Jaké jsou pánské košile v módě v roce 2019?

Hlavním předmětem mužského šatníku je košile.Kromě klasické možnosti pro oficiální a obchodní akce, existuje mnoho alternativních modelů a stylů.Po přezkoumání módní pánské košile v roce 2019 ve sbírkách známých značek, existuje několik současných odrůd.

Klasické a sportovní modely, s krátkými a dlouhými rukávy, košile v různých stylech, se sponami, bez límců, budou relevantní.Je důležité věnovat pozornost trendům roku 2019 - to je zdrženlivost a stručnost, absence jasných výtisků, kreativních obojků, příslušenství, kombinace různých tkanin.Více o tom všem naleznete níže.

Vývoj módní pánské košile 2019

Každý moderní člověk by si měl být vědom toho, jaké styly a modely košile jsou v módě v roce 2019, aby vypadaly atraktivně a stylově. Navzdory rychlosti módy je špatné chovat se k jeho trendům nedbale, protože „se setkávají podle svého oblečení…“. Nejnovější trendy v pánské módě diktují klasiku a zdrženlivost, nedostatek nadbytečného kování, jasné barvy a tisky.

Důležité!Košile není jen každodenním prvkem mužského obrazu, je indikátorem postavení a obrazu člověka, zejména pokud pracuje v pevné společnosti nebo zaujímá vážné postavení. 2019 začal sloganem - minimalismem a elegantní jednoduchostí.

V klasickém režimu

Jak víte, klasika je mužský styl oblečení, který nikdy neztratí svůj význam a význam. V roce 2019 se sbírky známých výrobců a značek pánského oblečení zaměřily na lakonické a odvážné klasiky, které netolerují jasné barvy, nadměrné vzory a vzory, různé neobvyklé obojky a zapínání.

Omezení

Stylové košile pro mužskou polovinu společnosti v této sezóně budou zjevně zdrženlivé a elegantní. Minimalismus lze vysledovat v následujících parametrech:

 • přírodní tkaniny;
 • nenápadné spojovací prostředky, knoflíky;
 • odmítnutí armatur;
 • jednoduchý řez;
 • standardní parametry šití;
 • použití klidných monochromatických barev.

I když je na košili potisk, mělo by být jednoduché a snadno viditelné.Důraz v obraze je lepší dělat na jiné položky oblečení, košile je indikátorem klidu a rovnováhy.

Nedostatek nadbytečných šperků

Muži obvykle nosí košili v pracovním, obchodním a úředním prostředí, což znamená, že dalším trendem roku 2019 je absence šperků na něm.To znamená, že košile by neměla obsahovat žádné další dekorativní prvky, ať už se jedná o logo nebo značku, kovové vložky, držáky na šátek nebo kravatu nebo manžetové knoflíčky.

Nedostatek pestrých barev

Módní trendy pro pánské košile v roce 2019 diktují absenci pestrých a „křičících“ barev a tisků.Hlavním mottem nejnovějších sbírek je jednoduchost a elegance, což znamená, že čím více standardu a jednoduššího krejčovství a stylu košile, tím dražší bude vypadat.Důraz by měl být kladen na běžné pastelové tkaniny.Pokud je tisk přítomen, měl by být lehký a nenápadný pro vizuální vnímání.

Nedostatek viditelných tlačítek

Nedávno byla v módě košile s jasnými, velkými a jasnými tlačítky pro vzhled okolí a různých spojovacích prostředků.Dnes, vzhledem k požadavkům jednoduchosti aNové modely košile zakrývají přítomnost takového příslušenství co nejvíce. Tlačítka mohou být v barvě oblečení nebo v blízkosti, aby se spojila do kompozice, a přitom zůstala bez povšimnutí.

Absence neobvyklých obojků

Pokud se starší pánské košile vyznačovaly neobvyklými styly obojků - kulatými, dvojitými nebo trojitými, apache nebo stojanem, dnes ve sbírkách slavných návrhářů a značek je kladen důraz na klasický jednoduchý límec. Proto není nutné experimentovat s tvarem límce nebo si vybírat modely bez něj, klasika vyžaduje ten, který je kombinován s dvouřadovým sakem nebo klasickým oblekem.

Nejlepší modely módních pánských košil 2019

Poté, co se zabýváme trendy a módními trendy pro pánské košile, lze se obrátit na otázku, které modely jsou v roce 2019 na vrcholu popularity. Možnost win-win by byla klasika s dlouhými rukávy a límcem, sportovními a vojenskými modely, bez límců, protáhlých, s krátkými rukávy nebo se zipem namísto knoflíků.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Bez ohledu na model, styl, fit a barvu košile, kterou byste si nevybrali, jsou hlavními ukazateli stylu a shody trendů obdélníkové nebo zaoblené rohy na límci, stejně jako mírně přizpůsobené.

