Jaké jsou pánské kalhoty v módě v roce 2019?

Nejnovější trendy v pánské módě lze vidět na výstavách slavných návrhářů z Milána, New Yorku, Londýna a Paříže. Dnes budeme hovořit o tom, které módní pánské kalhoty 2019 jsou prezentovány, což je důležité a populární v novém nadcházejícím roce. Fotografie z pódia a výstav budou zdrojem inspirace pro tvorbu obrázků.

Současné trendy pro pánské kalhoty v roce 2019 jsou volným střihem ve formátu streetstyle, klasickými nenahraditelnými modely a brutálním ležérním stylem od světoznámého designéra Ricka Owense. Dominantní styly, podle pořadí, diktoval, jaké typy kalhot bude populární v roce 2019, které látky a barvy si vybrat.

Hlavní trendy sezóny 2019

Módní trendy roku 2019 diktují mužům, jaké styly a styly kalhot jsou v módě, co mohou být kombinovány, jaké odstíny a výtisky jsou relevantní. Na základě těchto pravidel je každá šance podívat se na všech 100. Návrháři se zaměřili na 3 oblasti - nadčasovou klasiku, pouliční a ležérní styl. A pouze na základě těchto poznatků můžete vytvořit stylovou skříň.

Pro informaci!Kalhoty se zakořenily v pánském šatníku ruských mužů díky panovníkovi Petrovi I. Byl fanouškem evropské módy, byl to on, kdo dal život kalhotám jako dvorní oděv. A později se začali nosit všude, vyvíjeli nové modely a styly.

Volný streetstyle

Uliční styl si více oblíbili zástupci mládeže, i když muži s pevným věkem dávají přednost „mládeži“ a s pomocí takových šatů vypadají svěží. Kalhoty streetstyle jsou opět na svém vrcholu popularity, jejich hlavními vlastnostmi jsou volný střih, snadná nedbalost, manžety ve zkrácených modelech.

Klasika

Nepostradatelným atributem obchodního šatníku budou kalhoty v klasické verzi. Jsou kombinovány s bundami, košile a doplňky oficiálního stylu. V roce 2019 se návrháři neodchylujítradice a pravidla etikety, nabízející možnosti s šipkami, rovnými, volnými a mírně zúženými modely pro muže různých typů vzhledu a postavy.

Rick Owens

Rick Owens je mezinárodně známý americký designér, který vydával pro muže v neformálním, odvážném formátu samostatnou řadu kalhot..Jeho značka Rick Owens má obrovskou popularitu ve všech koutech planety.Jeho sbírky vyzdvihují světové problémy společnosti a také se spoléhají na základní kritéria - pohodlí a harmonii.

Nejmódnější modely pánských kalhot ze sbírek z roku 2019

Na základě módních trendů z roku 2019 se člověk nemůže omezit pouze na klasické kalhoty.pro pracovní a oficiální podmínky, ale také vyzkoušet trendy modely pro všechny příležitosti.Kalhoty z placenzo, retro-modely z 40. let, úzké a těsné styly, punk-rockový styl, kalhoty, chinos, rozšířené, kalhoty-kalhoty, capri a náklad budou relevantní.

Klasické modely

Klasické kalhoty jsou nepostradatelným základem oficiálního stylu, kterému čelí každý moderní člověk.Šipky jsou povinnou ozdobou těchto kalhot na přední a zadní straně, jsou tvořeny žehlením železem.Je nesmírně důležité, aby se nezdály krátké nebo pytlovité, musí být doplněny košili, bundou, přísnými botami.V kalhotách a bundě by mělo být, pokud ne stejné, pak blízko sebe.

Modely ve stylu 40 širokého řezu

Pokud člověkpři výběru oblečení pro pohodlí si zaslouží pozornost retro stylu 40. let minulého století. Jaký je? Jedná se především o široký střih, vysoký pas, přítomnost šípů. Můžete také zvážit možnost těchto kalhot s podvazky. Takové modely byly předvedeny na výstavách značky Corneliani, čímž se klasika proměnila v retro styl.

