Jaké druhy strniště mají muži na tváři?

V posledních letech módní trendy provokovaly muže k tomu, aby nechali vegetaci na tvářích neporušenou. Dnes se strniště již nepovažuje za známku neuspořádaného vzhledu, ale naopak v kombinaci s drahými předměty a stylovými doplňky dodává obrazu mužnost a sexualitu.

Podívejme se, proč jsou tlusté štětiny pro muže dnes tak důležité a jaké typy vousů dávají přednost, aby vyčnívaly z davu. Pokusíme se najít odpovědi na tyto vzrušující otázky.

Co je to strniště u mužů?

Štětiny jsou krátké vlasy na obličeji. Pokud odložíte holicí strojek a nebudete ho používat po dobu nejméně několika dnů, pak bude mít člověk na tváři strniště. V závislosti na tom, jak silná a dlouhá vegetace dává přednost, tím déle je nutné ji pěstovat.

Aby se obličejové vlasy staly měkkými a vypadaly stylově, musíte se o to starat a dávat jí správný tvar.

Tip!Probíhápoužijte holicí strojek pro použití holicího strojku místo pěny nebo gelu se speciálním olejem.Takže všechny další chlupy zůstanou v nedohlednu a budou snadněji odstranitelné, aniž by to zkazilo tvar.

V určitém okamžiku vlasy na obličeji dosáhnou požadované délky a můžete je začít navrhovat.Existuje několik forem strniště u mužů.Na nejpopulárnější podrobněji později.

​​

Výhody

Prakticky všechny ženy nacházejí muže s malou štětinou a dobře upraveným vousem sexy.Toto je stanoveno na podvědomé úrovni jako vnější rozlišení pohlaví.Muž s obličejovými vlasy je vnímán jako dospělý, zralý jedinec pro sexuální aktivitu.

Muž se štětinami vypadá odvážně, je pro něj snazší stanovit priority v mužském týmu a získat respekt.Dobře upravený krásný vous - přidává stav, který je důležitým faktorem pro zástupce silnějšího pohlaví

Lehké štětiny a elegantní vousy mohou korigovat tvar úzké brady, což ji činí silnou vůlí, přidává objem a také skrývá nepravidelnosti kůže, jizvy a další nepříjemné vnější vadyna tváři.

Další významnou výhodou je ochrana pokožky obličeje před škodlivými UV paprsky a škodlivými alergeny. Pokud je pokožka příliš něžná a citlivá, doporučuje se nechat malou štětinu, aby ji chránila.

Typy strniště u mužů

Před rozhodnutím o pěstování vlasů se doporučuje, aby sestudovat typy štětin s cílem pochopit, jak dlouho musí vlasová linie růst, aby se tvar dokonalý.Chtěl bych objasnit, že neexistuje žádná módní vousy nebo není v módě, je zde dobře upravený tvar a bezvadný a to dělá rozdíl.

Ruština

Tento druh plnovousu se také nazývá široký.Nemá žádné přestávky na sideburn.Vlasy zcela pokrývají čelist, mění se v knír a dotýkají se krku.

Pouze odvážní a rozhodní muži se rozhodnou pustit takovou velkou plnovous.Nejbrutálnější forma všech existujících je ruština.

Důležité! Pokud budete pokračovat v módě a jen proto, že jste se rozhodli mít plnou ruskou plnovous, pak to není dlouho.Pouze muži s určitými vlastnostmi (odhodlání, odvaha) a vytrvalost si mohou dovolit nosit takové bujné vlasy na obličej po dlouhou dobu.

Plachta

Ideální pro ty muže, kteří chtějí mít husté vousy, ale nechtějí se o ně každý den starat.Péče o tuto formu neznamená oříznutí všech vlasů.

Je dostačující oholit extra chlupy na bradě a odříznout pěstované vlasy, které visí na horním rtu.Úkolem není zajistit rovnoměrný a silný růst vlasů, ale zajistit, aby i vzácný vous měl jasný půlkruhový tvar.

Kotva

Tato forma vousů také nevyžaduje pečlivou péči.Zevně se podobá kotvě a skládá se z knírku a svislého proužku vlasů na bradě, zatímco vous se nespojuje s knírkem amá špičatý tvar.

Aby se zachoval složitý vzor, ​​stačí seřídit knír a strniště.Střih se provádí podle potřeby.

Balbo

Tato konstrukce je vhodná pro štětiny střední délky, navíc, pokud se o ni majitel bude neustále starat.Charakteristickým rysem této formy vousů - jasnost linií.Úhlové úlomky by měly mít přesně ohraničený okraj.

K dosažení tohoto účinku budete muset zvládnout umění práce s břitvou nebo pravidelně navštěvovat velitele, aby stylový vous plemene Balbo neztratil tvar.

Brett

Tato forma se také nazývá hollywoodské vousy.Vlasy pokrývají celou spodní část obličeje, hladce spojenou s knírkem a kotlety.Současně je vegetace na tvářích oříznuta tak, že linie od vousů k vousu připomíná půlkruh.

Péče vyžaduje pravidelné stříhání knírek a vousů, aby vlasy nevyčnívaly z celkového tvaru a vypadaly elegantně.

