Jaké předehry potřebují dívky a které muži?

Intimní život je důležitým článkem v harmonických vztazích, takže muži musí věnovat zvláštní pozornost kvalitě sexu. Pro většinu žen je důležitá správná předehra, protože předehra je jediný způsob, jak se vzbudit a připravit se na pohlavní styk.

Předehra je druh zahajovací hry, jejímž účelem je rozrušit mozek, napravit náladu partnerů, krevní tok do genitálií a zvýšit jejich citlivost. Podle statistik, většina žen nedosáhne orgasmu kvůli nedbalosti mužů k předběžným laskám, proto, co je předehra ve vztahu a jak to provést, se můžete z článku dále dozvědět.

Co je předehra pro sex? Na co přispívají?

Předehra k sexu je přípravná fáze, která stimuluje sexuální apetit obou partnerů.Pro ženy je příprava nesmírně důležitá, protože na rozdíl od mužů mají sexuální vzrušení skrze mozek a hlavu, psycho-emocionální pozadí a poté prostřednictvím „nižší čakry“.

Co přispívá k předehře v ženském těle:

 • stimulace produkce hormonů, které spouštějí odpovídající fyziologické změny v těle;
 • zvlhčování vaginálních stěn pro nejpohodlnější a nejpříjemnější styk;
 • přetvoření pochvy, zúžení pro stimulaci penisu;
 • průtok krve do klitorisu a zvýšení jeho citlivosti;
 • otoky hrudníku a bradavek;
 • probuzení všech erotogních bodů zodpovědných za nástup orgasmu.

Co přispívá k předehře v mužském těle:

 • zvýšení sexuálního vzrušení a penisu ereg;
 • svalová relaxace;
 • ​​
 • kontrakce šourku;
 • spěch krve do genitálií a zvýšení její citlivosti.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Předběžné hry mezi mužem a ženou jsou v první řadě nezbytné pro přípravu a správný postoj ženy, protože je pro ně mnohem těžší se nadchnout a to trvá spoustu času.Kromě fyziologických změn mezi partnery se zvyšuje emocionální spojení, romantická nálada a pocity.

Hlavní body předehry

Pokud člověk ví, co má rádpro ženy v předehra, v posteli bude vždy užívat nejen jeho orgasmus, ale také okouzlující finále svého partnera. Typy pohlazení mohou být různé, hlavní je, že doporučení sexuologů by měla být následována o tom, co dělat, aby si navzájem potěšila.

Pro více zajímavých článků o sexu viz sexplanet.online.

Psychologická kompatibilita a důvěra

Psychologové již dlouho odpovídali na otázku, zda žena potřebuje předehru a proč. Bylo zjištěno, že to bylo přesně předehra, která dala ženě nesmírné potěšení, být indikátorem zájmu partnera o její pocity a pocity. Uvědomit si, že se partner snaží o to, aby děvčátko bylo milé a pohlazení, je obohacení pocitů a intimních vztahů.

Muž by měl začít hladit ženu, protože ve většině případů působí jako iniciátor intimity. Co by mohlo být předehrou v počáteční fázi:

 • 1) Romantická večeře - skvělý nápad, jak diverzifikovat vztah s manželkou, obcházet obvyklé scénáře postele. Většina žen je šíleně nadšená při pohledu na muže v kuchyni, jako když mluví jeden na jednoho.
 • 2) Konverzace - to je přesně to, co ve většině žen chybí, takže člověk může přeložit dámu do intimního předmětu v konverzačním žánru.
 • 3) Hry na hraní rolí - soukromé rozhovory pomáhají naučit se navzájem o svých sexuálních fantaziích, které lze bezpečně ztělesnit ve hrách na hraní rolí.
 • 4) Snadný dotykový kontakt - velkou chybou pro mnoho mužů jerychlý přechod z konverzace do blízkosti. Je lepší začít z dálky, sotva se dotýkat ruky, objímat, zkracovat vzdálenost.
 • 5) Oční kontakt - jeden může pohladit dívku s jedním okem bez předehry, vrhající na ni slabý pohled. Nechte ji jedním okem pochopit záměry partnera, který pouze podzadorit fantazie a zájem.

