Jaké dary ženy milují berany?

Žena Berana je skutečným plamenem emocí, sebevědomí a ambicí. Miluje dobrodružství, jízdu a aktivní odpočinek. Nemá rád praktické a banální věci, ale vzácné, starožitné, exkluzivní překvapení - to je vše. Jaký by měl být dar ženy Berana, dozvíte se více z článku s tipy a výběrem z nejlepších 10 nejlepších nápadů.

Nabízíme následující možnosti - květiny, výrobky pro osobní péči, kosmetiku a parfémy, sportovní vybavení, peníze, vzdělávací knihy a CD, certifikát pro butik oblečení a doplňků, memorabílie a starožitnosti, šperky, prázdninový poukaz, sadu pro hobby . Také poslouchejte varování, že byste takové dámy neměly dávat.

Dárky na zakázkové hodnocení, které ženy milují Aries

Máte3bodů. Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. TakžeHodnocení je generováno uživateli.
Osvědčení v módním butiku
Celkové skóre
8
-
+
8
Peníze
Celkové skóre
6
- [Návrh 54]
+
6
Šperky
Celkové skóre
6
]
-
+
6
Výukové příručky a disky
Celkové skóre
4
-
+
4
Dovolená
Celkové skóre
4
-
+
4

Co berou berani v darech?

Jaké dary ženy milují berany, nechápou, pokud znáte hlavní rysy jejich charakteru.Jedná se především o zvídavé a velmi aktivní osobnosti se spoustou koníčků a koníčků.Proto je základním pravidlem volby odpovídat jeho zájmům a potřebám.

Při výběru dárku zvažte také následující tipy:

 • Podporte dívčí koníček , pokud víte, co se jí ve volném čase líbí nejvíce.Ale pamatujte, že zájmy takové ohnivé povahy se rychle mění, což znamená, že zastaralé informace mohou být chybné.
 • Inteligentní Beran vždy naráží na svátek , který by od vás chtěl obdržet, vždy musí věnovat zvláštní pozornost jeho slovům.
 • Zeptejte se přímo, co sní o budoucnosti narozeninové děvčátko, s největší pravděpodobností je vše velmi jednoduché a na zemi.
 • Pro tyto osobnosti budou i peníze dobrým darem,proto s povrchní komunikací a malýmiinformativnost je lepší, aby s myšlenkami neriskovala, ale aby v obálce předložila slušnou částku.
 • Takové ženy jsou energické, takže se jim budou líbit jakékoli dárky, které podporují pohyb, sport a sebezdokonalování.
 • Vzhledem k velké lásce k nakupování by skvělý nápad na dárky byl dárkový certifikát, podle kterého může vlastník nakupovat podle vlastního vkusu.
 • Zvláštní hodnota bude využita při jakýchkoli věcech a prostředcích na pomoc při sledování jejich vzhledu .
 • Pokud to finanční prostředky dovolí, udělejte pro berana dárek, stylové, cenné a exkluzivní věci dělají dívku opravdu šťastnou.
 • Velkým překvapením pro takovou osobu bude také cestování, cestování a výlety ve městech .Je to zdroj nových znalostí a skvělá příležitost aktivně se uvolnit.
 • Zvláštní pozornost věnujte skořápce a vzhledu dárku.Postarejte se o světlé obaly, použijte krásné luky, barevné balónky a sušenky.
Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Stojí za to vědět, že Aricovi vládne planeta Mars, takže se jedná o vášnivé a extravagantní povahy.Každá věc jim musí splňovat několik kritérií - bezprostřednost, upřímnost a intriky.

TOP 10 dárků pro ženu berana

Pojďme si nyní promluvit podrobněji o tom, co dát dívce narozené v takovémznamení zvěrokruhu potěšit její místa a touhy.Vzdejte se levných, zbytečných a banálních věcí a aby jste neztratili svou volbu, poslouchejte naše doporučení.Nabízíme speciální výběr z top 10 s nápady pouze pro ženské berany.

Květiny

Všechno spravedlivé pohlaví miluje květiny a berani dávají přednost jasným a obrovským kyticím.A co je zajímavé, šetrné divoké květiny, které sbíráte osobně, je nepravděpodobné, že budou oceněny.Ale kytice krásných růží, čerstvých tulipánů, chlupatých chryzantém v neobvyklých barvách a dárková krabička způsobí radost.Pokud je to dárek k narozeninám, přidejte kytici s podepsanou kartou.

Zboží pro osobní hygienu, parfémy a kosmetiku

Tyto dívky se zvláštním nadšením pečují o svůj vzhled a usilují o dokonalost.Pokud znáte jejich oblíbenou značku a značku kosmetiky, parfémů a hygienických výrobků, neváhejte dát celý soubor.Se zvláštním potěšením bude mít narozeninová dívka kvalitní dovážené výrobky, například parfémy z Francie.