Klasický model s dlouhými rukávy a límcem

Nejvyhledávanější aKlasická košile je klasická střihaná košile s dlouhými rukávy a dokonale otočným límcem. Hlavní charakteristikou v tomto případě je kvalita luxusní třídy a dokonalé uchycení košile na mužské postavě. Hlavní chybou dnešních mužů je volba ve prospěch těsně přiléhajícího modelu nebo modelu, který sedí příliš volně.

Polokošile

Polokošile se také osvědčila, což se může podílet na tvorbě jakéhokoli módního luku pro všechny příležitosti. Návrháři považují polo za univerzální a vždy vhodnou volbu pro muže všech věkových kategorií bez ohledu na jejich preference ve stylu a image. A pokud je to jednoduché polo v tlumených odstínech, mohou být alternativou k kancelářské košili.

Košile v japonském stylu se stojáčkem

Pokud člověk preferuje originalitu a nestandardní volbu v oděvu, v roce 2019 mu budou nabídnuty košile v japonském stylu se stojáčkem. S pomocí takového neobvyklého stylu límce, přiléhavého krku, přizpůsobeného fit, muž zdůrazní své vědomí světové módy.

Košile vojenského stylu

Volba odvážných a brutálních mužů - to je vojenský styl, který provádí mužské košile vypadá odvážně a chladně. Hlavními odlišnostmi takové košile jsou khaki odstíny, náplast ramenní popruhy a kapsy na chlopní, volné nebo rovné řez, tlusté tkaniny.

Košile bez límce

Pokudmuž neakceptuje kravaty a motýlky v šatníku, měl by si vybrat nové modely košile bez límců.Laconic a jednoduché tričko z posledních kolekcí designérů vypadá elegantně a odvážně, a pokud rozepnete horní tlačítko, je to také sexy.

Prodloužené košile

Další chladná verze moderní pánské košile pro milovníky kreativity a originality je protáhlý model, který se dostává do středuboky nebo dokonce kolena.Přímý nebo volný řez promění známé klasiky na dech svěžího dechu, což je zajímavý způsob sebevyjádření.

Košile se zipem

Praktický a odvážný styl pánské košile v roce 2019 je model se zipem místo obvyklých knoflíků.S důrazem na linii hradu vypadá muž štíhleji a výš.Obvykle je osazen a striktně řezán v monochromatických barvách.

Košile s krátkým rukávem

Pro letní sezónu bude nejpohodlnější a nejatraktivnější košile s krátkým rukávem.Hlavním rozdílem od předchozích kolekcí a modelů je, že to může být jak klasický knoflíkový styl, tak trendový trendový zip.Pokud má košile dlouhé rukávy, letní model předpokládá bránu pomocí tlačítek.

Předpřipravené košile

V tomto případě by to bylo ideální pro školáka, studenta nebo stážisty společnosti, protože"Univerzitní" výkon košile.Tyto košilepreferuje "zlatou mládež", stejně jako muže, kteří se snaží vypadat mladší vzhledem ke stylu oblečení.

Košile pro uvolnění

Tento styl trička neznamená, že ho muž zaplní do kalhot. Základní pravidla jejího nošení:

 • musí být buď dokonale přizpůsoben, nebo musí být rozsáhlý;
 • je kombinován se sezónním sakem nebo módní bundou;
 • může být o něco delší než klasická verze.

Módní materiály pro výrobu košil

\ t

Módní trendy diktují muži nejen kurz moderních stylů a modelů, ale také výběr tkanin a krejčovských materiálů. V této sezoně je třeba klást důraz na textury, jako je měkký úplet, hustá džínsovina, kvalitní bavlna, teplá vlna a přírodní kůže. Originál bude zobrazovat možnosti z kombinovaných tkanin.

Bavlna

Tuhost látky a límce v košili přímo souvisí se závažností stylu, což je základní trend roku 2019. To znamená, že nejoblíbenější bude bavlna s minimálním procentem syntetických látek (ne více než 5-10%). V tomto případě bude tričko vždy hladké a žehlené a bude vypadat jako nové.

Denim

Džínové košile je podle většiny návrhářů a módních návrhářů nutností v pánském šatníku. Relativně nový model je tak populární, že je přítomen ve všech nových kolekcích. Trend 2019 - džínové modely světlé nebo tmavé tkaniny,žádné střední palety by neměly být.Lehký džín je vhodný pro odpočinek v neformálním prostředí, tmavě modré nebo černé - v klasickém luku.

