Jaké jsou typy pánských šortek?

Pánské kraťasy jsou nepostradatelným prvkem letního šatníku.Jsou vyrobeny z různých materiálů, šijí modely, které jsou ideální pro doplnění konkrétního stylu.Existují různé typy pánských šortek, takže každý člen silnějšího pohlaví si bude moci vybrat možnost, která mu nejlépe vyhovuje.

Chcete-li si koupit jen takové krátké šortky, člověk bude muset podle potřeby rozhodnout o správném stylu, úspěšné délce a barvě.Důležitou roli při výběru by měla hrát kvalita materiálu, jakož i šířka samotného oděvního prvku.Také musíte věnovat pozornost přítomnosti dekorativních detailů a dalších drobností.

Pánské šortky

Šortky jsou letní verzí oděvů, která je relevantní pro muže a ženy.Existuje spousta parametrů pro výběr pánských šortek a je třeba je následovat, abyste našli správnou volbu.Vysoce kvalitní, stylové šortky pro muže úspěšně doplňují a zdůrazňují styl, přidávají chlapík odvahu a důvěru.

Materiál

Aby šité pánské šortky šily, pánové používají několik druhů materiálů.Každý z nich má své vlastní vlastnosti, které lze použít k určení, zda je tento produkt vhodný pro konkrétního člověka.

Pokud hovoříme podrobněji o materiálu použitém pro výrobu předloženého oděvu a jeho kvalitativních charakteristikách, bude tento obrázek vypadat takto:

Číslo[[PN 38] Název materiálu Charakteristika
1. Bavlna Jedná se o přírodní materiál, je tenký, dobře dýchá, dlouho se nosí a snadno se umývá.Bavlněné zboží by nemělo být příliš úzké.
2. Madras Indická bavlněná tkanina, dobře prodyšná, vhodná pro letní období.
3. Searsaker Tkanina je bavlněná, vrásčitá, lehká, má nerovnoměrné reliéfy vyrobené v Indii.
4. Len Přírodní materiál, pohodlný, lehký, snadno pokrčený, dobře prochází vzduchem a absorbuje vlhkost.
5. Tenká vlna Materiál má hladký roušek, lehký a pohodlný.
6. Syntetická tkanina Materiál je lehký, pohodlný, neabsorbuje vlhkost, dobře drží tvar, nejčastěji se používá k výrobě šortek.

S ohledem na tyto možnosti byste neměli zapomínat na džínové kraťasy, ale v létě budou docela horké.

Přizpůsobit

Velikost výběrového řízení hraje ve výběru také důležitou úlohu.Nejlepší volba pro chlapa bude šortky s pevným střihem.Není třeba si vybrat šatní skříňku, která visí dolů.Přípravek by neměl být příliš široký, protože vizuálně zvyšuje objem kyčlí a dělá nohu z tenčího kolena.Při nošení výrobku by muž neměl pozorovat vznik dodatečných záhybů.

Odrůdy šortek

Návrháři představili několik druhů šortek pro kluky.

Mezi nimi jsou skutečně tyto možnosti:

 • šortky chino jsou všestranná věc, která se hodí k jakémukoliv oblečení a botám;
 • džínové kraťasy - základ letního šatníku, ideální pro chladné večery a ne příliš horké dny, jít dobře s jinými oděvy;
 • sportovní šortky - vyrobené ze syntetických tkanin, vhodné pro ty, kteří se zabývají fyzickou aktivitou;
 • Zaškrtnuté šortky - dobře s polokošile;
 • vzorované šortky - vhodné pro věci neutrální barvy;
 • Šortky Sirsacker - pohodlná volba pro horké počasí;
 • vojenské šortky - pomáhají vytvářet vojenský styl;
 • Bermudy - vhodné pro vytváření obchodního stylu.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pánské kraťasy by neměly být příliš světlé a krátké, protože v takových šatech bude dospělý muž vypadat směšně.

S čím nosit

Džínové kraťasy a bermudy jsou kombinovány s košilemi, tričkami. Sportovní doplní odpovídající styl a šortky v kleci budou vypadat skvěle s jasným vrcholem. Vzorované pánské kraťasy se nejlépe nosí spolu s lehkými tričkami na pláži, a pokud mluvíme o vojenské verzi, zdeJe lepší zvolit stejné top nebo monotónní, diskrétní tričko.

Příslušenství

Aby obraz, který byl součástí letních pánských šortek, byl dokončen a vypadal stylově, musíte úspěšně použít následující příslušenství:

 • pásy na sportovní oblečení s uzavřenou přezkou;
 • kožené nebo látkové náramky;
 • hodinky s tkaninovým páskem;
 • brýle ve tvaru obličeje a stylový klobouk.

Toto příslušenství vám umožní úspěšně doplnit mužský obraz, aby byl výraznější a zajímavější.

Vybereme obrázek

Pokud se muž chystá na cestě ven kraťasy, pak je bude moci v ideálním případě doplnit polokošile, pletenou bundou nebo pevnou košili.

Na košili můžete nosit stylovou bundu nebo sportovní bundu. Pokud zástupce silnějšího pohlaví upřednostňoval košili s dlouhými rukávy, pak je třeba je zastrčit, což dodá obrazu rafinovanější vzhled.

To je důležité!Pánské džínové kraťasy v žádném případě neukládají před teplem a vizuálně zkracují nohy, takže byste si měli stokrát myslet, než je zapnete.

Kde a jak nosit kraťasy

Každá rozmanitost pánských šortek má svůj vlastní účel. Pokud mluvíme o sportovní verzi, pak by měla být použita pro intenzivní fyzické cvičení nebo banální pouliční procházky. Denim možnost je vhodná pro večer, Bermudyvhodné pro obchodní jednání, které se koná v neformálním prostředí.

Široké modely lze použít pro práci, zatímco úzké a krátké modely jsou ideální pro pláž.Šortky musí být nošeny se správným topem a botami, ideálně se hodí k určitému stylu a pak bude obraz kompletně kompletní.

Jaký závěr je třeba učinit

Šortky jsou nedílnou součástí pánského šatníku.S jejich pomocí můžete vytvořit svůj vlastní, jedinečný styl.Taková šatní skříňka se vyrábí v různých verzích, a proto je důležité, abyste se nestali zmatenými, ale abyste si našli svůj vlastní styl.

Při výběru pánských šortek není hlavní věcí přehrát ikonu stylu příliš mnoho, ale zapamatovat si, že by měly být pohodlné pro horké období.Pouze v tomto případě se člověk bude moci cítit pohodlně a sebejistě.