Sportovní vybavení

Pokud vaše narozeninová dívka dává přednost sportu a aktivnímu odpočinku, nabídněte jí něco, co k tomu přispěje.Například sada raket a badmintonového míčku, horské kolo pro večerní procházky, sada závaží a závaží pro domácí trénink svalů, rohož nebo podložka pro jógu, gymnastiku a mnoho dalšího.

Peníze

Takové dívky si vybírají sami pro sebeDárky, proto enna množství peněz bude velká a jednoduchá volba.Ale nevystupujete s jednoduchou pohlednicí a účty uvnitř, zkuste tak nápadně porazit nápad.Například, aby origami-styl figurka z peněz, nebo složit do kytice.

Učební knihy a disky

Tyto osoby projevují zvláštní vášeň pro učení se novým věcem, vlastnímu rozvoji a čtení.A pokud k tomu vaše překvapení přispěje, bude to skvělé.Naučte se, co má narozeninová dívka zájem, a pak si najděte knihy a další hodnotnou literaturu na toto téma.Nebo se chce naučit cizí jazyky?V tomto případě můžete podat disk se základním programem.

Osvědčení v módním butiku oděvů a doplňků

a příslušenství.Je nepravděpodobné, že budete schopni samostatně najít to, co bude vyhovovat narozeninám.Dárkový certifikát však zabije dva ptáky jedním kamenem - umožní vám to nakupovat, přivést do šatníku nové oblečení.Stačí se jen rozhodnout pro značku butiku.

Memorabilia a starožitnosti

Většina beranů jsou potenciálními nebo úspěšnými sběrateli a znalci starožitností.Proto, pokud narazíte na jakoukoli výzdobu interiérů minulých období, retro-styl suvenýry, věci s vážnou historickou minulostí, máte každou šanci dobýt dívku s vaším exkluzivním překvapením.

Šperky

Jak již bylo zmíněno, takové ženy milují všechno cenné a drahé.Jakékoliv šperky z drahých kovů, kameny budou proto velkou radostí pro hrdinu této příležitosti.Pokuste se najít něco ručně vyrobeného, ​​exkluzivního produktu.A pokud nemáte tolik peněz, můžete si vybrat něco z vysoce kvalitních značkových šperků.

Dovolenkový balíček

Tito lidé jsou velkorysí emocemi a výměnami energie, čekají to od ostatních.Proto bude vynikající příležitostí pro nezapomenutelný zážitek jízdenka na odpočinek v zahraničí v každém resortu.Ať je to takové místo, ve kterém ještě nikdy nebyla narozeninová dívka.Pokud není tolik finančních prostředků, můžete si zakoupit vstupenky na zajímavou a informativní exkurzi.

Soubor pro hobby

Všichni zástupci tohoto ohnivého znamení jsou vášniví a zvídaví lidé, to znamená, že budou mít vždy spoustu koníčkůa koníčků, ale v žádném případě dlouhodobě.Proto se snažte mít čerstvé informace o tom, co se teď dívku s narozeninami zajímá, a poté darovat soubor, který k tomu přispívá.Například nástroje pro vyšívání, literatura pro vaření, předplatné zahradnického časopisu a další.

Co přesně nestojí za to, aby žena měla berana?

Beran je věčné dítě, které bude ráda téměř každé překvapení lidí v jeho blízkosti.Pokud ale předložíte něco zcela nevhodného, ​​ani se nesnaží skrýt nespokojenost a zklamání.Takže se snažte vyhnout následujícímu.Rostliny:

 • praktické věci- budou nudné pro narozeninovou dívku;
 • levné cetky- mohou ji urazit;
 • příliš drahé daryjsou považovány za přání ji podplatit;
 • vše, co přispívá ke změně vzhledua - korekční prádlo, krém proti vráskám, přípravky proti celulitidě atd.;
 • měkké hračky- pro ni je to další lapač prachu;
 • povrchní dar pro ni, ale pro celou společnost- se dotkne jejího vnitřního ego.
Doporučení! Ať je to cokoliv, nevydávejte dar slovy „Toto je pro vás!“.Taková dívka bude stejně důležitá jako obsah překvapení, a tak jeho prezentace.Přemýšlejte tedy nad všemi detaily, napište gratulační projev.

Závěr

Dívky narozené v tomto znamení zvěrokruhu milostných překvapení a emocí, takže je třeba uspořádat skutečné překvapení pro narozeninovou dívku.V našem článku už víte, jaké nápady můžete potěšit a překvapit.Zbývá pouze určit výběr na základě povahy vašeho vztahu a jeho zájmů.