Pletené oděvy

V roce 2019 používají módní návrháři přírodní a tenké pleteniny k vytvoření moderních pánských košil.Nejčastěji se jedná o univerzální a pohodlné polokošile s krátkým rukávem.Díky této tkanině model dokonale zapadá do mužské postavy a zdůrazňuje pouze její přednosti.

Vlna

Modely vlněné tkaniny jsou určeny pro období podzim-zima, protože vlna dokonale zadržuje teplo a zároveň umožňuje pleti.dýchat volně.Košile tohoto formátu se nedeformují a nezachovávají si svůj tvar, ale díky speciálnímu tkaní a přídavkům dalších tkanin si zachovávají dlouhodobě reprezentativní vzhled.

Pravá kůže

Absolutním hitem nové sezóny roku 2019 je kožená košile se štíhlou siluetou a optimální délkou.Jedná se především o měkké kožené košile s matnou povrchovou úpravou, která dodává mužským odstínům brutality a bezprostřednosti.Vzhledem k tomu, textura kůže a priori přitahuje oko, mluví jasný a aktivní prvek, žádné další akcenty v košili jsou k dispozici.

Kombinace několika tkanin

Dalším trendem sezóny 2019 je kombinace vícevrstvých ofsetových košil s různými texturami, odstíny azajímavé akcenty.Společné tkaniny jsou prospěšné doplňkově, kombinovanébarevný řetězec, hmotnost a hustota.Nejlepší kombinace byly:

 • samet, batiste, satén, hedvábí, krep;
 • bavlna, džínovina a vlna;
 • šifon, samet, satén, satén;
 • kůže, džíny, rouna;
 • úplet, kůže, semiš, šifon a hedvábí.

Módní barvy pro pánské košile 2019

Barva košile je dalším důležitým kritériem, které určuje, jak je módní, silný a moderní.Analyzujeme-li nejnovější módní trendy ve sbírkách populárních designérů a módních návrhářů, můžeme vyvodit několik závěrů:

 1. Bílá košileje univerzální volbou win-win, pokud model dobře sedí na obrázku.Taková košile se drží módy po mnoho let a staletí, stále v poptávce a všude.
 2. Černá košileje klasickou a přísnou volbou pro skutečné vůdce a mody.Barva se hodí k různým potiskům a odstínům ostatních šatních skříní.
 3. Šedá košileje praktickou a praktickou volbou pro každodenní nošení a práci.
 4. Fialové tričko- vypadá prestižně, jasně a slavnostně, což bude vyhovovat sebevědomému muži.
 5. Červenohnědé košile- nepochybný trend v roce 2019, který je patrný z nejnovějších kolekcí některých značek.Sváteční kontrastní barva přinese celému luku jas a originalitu.
 6. Modrý smrk- novodobý odstín v pánské módě, který vnáší do obrazu obecný nádech čerstvého vínavzduchu, elegance a sofistikovanosti.
 7. Bordeaux, khaki a olivový- chladný v takovém ušlechtilém barevném provedení bude vypadat jako vojenské košile, stejně jako modely tlustých a hrubých tkanin.
 8. Modrá- jak říkají designéři, trendem je barva bouřlivé oblohy, volba skutečných brutálů a vůdců.
 9. Velbloud a béžováje v této sezóně vítěznou barvou, která přináší rovnováhu a duchovní harmonii obrazu člověka. Skvělá volba pro mužské brunetky, protože odstíny příznivě zdůrazňují tmavé vlasy a tmavou pleť.
 10. Tisková košileje skvělá volba pro muže, kteří chtějí najít model košile s otočením. V roce 2019 jsou kyselé a příliš barevné kresby na místě, což nelze říci o nově vzniklých barvách rostlin.
 11. Kontrolovaná košile- upřednostňovaná volba je pro modely skotské nebo velké klece, vyrobené v červené, fialové, žluté a zelené barvě.
 12. Proužkovaná košile- pruhované košile vypadají svěží a stylové, a pokud je potisk svislý, je také muž štíhlý.

Pomocí všech výše uvedených tipů a pokynů může každý člověk vytvořit elegantní a elegantní a hlavně moderní luk. Košile je základním prvkem šatní skříně, lze ji kombinovat s libovolnými obrázky pro různé akce.

Závěr

Pánské košile v roce 2019 by měly ztělesnit závažnost, zdrženlivost, minimalismus a být blízko klasickému stylu. To však neznamená, že by člověk mělAby se omezila na trendy a trendy, může být v projevu individuality vyjádřena mírná odchylka od módy a následná móda je známkou dobrého vkusu.