Jaké narozeninové dárky ženy milují s Aquarius?

Aquarius ženy jsou nejvíce tajemné a neobvyklé mezi všemi ostatními znameními zvěrokruhu. Jsou obdařeni dobrou inteligencí, sociabilitou a uměním. Dívky Aquarius vždy přitahují pohledy mužů kolem nich, jsou velmi krásné, půvabné jako daniel, okouzlující a vtipné. Je vždy zajímavé komunikovat s takovými dámami, protože mají vysokou inteligenci. Kromě toho, ženy Aquarius mají nádherný smysl pro humor, díky kterému klidně vnímají různé vtipy a zábavy. Takové ženy jsou velmi rozmarné a netolerují kritiku. Ve společnosti jsou tyto ženy zvyklé na to, že jsou považovány za rovnocenné. Díky dobře vyvinuté intuici cítí velký podvod. Tyto dámy jsou však dobrými přáteli, kteří budou v každé situaci podporovat.

Dívky narozené ve znamení zvěrokruhu Aquarius prostě milují cestování a účastní se nejrůznějších akcí (recepcí). Vzhledem k tomu, že takové znamení ovládají dvě planety najednou, dívky narozené v jeho souhvězdí mají tendenci být v různých podobách: jsou někdy plachý, něžný a plachý, pak silný a rozhodný - připravený vyrovnat se se všemi problémy, které na ně čekají. Vodnář také miluje a oceňuje svou svobodu, takže se obávají vážných vztahů.

Hodnocení dárků k narozeninám pro ženu Aquarius

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Kávovar
Celkové skóre
9
-
+
]
9
Portrét dívky narozenin
Celkové skóre
7
-
+
7
Neobvyklá lampa
Celkové skóre
6
-
+
6
Kosmetika a parfumerie
Celkové skóre
5
​​
-
+
5
Oděvy a doplňky
Celkové skóre
4
-
+
4

CoMá hodnota Aquarius dary?

Ženy Vodnáře jsou velmi společenské osobnosti a raději se baví s časem.Proto vždy rádi přijmou jako dárek něco, co jim přinese radost a zanechá příjemný dojem.Takové dívky jsou otevřeny světu se všemi svými dušemi, a proto milují a oceňují v darech, co by je mohlo překvapit, přimět je myslet.

Při výběru dárek by měl Vodnář zapomenout na praktičnost a výhody daru.Pro ně je hlavní věc, že ​​dar by měl způsobit radost, příjemné emoce a smích.Také dívky narozené v souhvězdí Vodnáře preferují nečekané a spontánní dary (překvapení).

Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Takové dívky oceňují jeho neobvyklý, extravagantní, vtipný a neobvyklý styl v dárku. Většina z těchto žen bude potěšena darem, který jim udělají vlastní ruce. Cena za dárek pro dívku Vodnáře proto nemá velký význam.

TOP 10 standardních dárků ženskému vodnáři na její narozeniny

Chcete-li pochopit, co dát ženě s vodnářem na její narozeniny, musíte jasně znát preference a charakter narozeninové dívky. Koneckonců, tyto ženy jsou velmi nepředvídatelné a dobře vědí, co chtějí od života. Proto je často velmi obtížné určit výběr dárek pro takovou mimořádnou osobu. V našem stejném článku shromáždili top 10 nejvíce standardních a vhodnějších dárků pro dívku Aquarius narozeniny:

Portrét dívky narozenin.Aquariáni se velmi milují a oceňují, proto, že obdrželi svůj vlastní portrét jako dárek, budou šíleně šťastní a překvapeni tímto překvapením.

Gadget.Vzhledem k tomu, že takové dámy milují všechno nové a neobvyklé, určitě se jim líbí jakýkoliv přístroj, který se ještě nenaučili. Je nepravděpodobné, že by se dívka tak moderní novosti vzdala.

