Jaké parfémy používají mužské celebrity?

Pánské vůně zdůrazňují styl reprezentanta silnějšího pohlaví, dělají z něj sexy, atraktivní v očích žen, zdůrazňují charakter a charisma svého majitele.Každý člověk, který respektuje sebe sama, drží značkové parfémy na polici v koupelně a celebrity obecně berou svůj výběr velmi vážně.Jaké parfémy používají mužské celebrity?

Mužské parfémy lze nalézt ve sbírce celebrit, kolik je to potěšení a jako silné pohlaví, stojí za to zvážit vůni podrobněji.

Celebrity a parfémy

Slavní zpěváci, herci, sportovci si pro sebe vybírají drahé, značkové parfémy, které je odlišují od davu, zdůrazňují originalitu a smysl pro styl.Po zvážení, co parfémy svět celebrity používat, obyčejný spotřebitel pochopí, co je potřeba, aby vždy vypadat stylově, být skutečný macho v očích jeho přítelkyně.

George Clooney (Creed "Green Irish Tweed")

Světově proslulý herec George Clooney používá značkovou toaletní vodu Creed "Green Irish Tweed".Tento parfém pro muže kombinuje čerstvé květinové tóny a lehkou vůni dřeva.Díky florenskému karamelu je vůně parfému božská, dodává svěžest a jas, intriky, visí ve vzduchu, přitahuje pozornost každého kolem.Fanouškou této vůně je nejen slavný herec, ale také slavní muži jako Robbie Williams, Richard Gere, Clint Eastwood.

David Beckham (Aventus by Creed)

S pomocí výrazu „symbol sexuálního světa pro muže“ přichází na mysl jménoDavid Beckham.Z jeho šarmu a mužské přitažlivosti se ženy na celém světě zblázňují.Tato celebrita používá Aventus parfémem Creed.

Jedná se o francouzskou toaletu, která kombinuje poznámky o chypre a ovocech.Vůně jasně sleduje stopy bergamotu, červeného jablka, černého rybízu a indického ananasu.Světle aromatický odstín břízy, jasmínu, pačuli a růžových lístků doplňuje tuto kompozici a poslední poznámkou je vůně vanilky, pižma a dubového mechu.Tato opojná vůně dokonale podtrhuje charakter a kouzlo celebrity.

Pozor!Zvolením těchto parfémů bude člověk schopen zdůraznit svůj jedinečný styl, upozornit na sebe, zdůraznit jeho charakter.
​​

Alec Baldwin (Habit Rouge)

Stylovou pánskou vůni Habit Rouge vybírají celebrity Alec Baldwin.Tato vůně jasně vyjadřuje přírodní tóny lesa.svěžest, zdůrazňuje přirozenou krásu mužů.Vůně je ohnivá a extravagantní, dává teplou dřevitou notu do vzduchu, perfektně zapadá do této celebrity.

Will Smith (muži Vera Wang)

Celebrity Will Smith Smith používá kořeněnou a extravagantní vůni mužů Vera Wang.Je nasycený tóny mandarinky, muškátového oříšku a anýzu.Ve vzduchu můžete cítit sandál a tabák, který zradí mužnost tohoto parfému, dělá z něj skutečného muže, brutálního a sebevědomého, ale zároveň stylového, starostlivého a milujícího.

Hugh Jackman (Timbuktu by L'Artisian)

Hugh Jackman měl rád vůni značky Timbuktu značky L'Artisian.Parfém je založen na vůni východní Afriky.Vůně je jedinečná a originální, kombinuje květinové a ovocné tóny, které přitahují pozornost opačného pohlaví.

Leonardo DiCaprio (Divoký tabák Illuminium)

Parfumerie Divoký tabák od společnosti Illuminium water ochutnal výběrového řízení a citlivého herce LeonardaDiCaprio.Úspěšně kombinuje tóny cedrového a vlašského ořechu, zdůrazňuje skutečnost, že muž je skutečný pán.

