Jaké jsou módní pánské svetry v roce 2019: módní trendy

Studené večery vás nenechají vzdát se procházek a dat, pokud jsou v pánském šatníku teplé oblečení. Tak například, 2019 pánské svetry z kašmíru, bavlny, vlny a syntetiky pomohou vypadat stylově a moderně módní, zatímco jsou také velmi teplé od větru a nízkých teplot.

Pokud budeme analyzovat poslední sbírky z roku 2019, uvidíme, že v trendu budou klasické modely s kulatým výstřihem, mikiny, svetry, svetry s převráceným límcem, protáhlé, s hrdlem nebo výstřihem do V, s přezkou na hrdle a pletené vesty, atd. Více s fotografiemi a popisy, módní barvy níže.

Nejmódnější modely pánských svetrů ze sbírek2019

Je jednoznačné rozhodnout, které svetry jsou v módě v roce 2019, a to navzdory skutečnosti, že se jedná o šatní skříň pro muže.Nejnovější trendy jsou tak rozmanité, že se jedná o model s jiným krkem, pletené svetry a vesty, mikiny, protáhlé, kožešinové, kombinované pletené varianty.Pouze vyhodnocením každého trendu na fotografii můžete určit své předvolby

Klasické modely svetrů s kulatým výstřihem

Mezi nejvyhledávanější modely patří kulaté výstřihy a diskrétní jednobarevné barvy.V současné sezóně módní návrháři navrhli, aby neodcházeli od klasické délky, tenké pleteniny a manžety vypadají zvláště stylově.

Svetr s otočným límcem

Pokud dáváte přednost taškovým stylům, designéři prezentovali zajímavé modely s otočným límcem.Skvělá volba pro neformální domácí cibuli, ale v kancelářském prostředí, to bude nevhodné.70absorbovat pot, a dnes je chladný dekorativní prvek.

Tenký můstek

Univerzální nabídka pro praktické použitíkluci - svetr tenký plést v jednoduchém stručném výkonu. Semi-fit silueta bude zdůrazňovat důstojnost postavy, manžety na rukávech a spodní, kulatý límec přinést styl blíže k klasice.

Pletené vesty

Designéři oznámili na posledních výstavách dva typy vest, které lze nosit s klasickými košile. Jedná se o neutrální možnosti, které se vejdou do obchodního stylu a světlých prvků pro stylový set.

Svetry, kombinované kombinované modely

Pokud máte rádi teplé a útulné věci, mnoho populárních značek a návrhářů poskytlo výběr svetrů s kombinací vzorů. Zvláště nezapomenutelné byly možnosti melanžové příze pro milovníky klasiky, stejně jako pruhované tisky pro módy a dandy.

Svetr s malou štěrbinou V

Model výřezu ve tvaru V dokonale zdůrazní sílu a maskulinitu brady, délku a sílu krku. Takové oblečení lze nosit pouze na nahém těle, kombinace s košili je nevhodná. Svetr bude zdůrazňovat sílu člověka v dobré fyzické kondici.

Prodloužené svetry

Pokud je pro vás důležité zůstat stylový i v deštivém podzimu nebo mrazivé zimě, doporučujeme zvážit možnost prodlouženého svetru. Jedna podmínka - musíte být dost vysoká a štíhlá. Nesmíte ho kombinovat s obchodním obrazem, je to spíše neformální styl pro každodenní nošení.

Svetr se zavřeným krkem

Takový styl,tam, kde je poskytována vysoká ústa, bude dokonale vhodná pro mrazivou zimu.Nejlepší ze všeho je, že se svetr bude dívat na muže s tenkou postavou.Máte-li krátký krk a extra váhu, bude řez dát pouze obraz masivitu a objem.

Svetr se zapínáním na krku

Pro milovníky sportu je model s uzávěrem na hrdle dokonalý, kromě toho lze snadno kombinovats jinými předměty šatní skříně.Výsledkem bude harmonický luk pro outdoorové aktivity a sporty.

Kožešina svetr

Není jediný muž, který sleduje módní trendy, nezanechá lhostejný svetr z kožešin.Hlavní rysy těchto možností - vizuální přitažlivost, elegance, navíc jsou útulné a teplé.

Anglické pletené svetry

Pro znalce závažnosti a klasiky v šatní skříni návrháři nabízejí jednoduché a příjemné anglické pletené modely.Mohou být bezpečně nošeny pod kalhoty a jít do kanceláře.

Abstraktní svetry

Mnoho designérů se rozhodlo vyniknout a ukázat svou kreativitu odvážnými experimenty.Výsledkem byl nový trend - modely s barvami ve formátu abstrakce.

Trojrozměrné svetry vyrobené z melanžové příze

Trojrozměrné svetry vyrobené z melanžové příze, které budou zředěny čerstvými odstíny, budou vypadat teple, útulně a originálně.šedé barvy podzimu a studené zimy.Jak objemný svetr bude sedět, je velmi osobní záležitost,vhodné jsou i polosuché varianty.

Svetry s trojrozměrnými vzory

Objemový model je získán určitou vazbou, která zůstává módním trendem pro více než jednu sezónu. To je volba obchodníka, a mladý a silný chlap, to vše závisí na vzory a odstíny.

Patchworkové svetry

Samozřejmě si zaslouží pozornost svetry s potisky a logy, které vyrobili módní návrháři ve stylu patchwork. A může to být jak známé, tak omezené výtisky a jasné mimořádné možnosti.

Kardigany

Praktická a velmi pohodlná věc je zapnutý svetr, který není třeba nosit přes hlavu. Zapadne do kancelářského stylu, můžete ho nosit přes košile a trička. Hlavní trend roku 2019 však spočívá v tom, že není upevněn všemi tlačítky, několik z nich je rozepnuto shora a dole.

