Jaké jsou pánské spodní prádlo: typy a typy s popisem a fotografií

První vrstva oděvu, která přichází do styku s lidským tělem, je spodní prádlo.To hraje důležitou roli jak pro muže, tak pro ženy.Pánské spodní prádlo může být z různých stylů, takže si každý může vybrat pro sebe pohodlnou možnost, která nebude nikde třít ani sevřít, ale bude schopna chránit intimní zónu před nepříznivými vnějšími faktory.Výběr pánských kalhot a jejich typů musí vědět, jak to udělat správně, takže prádlo se nestane příčinou nepohodlí.

V prodeji jsou různé styly pánského spodního prádla a každý zástupce silnějšího pohlaví bude schopen najít přesně to, co potřebuje.Hlavní věcí je správně určit kritéria výběru a řídit se doporučeními odborníků, kteří dobře vědí, co skuteční muži potřebují.

Odrůdy pánského spodního prádla

MužSpodní prádlo - to není univerzální, každodenní verze.V prodeji jsou různé modely pánského spodního prádla, z nichž každý má své vlastní vlastnosti a hodí se do určité kategorie mužských reprezentantů.Zjistit, které kalhoty přesně zapadají do konkrétníhoV každém případě je třeba brát v úvahu charakteristiky jednotlivých druhů spodního prádla podrobněji.

Vestavěné boxery

Tento model pánského spodního prádla je poněkud podobný běžnému rodinnému prádlu, ale je o něco blíž k bokům. Taková hustota produktu nebrání člověku v tom, aby se pohyboval nohama, a je vhodné nosit takové spodní kalhotky s kraťasy, džíny nebo kalhoty. Pokud budeme o tomto modelu hovořit podrobněji, pak mu můžeme dát následující charakteristiky:

 • vypadá jako krátké sportovní šortky;
 • má širokou gumu, která se nerozdrtí;
 • pevně přiléhající k stehnám, ale neomezuje pohyb;
 • je vhodný pro muže, kteří nosí těsné kalhoty nebo džíny a nechtějí, aby na ně řada spodního prádla reflektovala;
 • jsou vyrobeny z přírodní tkaniny a umožňují pokožce dýchat.

Samozřejmě, že u mužů s nadváhou tato možnost nebude nejideálnější, ale pro mladé a fit kluky to dobře sedí.

Volní boxeři

Každý muž v šatníku by měl mít takové volné, rodinné kalhoty. Tento produkt je volný střih, něco jako boxerské kraťasy, ze kterého dostal své jméno. Takové spodní prádlo bude vyhovovat následujícím mužům:

 • kteří se nechtějí cítit omezeni při řízení;
 • pro kluky, kteří chtějí větrat v oblasti slabin, aby byli volný;
 • zástupci silnějšího pohlaví, preferující pytlovité kalhoty;
 • kluci, kteří jsou dosthustý.

Boxerky lze nosit pod volnými kalhotami nebo šortkami, používanými pod pyžama nebo místo nich. Pro muže, kteří tráví mnoho času doma, je to prostě nenahraditelná věc.

Kalhotky

Znáte-li odrůdy a vlastnosti pánského spodního prádla, můžete přesně najít svou verzi. Například takový typ pánského spodního prádla jako kalhotky je něco mezi párem rodinných kalhot a plavek. Na délku, jsou stejné jako boxeři, ale pokud jde o fixaci, tyto kalhoty jsou mnohem užší, jsou plně pokryty.

Tato možnost je vhodná pro tyto kategorie mužů:

 • milovníci podpůrného prádla, které v tomto případě příliš nepřitiskne;
 • muži, kteří nosí hubené džíny nebo cvičit v tělocvičně;
 • kluci, kteří považují rodinné spodky za staromódní a nepohodlné;
 • pro ty, kteří milují těsné prádlo, ale zároveň se chtějí cítit pohodlně.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
Tyto pánské kalhoty jsou vhodné pro každodenní nošení, lze je snadno kombinovat s klasickými kalhotami, denimovými kalhotami nebo sportovním oblečením.

Hipsa

Vědět, jaké pánské kalhoty jsou, si můžete snadno a rychle vybrat. Takový typ pánského spodního prádla, jako jsou boky, je například populární. Tato možnost je něco mezi klipy, boxery a slipy. ToAbychom odlišili tento typ pánského spodního prádla od ostatních, měli bychom se řídit následujícími kritérii:

 • krokový steh by měl být kratší než stehýnka nebo boxerky;
 • připomínají obdélník navenek, při pohledu zezadu nebo zepředu, který má krátké svislé strany;
 • mají stylový vzhled, dobře podtrhují spodní část trupu.

Tyto spodky jsou vhodné pro muže jakékoli výšky.Přednost pro tuto možnost je dát klukům, kteří mají atletickou postavu.Pro kluky, kteří chtějí vypadat módně a vizuálně zvyšují svou mužnost, se tato možnost bude hodit velmi dobře.Každý den je lepší takové kalhoty nenosit, ale v takových případech by se měly používat:

 • ten chlap bude hrát sport;
 • člověk pracuje v kanceláři a nechce, aby se pod klasickými kalhotami objevila linie prádla;
 • ten chlap jde na nějaký svátek nebo plánuje jít na rande.