Hodně záleží na způsobu života a náladě, takže příprava před sexem by měla být zaměřena především na vytvoření správné nálady. Duševní rozhovory, vzájemné porozumění, příjemná zábava v soukromí pomůže odvrátit pozornost od marnosti světa a přiblížit pár k sobě.

Předehra. Kde začít?

Hmatatelný kontakt pro milovaného člověka je důležitou podmínkou pro udržení vášně, vzájemného tahu a důvěry. Pokud se po prvním okamžiku všechno povedlo dobře a dívka je již umístěna ve směru partnera, můžete přejít na nenápadný, ale akce - dotek, hlazení.

Co by to mohlo být:

 1. Dotykem rukou- během konverzace můžete vzít ruku dívky, políbit si dlaně, pohnout je prsty.
 2. Objetí- když se k ní přiblížíme co nejblíže, můžete ji nejprve lehce obejmout, pak ji uchopit v pase, přitlačit proti vám, aby se vyvolala odpovídající reakce jejího těla.
 3. Polibkyjsou to, co muži milují v předehře a přesně stejně jako ženy, a co je nejdůležitější, bez nichž není možné maximální vzrušení obou partnerů. Polibek může být lehký, plynule přecházející dovášnivý francouzský polibek s jazykem.

Stimulace erotogenních zón

Každý pozorný a milující partner by měl znát všechny erotogní body na těle své druhé poloviny.U žen je to oblast krku a ucha, hrudník, dolní část břicha, vnitřní stehna a hýždě, takže následuje:

 • Stimulace erotogenních zón- během polibku mohou oba partneři použítsvé ruce, aby se navzájem co nejvíce vzrušily.Hladění začíná od krku, ramenní oblasti, jemně dolů k hrudníku, břichu, hýždě, stejně jako vnitřní stehna.
 • Masáž- ideální předehra začíná masáží, která každému z partnerů umožní co nejvíce se uvolnit, připravit tělo na následné akce.Manuální masážní pohyby mohou být střídány s polibky po celém těle, vhodné je i předpětí prsty.
 • Odstraňování oděvů- dělají to pomalu v hravé podobě, takže je partner nejméně posedlý.Poté, co se zbavili oděvů, může být dotykový kontakt proveden těly, které se drží na sobě.

Dokončení předehry.Jak pohladit intimní oblasti?

Mnoho lidí nepochopilo, co to znamená pohladit intimní oblasti a udělat řadu chyb.Dotýkání, hlazení a líbání by neměly být omezeny pouze na hrudník a oblast genitálií.To může být stimulace od ušních lalůčků k nohám, hlavní věc je že všechno se vyvíjí postupně a bez ostrých obsedantních pohybů.

Můžete pohladit:

 • dýchání-Zpočátku může žena reagovat na dýchání krku, krku, hrudníku a podbřišku;
 • rukama a prsty- jemně stimulovat celé tělo od shora dolů, postupně zvyšovat intenzitu účinků;
 • nohy- tření spolu s nohama také zvyšuje stupeň excitace;
 • s rty a polibky- standardní polibek na rtech může hladce pohybovat polibky krku a ušních lalůčků, hrudníku, břicha, vnitřní nohy a třísla;
 • jazykje nejvíce vlhká a něžná část těla, proto jazyk může být hrán s jazykem partnera, bradavkami jejího prsou a pak s klitorisem a stydkými pysky.

Dokonalá ženská náklonnost k mužům a mužská náklonnost k ženám je v ideálním případě orální sex, který je ve většině párů ceněn více než klasický pohlavní styk. Pro mnoho dívek je to jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu a dostat se tak vzrušeně, jak je to jen možné.

