Jaké víno dát ženě?

Problém výběru dárku je důležitý pro každou dovolenou, zejména pokud muži hledají něco, co stojí za to jejich dámám. Nejběžnější možností prezentace je kvalitní alkohol. Praxe ukazuje, že nejčastěji je víno vybráno jako dárek pro ženu, protože to je nejoblíbenější nápoj žen.

Jak si vybrat víno? V našem článku představíme tipy, jak se dozvědět o chutích a preferencích žen, o jakých typech vín se jedná a jaké zajímavé doplňky budou skvělým doplňkem k dárku. Než se rozhodnete, porovnejte ji s povahou a specifiky nadcházející události.

Hodnocení značek vín jako dárek ženě

Máte3bodů. Můžete umístit klady a zápory blízkovybrané možnosti pro naše hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Khvanchkara je legenda mezi gruzínskými víny
Celkové skóre
7
-
+
7
Carlo Rossi - stolní víno z USA
Celkové skóre
6
-
+
6
Apsny je duchovní víno Abcházie
Celkové skóre [[PDN 71]
6
-
+
6
Bílý muškát červený kámen
Celkové skóre
5
-
+
5
Značka vína Old Tbilisi
Celkové skóre
4
-
+
4
Chablis - víno ze severního Burgundska
Celkové skóre
4
-
+
4

Jak víte, zda má žena ráda víno?

Ne všechny ženy dávají přednost pití alkoholu.Proto dříve, než jdete do obchodu najít láhev šumivé, zjistit jistě o vkusu a preference hrdiny příležitosti.Jak to udělat:

 • pozvat dámu do restaurace a navrhnout, aby si její chuť vybrala alkoholický nápoj;
 • Nabídnout možnost domluvit si romantickou večeři doma a zeptat se, jaký druh nápoje upřednostňuje;
 • Projděte se supermarketem a podívejte se podrobněji na oddělení pro výrobu vína, na co se zaměřuje;
 • zeptejte se přímo, jak se na takový výrobek vztahuje, dává přednost bílé nebo červené;
 • Použijte tipy svých blízkých přátel nebo příbuzných.

Jak si vybrat víno jako dárekžena?

Hlavním kritériem pro výběr vína pro ženu je její osobní vkus a preference. Ne každý má rád sladké nápoje, mnoho žen dává přednost polosuché nebo suché variantě. Pokud již víte, že určitě ocení, věnuje pozornost správnému designu a prezentaci.

Šampaňské

Pokud jste si vybrali šampaňské, nehledejte levné možnosti. Minimální cena, kterou by sommelier zavolal, je 600 rublů. Je vhodné zvolit možnost, která obsahuje minimum cukru. Top seznam dobrých produktů zahrnuje:

 • Lambrusco;
 • Ambrois Durso;
 • Krymský;
 • Bosco;
 • Veuve Clicquot;
 • Španělská Kava;
 • Nový svět.

Upřednostnit francouzskou produkci, cena bude plně odůvodněna kvalitou a schválením žen.

Suché a obohacené víno

Z nejlepších odrůd hroznů se zpravidla vyrábějí suchá a sladká vína, ostatní možnosti jsou již smíšené a méně kvalitní. Suché možnosti jsou vhodné pro ženy, které sledují postavu, nepoužívají cukr a sladkosti. Opevněná vína jsou vhodná pro prezentující dámu zralého věku, jistě ocení dlouhověkost a vytrvalost nápoje.

Z variant dezertů si zaslouží pozornost výrobky Sauternes, které se nacházejí na jihu Francie, Jižní Afriky, Chile a Krymu. Pokud hledáte bílou, doporučujeme vám vybrat si z nápojů provincie Bordeaux, Chablis a Sancerre. Kvalita italských bílých vín - Gavi, Asti a Lange.

Sady vín

Ženy věnují zvláštní pozornost dárkovému balení, jeho přitažlivosti a estetice. V tomto případě můžete najít hotovou soupravu nebo si ji sami vytvořit. Jaký obsah může být:

 • víno s čerstvými květinami;
 • víno s elitním sýrem a uzeninami;
 • víno s ovocem a ovocem;
 • víno s drahou čokoládou;
 • víno se sklenicí;
 • víno s jiným příslušenstvím.
Poradenství!Nejoblíbenější dámská verze prezentace vín - soubor pro výrobu svařené víno. Kromě vína bude zde i různé koření a cukr.

Krásné obaly

Již jsme zjistili, že ženy dbají nejen na typ a kvalitu samotného výrobku, ale také na vnější prezentovatelnost. Tak zkuste najít možnost, která má krásný design kontejneru, zajímavý box. Další skvělý nápad je nominální láhev vína, kterou si můžete objednat v továrně výrobce.

Pokud jste si již v obchodě zakoupili nápoj, ale balení pro něj není k dispozici, můžete si ho vyrobit sami. K tomuto účelu použijte karton a dárkové balení. Můžete také najít samostatně na prodej dárkové sudy ze dřeva, zajímavé tkaniny kryty z hedvábí, saténu, plsti a mnoho dalších možností.

Cena

Rozhodněte předem o ceně, která vám bude vyhovovat. Je hloupé řídit se rozsahem od 300 do 300 000 rublů, protože budete nekonečně hledat a zmateni v preferencích.Řekněte si přímo, jakou částku počítáte, abyste jasně pochopili, které produkty si můžete vybrat.Praxe ukazuje, že slušné produkty začínají na 600 rublů za láhev a více.

Příslušenství

Různé doplňky pro vinaře a znalce tohoto nápoje nebudou o nic méně relevantní.Můžete si vybrat různé sklenice, karafy, sommelierské soupravy, dárkové edice o elitních vínech, a to tak, že je připojíte k vybrané láhvi.