Kalhoty Palazzo

Skutečným hitem sbírek z roku 2019 jsou kalhoty palazzo, které jsou vhodné pro období podzim-zima. Jejich hlavním rozdílem je nejširší úprava, svoboda pohybu a původní vzhled. Pokud se jedná o model tenkých tekutých tkanin, budou vypadat jednoduše a uvolněně, připomínající dlouhou vzduchovou sukni.

Kalhoty přiléhavé

Pro štíhlé, mladé a přečerpané muže navrhují stylisté zvažovat možnost přiléhavých kalhot. Zdůrazňují nejlepší strany mužské postavy, mění vzhled. Tyto modely lze kombinovat s klasickou prodlouženou bundou nebo kabátem do poloviny stehen, stejně jako s koženými bundami z kožené kůže.

Těsné kalhoty 20 stylů

Další klasikou, která je důležitá již několik let, jsou úzké kalhoty - doutníky ve stylu 20. let minulého století. Jejich druhé jméno je Gatsby, protože v takových kalhotách se objevil před znalcem filmu Leonardo DiCaprio jako velký Gatsby. Dnes se tyto kalhoty staly alternativou nudných klasických modelů, jsou vhodné pro oficiální akce a svátky.

Punk Rock Pants

Pro extravagantní a pobuřující muže s originální chutí oblečení doporučují stylisté kalhoty ve stylu punkové skály.Jedná se o kožené kalhoty, které mohou být různých stylů, textur a barev.V roce 2019 budou nezapomenutelné modely vysoké výsadby, barevné kůže v modrých, hnědých a olivových odstínech, modely s dekorem v podobě pásků, přezek, šití a stehů.

Příležitostné kalhoty

Malá pobočka z klasiky bude kalhoty pro každodenní nošení.Jedná se o modely s normálním řezem, ale mírně zúženou spodní částí.Jsou prezentovány v rozšířené škále barev, lze je snadno kombinovat s různými můstky, tričkami a tričky.V takovém luku bude člověk vypadat trochu formálně, ale stylově a statečně.

Slacks

Neformální styl vypadá odvážně a brutálně, ale zároveň stručně a přísně.V roce 2019 návrháři nabízejí chladné kalhoty, které jsou vhodné pro kanceláře a večerní procházky s přáteli.Na rozdíl od klasiků není místo pro žehlené střelce, ale obraz můžete doplnit manžetami.Další výhodou je, že jsou kombinovány s klasickou i sportovní obuv.

Kalhotové kalhoty

Pokud se člověk musí skrývat pomocí kalhot nadváhy a plných nohou, stylisté doporučují vyzkoušet rozšířené kalhoty.Jejich hlavními výhodami jsou elegance a všestrannost.Je lepší kombinovat volné kalhoty s dlouhým oblečením nahoře, býtpak košile nebo pulovr.

Náklad

Pokud člověk preferuje přísný a odvážný styl oblékání, můžete zvážit styl široce přizpůsobeného nákladu s náplastmi..Nákladní kalhoty se poprvé objevily ve vojenské uniformě, pak to byl maskovací model.Tyto kalhoty dnes nosí nejen armáda, ale i další silní muži.Hlavní rozdíl a plus stylu nákladu je jeho vysoká úroveň komfortu a praktičnosti.

Capri pants

Kalhoty Capri jsou typem výškových kalhot a několika šitých kapes.Navíc je to zkrácený model, mírně otevírající kotníky a dolní část lýtka.Designéři představili různé verze Capri s náplastmi v různých barvách pro teplou sezónu.

Chinos

Chinos v roce 2019 se objevil v přímé a úzké verzi, ale mnohem extravagantnější a chladnější vypadaly užší styly.Kalhoty nahoře se vyznačují malými kousky na pasu, asymetrické vnitřní kapsy lze vidět z boku, a pár zipových kapes na zadní straně.V roce 2019, to je jako dříve, béžové a olivové chinos, kromě toho jsou modré, zelené a červené modely.

Americké džíny

Úder 90. let minulého století amerických džíny se vrací na módní přehlídku.Jedná se o model s těsně přiléhajícími vysokými pasy a rovnými nebo zúženými styly.V moderní interpretaci Ameriky se objevil v podobě džíny, nízképřistání, díry a štěrbiny na kolenou, odření a kresbách.