Matthew McConachy (The One by Dolce & Gabbana)

Parfém pro opravdové muže The One by Dolce & Gabbana přišel ochutnatMatthew McConaughey.Je dokonce oficiální tváří této vůně, inzeruje ji, radí každému.Vůně se vyznačuje tóny čerstvosti, zdůrazňuje jedinečnost a osobnost člověka.

Ostatní

Mužský zápach by měl být vždy čerstvý, pro intriky žen. To je důvod, proč slavní muži kupují značkové parfémy bez ohledu na ceny slavných vůní. Herec Carrie Grant, aby přitáhl pozornost, používá Colonia od Acqua di Parma parfémové vody, Colin Firth si vybírá Grey Vetiver od vůně Tom Ford. Každý herec, zpěvák nebo fotbalista hledá přesně tu možnost, která bude odrážet jeho přitažlivost a vnitřní svět.

Zimní a letní parfémy, jaký je rozdíl a jak si vybrat?

Parfém pro muže je univerzální věc, ale abyste vždy cítili atraktivní, musíte si vybrat samostatnou letní a zimní pánskou vůni. 80% mužů nerozumí rozdílu mezi těmito vůněmi a toto téma by mělo být otevřeno hlouběji. Rozdíl mezi zimními a letními parfémy pro muže je následující:

Zimní vůně pro muže Letní toaletní voda a parfémy pro silnější sex
1. Vůně parfému je teplejší.

2. Cítíte ovocné a květinové tóny, vůně koření.

3. Vůně oblaku a husté, díky čemuž je v zimě stabilnější.

4. V parfému vysoká koncentrace éterických olejů.

1. Vůně parfému je osvěžující.

2. Nedostatek velkého množství éterických olejů v parfémech, protože v létě se vnímání vůní zlepšuje.

3. Citrusové, dřevité, bylinné tóny, které by měly v létě osvěžit a ochladit.

Vzhledem k těmto skutečnostemfaktory, které stojí za zmínku, jsou rozdíly mezi zimní a letní vůní. Pro chladné období jsou vhodné aromatické koření, parfémy s vysokou koncentrací éterických olejů, v létě si musíte vybrat něco méně koncentrovaného, ​​lehkého a osvěžujícího.

Náklady na parfémy

Původní cizí nebo ruský parfém pro muže stojí hodně. Přibližná cena značkových pánských parfémů je přibližně takto:

Název vonné látky Cena parfémové vody
Hugo Boss Baldesarini tajná mise 2500r.
Moschino Forever Men 1700r.
Dolce & Gabanna Light Blue pour Homme Beauty of Capri 2700r.
Ajmal Blu 1500R.
Paco Rabanne Pure XS pour Homme 5000r.
Christian Dior Homme Sport velmi chladný sprej 7500r.
Armani Mania Pour Homme 5000r.
Voda z Panenského ostrova 7000r.
YSL La Nuit De L Homme Frozen Colodge 3000 r.

Vážení, originální parfémy nemohou být levné, ale skuteční muži ocení kvalitu takových parfémů.

Profesionální tipy

Známé značky pánských vůní stojí hodně a proto, abyste si vybrali správnou volbu, měli byste si poslechnout doporučení odborníků. Výběr pánských parfémů, odborníci doporučují následující tipy:

  • určit účel, pro který jsou parfémy nakupovány (pro datování, práci, pro každý den);
  • nakupovat pouze parfémy ve specializovaných prodejnách;
  • při výběru nevylévejte všechny chutě najednou,protože pak bude těžké se vším vypořádat;
  • výběr parfému poprvé, využití služeb konzultanta v obchodě, který se na vše podívá s profesionálním pohledem a pomůže určit, co přesně je potřeba.

Je nutné pečlivě vybírat parfémy a zapojit odborníka, který si je více vědom toho, která chuť je lepší. Chcete-li koupit dobrý parfém v obchodě, stačí jít na poradce se slovy "poradit pánské vůně."

Závěr

Každý člověk, ne jen celebrita, by se měl nechat cítit drahý. A s vědomím, jak celebrity používají pánské parfémy, můžete jednoduše udělat vynikající volbu, vždy zůstat na vrcholu.