Jaké jsou produkty pro mužský styling?

Móda pro stylové pánské účesy pokračuje, v důsledku čehož se zvyšuje poptávka po kosmetice pro styling a fixaci účesů.A pokud byl původně nabízen trh s takovými produkty, s výjimkou pánského vlasového gelu a laku pro konečný styling, dnes se výrazně zvýšil seznam různých typů výrobků.Velká nabídka dnes pro mnoho mužů ztěžuje výběr správného produktu.

Všechny výrobky na úpravu vlasů pro muže by měly být velmi úzké, dámské laky a gely nejsou vhodné pro strukturu mužských vlasů.Můžete si vybrat to nejlepší ze široké škály kosmetiky, pokud znáte všechny typy stylingových výrobků, stejně jako jejich vlastnosti a charakteristické rysy.Stylový a dobře upravený účes pro muže je v každém případě cestou k úspěchu.

Odrůdy stylingových výrobků

Muž musí nejprve vědět, jaký typ a strukturu vlasů má, aby si vybral stylingový nástroj založený na tomto kritériu.Specialisté rozlišují mužské vlasy do následujících typů:

  • tenké, tenké vlasy;
  • kudrnaté zámky;
  • husté objemné vlasy;
  • kudrnaté kadeře v afro stylu;
  • vlasy s plešatým místem.

Správná volba prostředků pro upevnění podle struktury vlasů se vyhne hmotnostiproblémy, jako je negativní reakce vlasů na kosmetiku, jejich ztráta a rozbití.Dále stylisté doporučují věnovat pozornost seznamu nejoblíbenějších typů kosmetiky pro styling pánských vlasů.

Nejlepší produkty pro úpravu vlasů:

Gel pro mužský styling vlasů .Nejoblíbenější a nejoblíbenější typ stylingových výrobků, který se hodí pro všechny typy vlasů.Základem takového produktu je vždy voda, a proto musí být tekutá a transparentní.Gel je určen pro mokré a hladké vlasy.Odborníci nedoporučují šetřit na gelu, protože levný produkt zanechá bělavou mastnou patinu.Gely jsou ve formě spreje, stejně jako vlasový gel pro mužskou pevnou fixaci pro tvrdé kudrlinky a slabé vlasy pro poslušné a řídké vlasy.

Fudge nebo briolin .První pánské stylingové výrobky pro pánské vlasy byly ve formě sladkostí na bázi vazelíny, ale s přidáním různých olejů, které jsou cenné pro vlasy.Moderní fondán je v různých stupních fixace, na bázi vody nebo oleje.Fondant dělá vlasy poslušné, a také jim dává přirozený lesk bez vážení.Odborníci nedoporučují používat fudge na tenkých slabých pramenech, stejně jako když člověk trpí zvýšenou mastností vlasů.Na rozdíl od gelu, tento nástroj dává pramenům čistý a svěží vzhled, může být během dne několikrát znovu aplikován.

Vosk.Prakticky vůdce zabírajícíHodné místo v seznamu pánských vlasových výrobků je vosk, který také bere Vaseline jako základ. Je možné použít vosk k vytvoření modelu extravagantní styling, ale nejčastěji s takovým produktem muži hladké jejich lepení a shrew vlasy. Ideální pro účesy, jako jsou Britové, Iroquois nebo Flattop. Nevýhoda vosku může být považována za obtížné vyluhování, plus - silné a dlouhodobé fixace. Používá se pro texturování krátkých účesů a slabé, řídké vlasy učiní vosk těžším.

Mužský lak na vlasy . V tomto případě to bude mužský vlasový sprej, který se aplikuje pouze na samém konci, kdy vlasy zaujaly požadované místo a tvar. Základem laku mohou být alkoholické složky, proto se nedoporučuje používat pravidelně a po dlouhou dobu. Výhodou laku je rychlá a snadná instalace, vysoký stupeň fixace.

Pánská pasta na vlasy . Tento typ kosmetiky by měl být klasifikován jako matovací styling. Pasta je ideální pro každodenní použití, protože dokonale fixuje vlasy ve správné poloze, ale nezanechává mastný lesk a nepřilepí kadeře. Nedává objem vlasů, takže se doporučuje pro husté a husté vlasy a krátké účesy.