Chinstrap

Pokud překládáte jméno doslovně, bude to znít jako kapela na bradě.Překlad odpovídá externí formě.Jedná se o tenké strniště štětin, které obepíná bradu z jednoho chrámu do druhého a má tvar podkovy.

Tato forma vypadá velkolepě, když jsou štětiny lehké a vlasy na obličeji příliš dlouhé.Ve své klasické podobě se Chinstrap nosí bez knírek a vegetace na tvářích nad čelistí.Přesné hladké linie vyžadují konstantní hodnotypéče o holicí strojek a holicí strojek.

Burnside

Toto řešení vypadá velmi extravagantně.Na obličeji zůstávají jen dlouhé kotlety.Oblast brady se oholila čistě.

Někteří mohou považovat tuto formu za směšnou, ale v kombinaci se stylovými vlasy a oblekem vypadá stylově.

Štětiny Garibaldiho

Tento tlustý vous se širokým knírkem je pojmenován podle italského generála.Byl to on, kdo nosil vousy této formy.Mělo by být úhledně oříznuté a zaoblené.

Taková široká vousa zcela pokrývá spodní část obličeje a zdůrazňuje tvar lícních kostí, což činí bradu závažnější.Stejně jako ruský vous přidává jeho majiteli odvahu a vnější moc.

Týdenní štětiny

Pokud se týden neoholíte, štětiny budou poměrně silné.Ideální řešení pro vytvoření obrazu brutálního macha.Týdenní vousy nevyžadují zvláštní péči.

Excentrické brunetky si mohou dovolit tuto možnost nosit a nemusejí se starat o vzhled neuspořádaného vzhledu.V jejich případě, nedbalý strniště přidá obraz sexuality a mužské kouzlo.

Délka 10 denních štětin

10denních štětin lze právem nazvat vousem.Délka srsti v tomto případě již přesahuje 5 cm a bez určité péče může člověk vypadat neuspořádaný.Takové zanedbané štětiny se také nazývají dva týdny . Onafit pouze sebevědomým silným mužům s pravidelnými funkcemi. "Trik" takových štětin je právě neopatrnost a indikativní nepřesnost.

Jedinou podmínkou je husté vlasy. Vzácné a tenké vlasy nevypadají brutálně, ale spíše vtipně. Majitelé těchto štětin-vousů se doporučuje, aby se staly brunetky nebo tmavě hnědé vlasy, alečervenázanedbaná vousy budou vypadat zcela neatraktivní.

Třídenní štětiny

Jednodenní a třídenní štětiny se také nazývají světlem neoholené. Je velmi snadné růst bez zbytečných problémů. Stačí jen neholit uvedený čas a odstranit chlupy, které jsou vyřazeny z celkové hmotnosti.

Doporučuje se oholit vlasy na krku a zkrátit celkový objem. Dokonce i šedé třídenní strniště vypadá stylově a spolu s obchodním stylem se perfektně mísí.

Pro informaci!Bylo provedeno mnoho průzkumů, na nichž byly zobrazeny fotografie atraktivních, usměvavých mužů s plnovousem, hladce oholených as malým strništěm. V důsledku průzkumu, který je nejatraktivnější, se většina žen domnívala, že se jedná o holé muže (bez ohledu na jejich věk). Malé, dobře upravené vlasy jsou rozpoznány jako nejsvůdnější.

Jak růst a péče?

Pěstování strniště není obtížné. Stačí jen zastavit holení, ale náležitá péče o ni pomůže nejen vytvořit obraz, ale také změkčitvlasy a odstranit svědění.

Je nezbytné:

  • dvakrát týdně čistit pokožku obličeje, aby se odstranily odumřelé buňky a obnovila se kůže;
  • prát mimořádně chladnou vodou, aby se aktivoval průtok krve a tím se zlepšil růst vlasů;
  • používají speciální oleje z vousů a vytvářejí vlasové masky, aby štětiny byly měkčí;
  • revidovat denní stravu a obohatit ji vitamíny A a E;
  • změnit svůj životní styl a odstranit špatné návyky;
  • se aktivně zapojují do sportu, aby zvýšili produkci testosteronu.

Fotografie krásných štětin u mužů

Abychom se ujistili, že správný tvar štětin na obličeji je sexy, doporučujeme si prohlédnout naši fotogalerii.Fotografie ukazuje různé styly vlasů.1 mm štětina a plnovous vypadají úžasně s elegantním designem a správně zvoleným tvarem.

Lehce neoholený

Hollywoodský vous

157)

Garibaldi Beard

Ruská vousa

Existují různé možnosti pro návrh strniště na obličeji, hlavní je rozhodnout se, že břitva odložíte stranou a vyrostete potřebnou délku vlasů.Je také velmi důležité zvolit vhodný tvar vousů, který bude odpovídat tvaru obličeje a přidávat maskulinitu a kouzlo celému obrazu.Spuštěné strniště, lehké neoholené nebo plné vousy budou vypadat stylově, pouze pokud se o to řádně postaráte a budete dodržovat stanovená pravidla!