Jaké jsou barvy kravat a jak se používají v životě?

Stylová kravata dobré barvy nepochybně doplní mužský obraz a přitáhne pozornost životního prostředí. Každý člověk souhlasí, že bezvadný styl dodává důvěru. Můžete si vybrat kravatu na jakýkoliv styl oblečení (kromě sportovního oblečení), hlavní věc je, že toto příslušenství vhodně kombinujete v barvě, velikosti a tvaru, takže vzhled je harmonický.

Pokud si myslíte, že kravata je nošena pouze pro práci v kanceláři a pro obchodní jednání spárovaná s klasickým oblekem, tak tomu tak není. Toto příslušenství je ideálně kombinováno s přísnými džíny a vestou, s monofonními košilemi módních barev a světlými stylovými bundami. Výrobci dnes sázejí přesně na světlé tkaniny, módní tisky a tvary, které vdechly tomuto malému kusu hmoty nový život!

Barevné schéma vazeb se vzory a bez nich

Dnes v trendu nasycené a jasné barvy kravat, bez ohledu na tvar uzlu, potisku a šířku látky. Na vrcholu módy, tam jsou živé bohaté hřích, který může kontrastovat se základními skříň položky.

Takový jasný doplněk umožňuje člověku zdůraznit individualitu stylu, ukázat tvůrčí dovednosti a jednoduše rozdělit svou osobu ze šedého davu podobných kolemjdoucích.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský tvůrce stylistů
Mods preferují pomerančžlutá nebo zelená.Také nevzdávejte všechny odstíny červené nebo modré.Stylový obraz s takovou jasnou kravatou může být doplněn o neobvyklý řetízek, manžetové knoflíčky nebo klipy.

Kde se nosí?

Pro cestu do kanceláře a setkání s úřady je lepší zvolit více omezené barvy s klidným vzorem, aby se ostatní neodváděli od práce a nezaměřovali se na vaši osobu v pracovním týmu.

Křičící barvy a tkaniny se složitými vzory budou dobrým doplňkem k obrazu klubu, jsou vhodné i pro neformální setkání.

Co se nosí?

Hlavní podrobnosti šatníku, který je v ideálním případě kombinován s košili a kalhotami.

V neformálním prostředí však vypadá lépe s tmavomodrými nebo černými džíny klasického střihu a svetrem s krkem nebo vestou ve tvaru písmene V.

​​
Poradenství! Při výběru tohoto oděvu by se mělo dodržovat následující pravidlo.Čím skromnější košile, tím jasnější kravata!Nejideálnější variantou není ani bílá košile, ale světle modrá, může být doplněna doplňky s nejvýraznějšími výtisky a jasnými detaily kontrastu.

Vazby mimořádných barev

Hodně záleží nejen na odstínu textilie a její struktuře, ale také na prvcích oděvu, s nimiž se nosí.Nejvíce riskantní barvakterý je nejlépe vyloučen v obchodním prostředí, je považován za oranžový.Dále podrobně zvažte několik nejoblíbenějších barev tohoto příslušenství.

Tyrkysová kravata - tato barva je milovaná optimisty, veselými milovníky párty a impulzivní zábavou.Muž, který dává přednost této barvě, se může zdát mladší než jeho roky.

Smaragdová kravata je barvou dispozice a míru.Upřednostňují ho dobročinní lidé a soběstačné osoby, které netolerují povyk.

Karmínová kravata je výběrem energických, účelných a asertivních osobností.Někdy jsou příliš emocionální, ale takové otevřené emoce nezasahují do realizace obchodních projektů.

Vazby klasických barev

Kombinace černé, bílé, červené a modré jsou považovány za klasické.Mohou být nošeny s obleky a formálními luky.Toto univerzální barevné schéma, na které si můžete vybrat různé košile a obleky.

Černobílé jsou nejkonzervativnější varianty.Čisté modely bez vzorů v takové barvě jsou zřídka vybrány, ale v každém případě toto rozhodnutí hovoří o konzervativním pohledu silnějšího pohlaví.Není divu, že černé vazby jsou studenti, studenti a vojenský personál.

Často muži preferují pruhované vzory v klasických barvách.To je jeden z nejpopulárnějších tisků na světě.V klasické verzi pásu jsou umístěny zleva doprava.Nejčastěji můžete vidět červeno-modrou kravatu nebo modroutmavě modré pruhy.

Existuje jeden vzor.Čím skromnější barvy, tím menší je šířka pásů.A čím jsou pruhy tenčí, tím více vypadá výsledek.Ale stále, pruhované modely nejsou ani zdaleka od prvních pěti obchodních vazeb.

Důležité! Například v Anglii se nedoporučuje nosit černou a bílou kravatu.Takové kombinace kapel se často používají jako znamení: člen určitého klubu, student vysoké školy nebo školy.

Závěr

Na závěr bych rád dodal, že byste neměli popírat své světlé akcenty.Pokud je v obchodních kruzích žádoucí dávat přednost vyhrazeným barvám (ideální řešení je burgundské, modré, fialové), pak je v neformálním prostředí nutné jen ukázat individualitu a vybrat si nejoblíbenější obraz pro sebe!