Sklenice

Sklenice budou vynikajícím doplňkem vína, to vše může být krásně zabaleno do krabice.Chcete být originální?Pak můžete najít osobní brýle, krásné ryté soupravy, nádobí v krásném případě a mnoho dalšího.

Karafa

Málokdo ví, co je karafa, i když je to velmi užitečné a krásné příslušenství pro milovníky alkoholických nápojů.Je to karafa skla, můžete do ní nalít víno a servírovat ho na slavnostní stůl.Esteté si všimnou, že karafa je druh nástroje, který pomáhá odhalit správnou chuť a vůni.Nalévání vína je nutné při použití zkušené celoroční verze se sedimentem.

Sady someliérů

Soubor someliérů bude nejlepším dárkem pro opravdového znalce vína.Díky všem zařízením se banální pití alkoholu změní na vynikající ochutnávku.Ve standardním provedení se předpokládá, že na lahvi je karafa, sklenice, límec pro správné plnění, vývrtka a teploměr.

Dárkové edice o vínech

Pro začínajícího vinaře bude vynikající vydání na toto téma výborným dárkem.Vyberte si knihy, které jsou v horní části poptávky a poptávky, je žádoucí, aby materiály ze známých publikací a nedávných publikací.Může to být předplatné časopisu, atlasu světa s historií vinařů, referenčních knih a mnoho dalšího.

Jak a kdy je správné dát ženě koňak?

Jaké víno dávat dívce, v mnoha ohledech také závisí na tom, kdo to máte, a co je nejdůležitější, na jaké příležitosti chcete udělat takové gesto v jejím směru.Nejčastěji je alkohol dáván nadřízeným, do domácnosti nebo na oslavu svátku, stejně jako na příležitosti velkých svátků, jako jsou narozeniny, výročí nebo výročí.

Orgánům

Pokud je prezentace určena pro šéfa, dodržujte tři pravidla:

​​
 • vínoje opevněno červeně, například, přístav nebo Madera;
 • cenaje elitní a drahá varianta;
 • jak a kde podat- sám ve své kanceláři nebo v celém týmu.

Vyberte si něco, co může dlouho stát v otevřeném prostoru.Můžete přidat dárek se sklenkou, aby se na konci pracovního dne žena mohla hýčkat s vínem v kanceláři.

Narozeniny

Nejdůležitějším svátkem pro téměř všechny osoby jsou narozeniny.Při této příležitosti nezapomeňte, že:

 • víno- odpovídá jejím osobním preferencím a vkusu, je vhodné najít vzácnou drahou odrůdu;
 • cena- segment střední a vysoké ceny je vhodný;
 • jak a kde po ruce- dárková sada s kartou a květinami, je zakázáno dávat láhev „bez jakýchkoli“, mohou to být pokrmy, občerstvení, sladkosti, doplňky.
Tip!Nezapomeňte se postarat o krásnou a slavnostní výzdobu současnosti, abyste mohli sdělit příslušnou náladu narozeninové dívce.

Výročí nebo výročí

Neméně závažná a významná dovolená je výročí nebo výročí dívky. Při této příležitosti dodržujte následující zásady:

 • víno- šumivé vinobraní, vzácně tiché, suché víno;
 • cenaje vysoká, je žádoucí najít něco exkluzivního z prvotřídní třídy;
 • jak a kde po ruce- nutně v slavnostní atmosféře s hosty, doplnit dárek s košíkem nebo s cukrovinkami, občerstvením, květinami, doplňky.

Chcete dívku překvapit a potěšit? Najděte víno, které bylo vyrobeno v tom roce, kdy se narodilo, nebo když jste se setkali.

V domácnosti

Alkohol je často podáván ženě z důvodu párty v domácnosti. Pokud je to váš případ, postupujte podle jednoduchých pravidel:

 • víno- šumivé, například Kava, Prosecco nebo Cremant, italské nebo chilské nešumivé víno;
 • cenanení v zásadě důležitá, dar je pravděpodobně spotřebován hosty;
 • jak a kde ruku- můžete okamžitě, překročením prahu, nebo můžete se shromážděnými hosty.

Protože se nejedná o žádnouvážné osobní dovolené, nemůžete hledat sofistikované elegantní možnosti, ale také vzdát obvyklé levné produkty.

Na počest dovolené

Pokud se žena brzy vydá na dovolenou, kolegové ji často činí symbolickým darem podle následujících zásad:

 • víno- stůl;
 • cena- průměrná, může být téměř nízká;
 • jak a kde ruku- nemusíte se obávat balení, protože to je menší důvod.

Dobrý nápad by bylo doplnit odpovídající alkohol alkoholem. To bude okamžitě vyzkoušet jeho tým.

S dalším dárkem

Pokud víno není jedinou přítomnou možností, ale spíše doplňuje další myšlenku, postupujte podle 3 pravidel:

 • víno- záleží na preferencích dívky a specifikech hlavního daru;
 • cena- může být levná nebo průměrná v nákladech;
 • jak a kde ruku- v koši nebo dárkové krabici, nutně osobně.

Alkohol, jak ukazuje praxe, je vzácně uveden v jednotném čísle. Doplňují je různé sladkosti, ovoce, exotické potraviny, věci, dekorace, certifikáty a mnoho dalšího.

Závěr

Jak vidíte, není to tak těžké udělat dárek ve formě láhve vína, pokud budete usilovat o fantazii. Teď už víte, jak se můžete dozvědět o chutích a preferencích ženy, co můžete k daru přidat, jaký druh dárkových sad je tam. Pokudvezměte v úvahu povahu důvodu pro takové gesto, můžete zjistit, jaké víno je vhodné, jaká cena je přijatelná, v jaké formě a kam ji podat.