Módní barvy pro pánské svetry v roce 2019

Stíny a barvy mohou zdůraznit dokonalý pocit chuti a zkazit vzhled. Proto by měl člověk pečlivě číst nejprve modely trendů a pak skutečné barvy. V roce 2019 se pozornost soustředila na klasickou černou, šedou, modrou a khaki, béžovou, zelenou a červenou.

Šedá

Je to jak diskrétní, a ne příliš přísná a obchodně podobná volba, která dává chlapovi rovnováhu, klid mysli, ale zároveň sofistikovanost a odvahu.

Černý

Výběr minimalismu znalců je ušlechtilým závěrem - jedná se o černý svetr, s nímž můžete vytvořit klasické černé a bílé luky.Při použití tmavých odstínů hrozí nebezpečí, že se stanete příliš ponurým.

Modrá

Nejoblíbenější barva je modrá, což bude vynikající alternativou černé.Lze kombinovat s hnědými skříňovými prvky a džíny.

Červená

Jasná a šťavnatá červená barva přitahuje pozornost, takže tento model bude výběrem sebevědomých chlapců.Pokud kombinujete svetr s bílou košili, získáte elegantní a zároveň přísný luk.Ale pro práci je lepší dávat přednost tlumenému odstínu vínové.

Zelená

Zelená v nejnovějších sbírkách byla prezentována v tmavých a tlumených odstínech, lze ji snadno kombinovat s béžovými a šedými prvky skříně.Neměli byste se snažit na zelené modely pro pracovní obraz, je to spíše oblečení pro volný visí ven.

Khaki

Khaki je stín v zelené paletě, která je blíže sportovnímu a vojenskému stylu.Proto můžete sledovat objemový model s náplastmi nebo velkými viskózními.

Béžová

Svetry v odstínech béžové barvy jsou ideální pro stručné klasické luky.Tato barva je univerzální, protože ji lze správně kombinovat s téměř všemi ostatními barvami.

​​

Módní potisky svetrů 2019

Nepodceňují důležitost správného výběru a kombinace obrazu obrazu. Módní návrháři představili v buňce spoustu zajímavých možností. Pruhované, geometrické vzory. Zvláštní pozornost přitahovaly svetry s počítačem a skandinávskými vzory, stejně jako loga.

Buňka

Kostkovaný tisk vypadá především na svetrech, vyrábí se buď smícháním různých barev nebo použitím speciálního vzoru pletení. Výsledkem je klasický i neformální vzhled.

Strip

Oblíbeným tiskem módních návrhářů i mužů, kteří si vybírají oblečení, je proužek. Pokud se jedná o svislý pás, pomůže vizuálně prodloužit postavu, pokud se horizontální, naopak, rozšíří a učiní ji silnou.

Geometrický

Ale s pomocí modelů s asymetrickým geometrickým potiskem můžete dokonale přizpůsobit tvar ukrytím nadměrné hmotnosti a jiných nedostatků. Mohou to být jak proužky, tak buňky a diamanty.

Počítač

Počítačový tisk se stal zvláštním žertem pro mužské návrháře, který má zvláštní a někdy vtipnou grafiku. Tyto modely vybírají mladí kluci a kreativní tvůrci.

Skandinávské vzory

Populární v nové sezóně je dekor pánských svetrů skandinávskými vzory, které jsou ideální pro zimní období. Může to být jak malé vzory, tak velké národní ozdoby na celé ploše bundy.

Loga

Některé značky se tak odvážně a hlasitě prohlásily v předchozích sezónách, že jejich loga se staly skutečným trendem.V důsledku toho se na výstavách objevily modely svetrů pro kluky s podobnými potisky.

Materiály pro pletení svetrů

Stejně důležitým kritériem pro správný výběr svetrů v roce 2019 je materiál pro pletení.Každá tkanina má své vlastní funkční vlastnosti, stejně jako texturu, která vyžaduje správnou kombinaci.V posledních sbírkách dominovaly kašmír, syntetika, bavlna a vlna.

Kašmír

Různá vlna, ale měkčí a tenčí, a proto vhodná pro chladné období bez trvalého mrazu.Díky svým výborným funkčním vlastnostem je kašmír dokonale kombinován s jinými typy tkanin.

Vlna

Nejoblíbenějším materiálem pro výrobu teplého oblečení je vlna.Vlna Merino má vysokou kvalitu a příjemnou polohu k tělu, je dostatečně teplá a nepropichuje.

Bavlna

Nízká cena, ale vysoce kvalitní modely jsou vyrobeny z bavlny.Ale taková tkanina nechrání dostatečně před mrazem a chladem, s každým umytím, který sedí, nechá proniknout vlhkostí, takže takový návrh není vhodný pro mrazivou zimu.

Syntetika

Nejlevnější tkanina pro výrobu oděvů, syntetických svetrů po dlouhou dobu si zachovává svůj původní vzhled a tvar, alenení dobře chráněn před chladem a nesvítí kvalitními charakteristikami. Mnohem vhodnější oblečení v kombinaci přírodních tkanin a syntetiky.

Závěr

Nejnovější módní trendy pro pánské svetry jsou klasické modely s kulatým výstřihem, svetry a mikiny, vesty, modely s různými styly hrdla, protáhlé typy. Pro přísný pracovní luk si můžete vybrat černý, šedý nebo modrý svetr, červený, zelený, béžový a khaki odstín vhodný pro neformální styl. Věnujte pozornost struktuře tkanin a potisků, příslušných buněk, proužků, geometrie, vzorů a grafiky.