Neobvyklá lampa.Je to neobvyklý a originální dar k narozeninám ženy Aquarius. Představit jim lampu ve formě obrázku nebo květin bude dalším důvodem, proč je překvapit a potěšit. Takový předmět interiéru jistě bude mít jejich chuť.

Oděvy a doplňky.Aquarius jsou šílenci módy, kteří jsou nepravděpodobně nalezeni ve stejné věci každý den. NicméněNení to tak těžké vybrat si takový dar, protože takové dámy nepřednostují pouze jeden styl oblečení nebo doplňků.

Kosmetika a parfumerie.Dívky narozené ve znamení zvěrokruhu Aquarius jsou stále ty narcisy. Šíleně milují svá těla a starají se o ně se skutečným potěšením.

Dárkový dojem.Spravedlivý sex tohoto znamení zvěrokruhu prostě zbožňuje jasné dojmy. Dejte ženě Aquarius na její zvláštní den předplatné na let v balónu, jízda na koni nebo extrémní jízdě lekce.

Kytice květin.Zelené, modré nebo dokonce vícebarevné růže, neobvyklé tulipány - Aquarius nemá určitou chuť v barvách. Měli byste si však vybrat to, co byste nikomu jinému nedali. Hlavní věc, aby se zabránilo při výběru barev a design kytice nudné a známé všem standardu.

Delicious neobvyklé sladkosti.Každá dívka miluje sladkosti a Aquarius není výjimkou, hlavní věc je představit takový dar neobvyklým způsobem. Například, sladkosti mohou být umístěny v košíku nebo krásné krabici. Můžete si také objednat sladkosti v různých stylech, například osobní cukroví.

Plyšová hračka.Dívky milují roztomilé a měkké hračky, a zejména pokud jim jejich oblíbení muži dají tuto hračku. Aquarius určitě ocení takový roztomilý a vtipný dárek, hlavní věc není dát jednoduchý medvídek, ale pokusit se získat opravdu legrační hračku. Také dobrá hračka by byla šitá měkká hračka.vlastní rukou.

Kávovar.Dormome dejte Aquarius dobrému kávovaru, i když je osvěžující a sladká hořká vůně kávy probudí do spánku.

Co rozhodně nestojí za to, aby byla žena z akvária?

Jelikož Aquarius miluje všechno, co je neobvyklé, zajímavé a vtipné, tyto dámy nebudou mít rád naprosto nudné a běžné věci. Také ženy nebudou oceňovat dary spojené s mysticismem, protože je považují za bezvýznamné. No, pokud jste stále přemýšlel, co přesně to nestojí za to, aby Aquarius ženám narozeným ve znamení zvěrokruhu, pak zde je řada takových naprosto nevhodné dárky pro ně:

  • Kuchyňské spotřebiče(dívky Aquarius moc neradi vaří a nebudou vždy spokojeni s dárky týkajícími se domácích spotřebičů);
  • Sada nádobí(Aquarius není nejvzácnější ženy v domácnosti a moc se jim nelíbí nudné dárky);
  • Ložní prádlo(není nutné dávat tyto dívky těmto dívkám, může je zklamat);
  • Dreamcatcher(pro ně je to naprosto bezvýznamná věc, i když je považován za symbol nějakého neobvyklého a tajemného mysticismu);
  • Různé hackney suvenýry(Aquarius má dobře vyvinutý smysl pro humor, takže takové suvenýry se pro ně stanou obyčejným a nudným špatným vkusem);
  • Umělé květiny(snad tady a tak je vše jasné, která holka bude mít rád umělé květiny - mrtvé květiny);
  • Staré předměty rarity(Vodnář dává přednost moderním a novostaveným věcem).

Závěr

Pokud jste přišel na to, co dary Aquarius ženy milují, pak tento článek je jen pro vás.Snažili jsme se v něm obsáhnout všechny potřebné informace a doufáme, že vám to hodně pomůže.