Hooligans

Oblíbený druh oblečení pro fotbalové fanoušky, protože mluvíme o kalhotách se šikmými a prostornými, ale lehce objemnými kapsamipo stranách, volný styl, zužující se blíže ke kotníkům.To může být letní možnosti z viskózy, a teplé - z džínové a bavlněné tkaniny.

S pruhy

Jsou-li pro kalhoty opatřeny pruhy, jedná se o mezery na jejich stranách z tkaniny jiného odstínu nebo textury.V roce 2019 pruhy šijí kontrastní odstín k barvě samotného výrobku, ale častěji jsou černé nebo červené.Pokud starší pruhy doplňovaly tréninkové a sportovní kalhoty, ve sbírkách z roku 2019 se objevily běžné kalhoty s bočními panely.

Halifa

Halifef je model s vyšším stupněm komfortu, který je důležitý v horkém období roku.Díky originálnímu střihu a šití jsou určeny pro kluky do 30 let.Charakteristickým rysem je prodloužená horní část a ostré zúžení směrem dolů.

Znalecký posudek
Helene Goldman
stylista-image-maker
Znalecký posudek!Když si vyberete kalhoty jakéhokoliv stylu a materiálů, musí člověk vzpomenout na zlaté pravidlo: kalhoty by neměly být sbírány akordeonem nebo být krátké.Jak ho definovat?Za prvé, ponožky by neměly být viditelné, a za druhé, okraj nohy musí nutně dosáhnout paty a zakrýt nos boty tak, abytvořil pouze jednu místnost.

Módní barvy pánských kalhot v roce 2019

Rozhodnutí o barvě může také ovlivnit celkový obraz člověka a jeho vzhledu.Kalhoty obvykle vybírají tmavé lakonické odstíny, ale v nejnovějších sbírkách módních domů a designérů vypadají barevné modely stejně dobře.

Šedá

Téměř všechny modely kalhot, v blízkosti klasiky, jsou znázorněny šedě.Jedná se o běžné, klasické, rovné a úzké modely, stejně jako světlice, hooligany, kalhoty, retro modely.Organické barvy v kombinaci dalších barev, praktické a univerzální.

Černá

Černá je relevantní ve všech dobách a obdobích, což potvrzuje i sbírka návrhářů v roce 2019.Všechny uvedené modely a styly byly prezentovány v hluboké a bohaté černé barvě.Oblečení jakékoli barvy mu bude vyhovovat, černé kalhoty s pruhy a pestrým potiskem také vypadají v pohodě.

Modrá

Pro většinu mužů je modrá spojena s džíny.Ale pokud je to klasický přísný model, je lepší zvolit tmavší odstín modré.Například, tmavě modrá sada kalhot a bunda bude dokonalým ztělesněním kancelářské módy, pokud jste tak nudí černou.Modré kalhoty jsou v souladu s košile a svetry v šedo-modré nebo béžové paletě.

Maroon

Bordeaux, třešeň nebo vinařský odstín, Marsala je trendy v letech 2018 a 2019.V této verzi budou vypadat různé styly kalhot,od chinos nebo nákladu, končit s úzkými a hubenými modely. Maroon kalhoty dokonale ladí s béžovými předměty.

Žlutá

Žluté kalhoty byly také zastoupeny různými módními domy, stylisté trvají na tom, že vytvoří slunný obraz a zvednou své duchy. Jedná se spíše o letní verzi, která se provádí v různých formátech - rovné, těsné, úzké kalhoty, kalhoty capri, jízdní kalhoty a brady. Žlutá jde dobře s černou nebo bílou.

Béžová

Béžové odstíny jsou aktivně používány designéry a stylisty při vytváření modelů ležérního stylu. Nejnovější trendy zdůraznily, že v módním kávě klidný tón, který stojí pouze sametové kalhoty v tomto odstínu, chinos, náklad, těsné a úzké modely.

Módní potiskové tkaniny

Tisk je kresba, vzor nebo celá ozdoba na oděvu. A pokud dříve byla pánská móda prezentována více v monofonní verzi bez barevných kreseb, dnes se vše dramaticky změnilo. Kalhoty v roce 2019 budou častěji prezentovány v pruhovaném a kostkovaném tisku.