Pro informaci!Nejčastější otázku, jak dlouho by měla nejlepší předehra trvat, může odpovídat pouze sexuolog a psycholog individuálně pro každou osobu. U člověka trvá cyklus sexuálního vzrušení 2-3 minuty, v dívce 13-15 minut.

Kdo nepotřebuje předehru?

Podle statistik může pouze 30% žen dosáhnout orgasmu, aniž by hladilo v posteli. Ale pro muže předehra není tak důležitá, mnoho pro dostatečné vzrušení dost vizuální, sluchový a duševní kontakt s předmětem touhy. Předpokládá se, že předehra je potřebnázástupce slabšího pohlaví.Psychologové a sexuologové identifikují několik kategorií lidí, kteří se nezajímají o dlouhé milování - rychle vzrušení, egocentrickí a málo známí lidé.

Lidé jsou snadno vznětliví

I když věděli, jaký druh příznivého a užitečného předsudku je pro kvalitní sex, rychle a snadno vzrušující lidé raději nechtějí ztrácet čas v této fázi.Pojem předehra pro ně je pouze periodická potřeba, ve většině případů mají dostatek elementárních technik sexuálního vzrušení - polibek, svlékání, orální sex.

Egocentrická přirozenost

Někteří muži podceňují důležitost a celý bod předehry, aniž by si uvědomovali, proč ženy potřebují předehru.Důvodem tohoto chování je sebestřednost a posedlost pouze vlastním uspokojením.Bez přemýšlení o tom, jak důležitá je předehra pro partnera, často sexuální styk končí jen orgasmem pouze na jedné straně.

Pokud se partneři dlouhodobě znají

Nejčastější dotazy na internetových vyhledávacích nástrojích pro předehry jsou, jak učit manžela předehrát, pak to udělat, pokud se mu manžel nestará o předehru aatd. Skutečností je, že dlouhodobá vášeň ustupuje a akutnost pocitů je zakořeněna.V důsledku toho partneři zanedbávají přípravnou fázi a omezují se na to, aby měli v noci jednotný sex.Jiné manželské páry jsou naopak si vědomy technik sexu, které mohou rychle vzbudit partnera bez předehry a přivést ho k orgasmu.

Může předehrát újmu ve vztazích?

Bez ohledu na denní dobu (ranní nebo noční pohlazení), okolnosti (v posteli, v autě, na jiném místě), věk (pro mladé dívky nebo dospělé kluky), vztahové poměry (nedávné nebo dlouhé).) předehra v intimním životě je důležitá a nezbytná pro oba partnery.Jeho jedinou nevýhodou je rozdíl v tom, jak moc se člověk zajímá o potřebu člověka a kolik potřebuje jeho dáma.

Je-li člověk příliš unesen uspokojením a výcvikem svého partnera, může během erekce jednoduše ustoupit během sexu.Proto je důležité, aby obě strany pociťovaly reakce těla na sebe, aby se co nejvíce vzrušily a zahájily hlavní akci včas.Žádná jiná škoda předehra nevyžaduje.

Hlavní chyby, které člověk způsobuje v posteli

Pro člověka nejen pochopit popis technik a tajemství gramotné předehry, ale také učinit je skutečnými, je důležité zabránit typickým chybám.Může jich být několik:

 • urychleně přejít na sex;
 • nárazové a prudké pohyby;
 • nezvládnutí manipulace s erotogenními body;
 • aplikace hackneyova scénáře;
 • je příliš dlouhá předehra.

Aby se zabránilo sklouznutí do postele, mužům jsou nabídnuty různé videonávody, které je třeba sledovat online za účelem vizuálního školení.

Závěr

Předehra k sexu je důležitým přípravným stupněm pro oba partnery, ale ženy budou potřebovat o něco více.zahřívání.A pokud je pro muže zjednodušený proces vzrušení a získání orgasmu, u žen je to poněkud složitější.Úspěch sexu o 80% závisí jen na předehře, protože bez nich se většina žen nemůže naladit na pohlavní styk a orgasmus.