, tak odpoledne. Bez ohledu na to zdůrazňuje vynikající chuť, originální styl.

Důležité!Modrá toaletní voda je v bezchybné láhvi tlustého skla s přísnými hranami. Onpřipomíná kostku ledu nebo krásný krystal.

Agua De Loewe El

Španělský módní dům po dlouhou dobu těší svým fanouškům neobvyklé chutě.Tento parfém je skvělý, protože získal miliony srdcí po celém světě.Vůně je vyjádřena v jemných květinových tónech, které dávají pocit stoupající lehkosti a ranní svěžesti.

Výchozí linie je původní kombinovaná citrusová vůně: citron, bergamot, zralý pomeranč, mučenka, kumquat.Pak se postupně rozevírají ty nejzajímavější tóny papriky, bílé lilie, růže a také tóny vodovodu.Už ve večerních hodinách bude vůně obklopena příjemným, klidným, vyjádřeným v lesním Virginia cedru, santalovém a pižmo.Tato vůně je magická a svůdná.

toaletní voda Givenchy Pour Homme Blue Label de toilette

Varianta klasické vůně pro opravdové džentlmeny modernosti, naplněná půvabnou energií.Toto skvělé jméno zdůrazňuje všechny pozitivní vlastnosti mužů, kteří nejenže pracují hodně, ale také umí pohodlně relaxovat.První poznámky okamžitě překvapí šťavnatou svěžestí.Nahrazuje jeho mokrý akord citrusů: grapefruit, bergamot, smíchaný s třpytem citrón-jasmínového podhledu.

Srdcové tóny se otevírají v měkké sladkosti aromatické pikantní kytice kardamomu, pepře a indického pelyněku.Dokončovací akord je smyslná dřevitá vůně cedru, odvážná a dynamická.Je doplněna vůní dřeva Oliban, ze kterého se vyrábí kadidlo.Design kopíruje tvar origináluverze vůně Pour Homme, modrá láhev. Parfém má průměrný vlak, je doporučován pro každodenní použití a vhodný i pro romantický večer.

Ostatní

Existují i ​​jiné vonné látky, které mají muži rádi. Například,Playboy Super Playboyje svůdný parfém, docela drzý a sexy. Začíná neobvyklou směsí zralého jablka, pepře, bergamotu. Srdcové tóny odhalují vůni čerstvé levandule, ananasu, pikantní skořice. Základní akord je vyjádřen složením lesního cedru, pačuli, jantaru.

Givenchy Pánové Pouze Pařížský Breakje pařížská elegantní, svěží, šumivá, klasická vůně. Perfektně se hodí pro použití na jaře, má možnost zachovat individualitu v každodenním životě a životě ve městě. Parfém je povznášející nálada, pozitivní díky citrusové tekutině, která je v modré láhvi. Nepálská máta, zralý citron, ochucený vetiverem a šalvějí, se snadno točí. Tato vůně je opravdu pro opravdové pánové.

Trussardi A Cesta pro Jehoje vůně, která zachovává styl a kvalitu značky. Je určena pro silnou polovinu planety, která je v jejich prvenství. Zdůrazňuje chuť charisma, individualitu majitele. Jedná se o orientální dřevitou příchuť. Počáteční poznámky odhalují nepřekonatelný slunečný citron, hořkou svěžest šťavnatého grapefruitu, lehkou sladkost bergamotu. Srdce si všimne mořského příboje,vzrušující akordy. Parfémový vlak poskytuje nezapomenutelné emoce teplé vanilky, které jsou protkány tóny lehkého dřeva a medu pačuli.

Parfémy a nálada

Stejně jako v případě oblečení, při výběru vůně, vytvoříte svůj vlastní individuální styl, který odráží hodnoty nálady, života. Změny nálady, nejčastěji změny parfémů. Hlavní věc, kterou byste měli znát a pochopit, že ne každá kolínská voda je vhodná tak či onak, byste měli být kompetentní ve výběru.