Buňka

Klec nebo geometrický tisk není doutnajícím klasickým potiskem v souvislosti s pánskými kalhotami. A soudě podle nejnovějších přehlídek na molu v Miláně, Londýně, Francii a státech, je to jedna z nejoblíbenějších barev většiny předních módních návrhářů.

Pásek

Pruhovaný tisk dokonale koriguje tvar, vytváří elegantní a barevný obraz. V souvislosti s pánskými kalhotami, ontaké relevantní, soudě podle nejnovějších módních přehlídek. Stylisté si všimnou stylu Vichy, který zahrnuje kombinaci širokého bílého a úzkého barevného pruhu. Jedná se o nový originální pohled na pruhovaný tisk.

Nejmodernější materiály pro šicí kalhoty

Z fotografií z módních přehlídek můžeme vyvodit závěr, že důležitým faktorem v atraktivitě kalhot je textura tkanin. Dnes se stylisté zaměřili na šicí materiály, jako je kašmír, velveteen, vlna, bavlna a satén.

Kašmír

Kašmír je přírodní, prodyšný a lehký materiál odvozený z podsady horských koz. Jedná se o nejsofistikovanější a vysoce kvalitní typ vlny a kalhoty z této tkaniny patří do luxusní třídy. Kašmírové kalhoty si po dlouhou dobu udržují svou novost, nedrží se a dokonale si udržují svůj tvar.

Velvet

Tato fleecová tkanina je vyrobena z bavlněného vlákna, je také 100% přírodní, ale také krásná. Výsledkem je, že sametové modely vypadají elegantně a slavnostně, jsou také vhodné pro chladné počasí.

Atlas

Zuřící oči k saténovým kalhotám je snadné, protože je to ušlechtilý a luxusní materiál. Tmavé odstíny saténu jsou vhodné pro večerní aktivity a v každodenním nošení jsou vhodné klidné a pastelové barvy.

Vlna

Nejlepší alternativou k džínám pro chladné období roku budou kalhoty z vlny. Takové modely jako chinos, náklad, kalhoty, jízdní kalhoty a hooligans jsou dnes prezentovány z vlny.Perfektní košile a bundy.

Bavlna

Organická bavlna je vhodná v létě, protože tkanina je dokonale prodyšná, což umožňuje pokožce dýchat a ne potit. Jejich bavlna produkuje všechny dříve deklarované oblíbené modely kalhot, a pokud je k tkanině přidáno malé procento syntetických látek, jen zlepší její vlastnosti.

Slavné značky

Pokud přemýšlíte o tom, kde si můžete koupit designové kalhoty z nejnovější kolekce, musíte se nejprve rozhodnout o značce a pak najít vhodný obchod. Nejlepší modely stylových pánských kalhot se prezentovaly:

  • Dolce & Gabbana- Italská značka, která představila nejlepší modely klasických i ležérních kalhot pro brutální a praktické muže;
  • Rick Owens- slavný americký designér, který v roce 2019 představil kolekci ležérních kalhot různých modelů a barev;
  • Ralph Lauren- Americký návrhář, který v roce 2019 představil módní a stylové manšestrové kalhoty;
  • Tommy Hilfiger- módní americká značka, která v roce 2019 kladla důraz na výrobu stylového sportovního oblečení, včetně kalhot;
  • Calvin Klein- nová kolekce americké značky podněcuje muže k tomu, aby se vzbouřili proti šedé barvě každodenního života a nabídli extravagantní a stylové kalhoty v jasných barvách.

Najít a seznámit se s popisem všech výrobců, modelů kalhot v roce 2019 může být ve značkových buticích všech měst nebo na oficiálních stránkách internetových obchodů.

Závěr

Díky všem informacím z tohoto článku lze shrnout, že pánské kalhoty v roce 2019 kladou důraz na pouliční nebo ležérní styl, ale klasika není v popularitě a poptávce horší. Trendové barvy jsou modré, šedé, černé, žluté, béžové a vínové. Výrobci značek, kteří se na výstavách vyznačovali skvělými nápady pro pánské kalhoty, jsou Rick Owens, D&G, Calvin Klein, Tommy Hilfiger a Ralph Lauren.