Hipsa je dobrá volba pro štíhlé muže a sportovce, stylové kluky, kteří chtějí zdůraznit svou důstojnost.

Rodinné kalhotky

Toto je nejběžnější a nejzábavnější verze mužského šatníku, který je téměř stejný jako boxerky.Pouze tento model může mít také příslušenství ve formě tlačítek.Kalhoty jsou široké, objemné, nestlačují, ale nyní tento model není příliš relevantní.

Je lepší zvážit takové typy, které nebudou sklízet a nepokazí obraz.Zbabělíci mohouNosit ho výhradně doma nebo ho použít na spaní, protože pro takový model je to nejlepší volba.

Slipy

Tento model je velmi podobný sborníkům.Je pravda, že forma pánského spodního prádla s tímto názvem je poněkud odlišná od té, kterou mají kalhotky.Pro charakterizaci mužského skluzu může být následující:

 • je úzký a ne dlouhý model pánského spodního prádla;
 • Slije se velmi dobře;
 • Takové kalhotky jsou vhodné pro štíhlé a atletické muže;
 • Tato volba je vhodná pro těsné kalhoty.

Pokud člověk upřednostňuje pražce, paksi vybere možnost přesně ve velikosti , věnuje pozornost kvalitě tkaniny tak, aby kůže mohla dýchat.

řemínky

Vyjmenováním jmen pánského spodního prádla nemůžete ignorovat slavné struny.Tyto kalhoty mají široký pás gumy, který netlačí, mají tvar trojúhelníku vpředu.Za tenkým proužkem se nachází mezi hýždě a nad pásem je malý trojúhelník.

Takové spodní prádlo pro fyzickou aktivitu je naprosto kontraindikováno.Ale milovníci nošení džíny a překvapení jejich druhé poloviny budou vyhovovat této možnosti v pohodě.

Poradenství! Pod sportovním oblečením, i když člověk nebude chodit do školy, nestojí za to nosit tanga.To je způsobeno tím, že obvykle modely sportovních kalhot jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, skrze něj kůže nebude dýchat, což znamená, že spodní prádlo začne třít.

C-tanga

S ohledem na typy pánského spodního prádla stojí za to říct pár slov o modelu s tanga.Tato volba je určena výhradně amatérům, protože tyto kmeny jsou velmi úzké a nepohodlné.

Jsou s největší pravděpodobností vhodné pro tanec striptýzů, a nikoli pro každodenní nošení, natož pro fyzickou aktivitu.Takové kalhotky jsou ještě otevřenější než obyčejné řemínky a jen ti nejodvážnější budou riskovat, že je nasadí.

Tanga

Tato možnost má spíše nízký charakter.Navenek takové pánské spodní prádlo připomíná běžné plavky.Tyto kalhoty jsou vhodné pro hubené kalhoty, kraťasy nebo formální oblečení.

Tavení těsně přiléhá k tělu, ale nedochází k jeho sevření a neomezuje pohyb.

Joki

Kalhotky pro umyvadla nebo kolejnice jsou ideální pro sportovce.Jsou ideální pro ty, kteří se podílejí na extrémních sportech a nebezpečí zranění.Tento model je dobře upevněn vpředu a zajišťuje dobré větrání.

Dva kapsy jsou připevněny k kapesníku, který jdou na pás a jsou dodatečným bezpečnostním prostředkem.Pro extrémní sporty nebo cyklisty, ty, kteří jsou zapojeni do bojových umění, se tato možnost velmi dobře hodí.

Výběr kalhot podle typu obrázku

Aby bylo možné správně vybrat pánské spodní prádlo podle typu postavy, je třeba věnovat pozornost následujícímu vzoru:

Model kalhot Jaký typ postavičky zapadá
Kalhotky Hodí se pro muže s velkými boky, většími zástupci silnějšího pohlaví.
Boxeři Staňte se ideální volbou pro muže, kteří nenosí kalhoty na obleky a tenké džíny, mají štíhlé nebo tenké nohy.
Struční boxeři Ideální pro vysoké muže, kteří mají velké boky a výrazné hýždě.
Hipsy kalhoty nebo plavky Jsou vyrobeny pro muže, vysoké a štíhlé, se sportovním vybavením.
Rodinné kalhotky Vhodné pro všechny bez výjimky, ale je lepší je nosit doma.

Řemeny a podobné pánské spodní prádlo nebyly do tohoto seznamu zařazeny, protože tato možnost je určena pouze pro amatérské oblečení, které nosí každý den.nestojí za to.

Foto-kompilace

181)
​​

Krátký závěr187]

Na policích obchodu je tolik modelů pánského spodního prádla, že se v této odrůdě můžete ztratit.Hlavní věcí je vybrat správnou velikost a určit, který model je pro chlapa vhodný podle typu postavy.Po identifikaci těchto důležitých parametrů můžete již přistoupit k volbě designu výrobku.

Pánské kalhotky jsou nepostradatelnou součástí šatní skříně, měly by být pohodlné.Proto musí být volba této maličkosti provedena opatrně, abyste se necítili omezeni a nepohodlně.Jsou-li kalhoty vybrány správně, člověk může vždycítit se sebevědomě, vést aktivní životní styl a vypadat dobře v očích vašeho soulmate.