Mužská pěna na vlasy . Základní stylingový stylingový prvek libovolné délky a textury. Naneste pěnu mousse může být suché nebo mokré, aleco je nejdůležitější, čisté vlasy, a pak s pomocí hřebenu a vysoušeč vlasů, aby styling.Pěna na vlasy může být používána denně, protože neobsahuje žádné škodlivé složky.

Krém na úpravu vlasů .Tento typ výrobku neznamená silný stupeň fixace, je vytvořen pro nejpřirozenější a nejjednodušší styl.Krém má cenné složení, které vyživuje strukturu a kořeny vlasů, navíc chrání vlasy před negativními vlivy vnějších faktorů.Vhodný pro texturované účesy, díky vodní bázi lze denně používat.

Prášek na úpravu vlasů .Prostředky z kategorie matovacích výrobků, které zachrání člověka před nežádoucím mastným leskem vlasů.Pokud je aplikován prášek, nepoužívají se žádné další upevňovací prostředky.Prášek je svěží, objemný a poslušný.

Clay pro pánský styling.Málokdo ví o mužech, že je zde také kosmetická hlína pro upevnění účesů, častěji se používá v salonech stylisty a kadeřníky.Konzistence jílu se podobá pevné pastě, ale po aplikaci nezanechává mastný lesk.Pro mastné vlasy se doporučuje používat modrý hlíny, pro nadměrně mastné vlasy - zelené, pro suché vlasy - bílé pro štípané konce - šedé, pro stimulaci růstu vlasů - černé.57dokončit styling a styling vlasů na stranu.

V každém případě, bez ohledu na výběr prostředků, by měl být pánský vlasový styling přirozený pro zdraví vlasů, účinný pro styling, ale mírný pro svěží vzhled účesu. Tuto kosmetiku je nutné používat v malém množství, aby nedošlo k přetížení obrazu nadměrným leskem a leskem. Mužský účes by měl být co nejvíce přirozený a volný, ztuhlé vlasy zkreslí celkový obraz.

Oblíbení výrobci výrobků pro mužský styling

Vybrané mazivo pro mužské účesy musí být nenápadné a co nejblíže přirozenému vzhledu vlasů. Proto musí člověk najít pro sebe nejlepší stylingový výrobek, spolehlivého výrobce a pak se naučit používat kosmetiku v budoucnu. Kadeřníci a stylisté radí několika známým značkám, které vyrábějí produkty pro mužský styling, a to:


  1. L'Oreal Professionnel - dnes nabízí několik typů gelů, past a vosků pro všechny typy vlasů. Pro celý svět je novinka od L'Orealu prakticky „ohromená“ - sérum Reistill, které dělá vlasy poslušnými, hladkými a poddajnými pro styling.
  2. Ollin Style - vyrábí krém, gel, vosk a fudge s jedinečnou recepturou pro silnou polovinu společnosti.
  3. American Crew - vyrábí především gely různých stupňů fixace.
  4. Wella SP Men - Professionalkosmetika ve formě pasty, laku a gelu pro styling.
  5. Schwarzkopf - nejlepší výrobce pěny a laku pro pokládku mužů a žen za přijatelné ceny. Nejnovější novinkou z německé značky je 3D krása textury hlíny pro textury účes MEN Texture Clay, který matný kadeře a je snadno aplikovat na vlasy.
Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista
Profesionální kosmetika pro upevnění pánských účesů bude stát ne méně než 1000 rublů, ale zároveň to znamená silný styl a ekonomickou spotřebu, která plně odůvodňuje finanční náklady.

Za zmínku stojí také značka Kapous, která také vyrábí vysoce kvalitní profesionální kosmetiku pro péči o vlasy. Z cenově dostupných, ale vysoce kvalitních stylingových výrobků stojí Taft za povšimnutí, nejoblíbenějším produktem této značky je Taft gel.

Závěr

Pánský účes je klíčem k úspěšnému životu a sebedůvěře každého moderního člověka. A dobře známí výrobci kosmetických přípravků se ujistili, že tvarování je jednoduché, dlouhodobě nosí, a co je nejdůležitější, nejpřirozenější a atraktivní vzhled. Na základě kritérií, jako je struktura vlasů a vlastnosti každého výrobku, je nutné vybrat si z existujících typů mužských stylingových výrobků (gel, pěna, lak, pasta, vosk, fondán, krém, prášek).