Jaké dary nemohou dát ženě?

Celosvětově známý věštec Vanga řekl, že jeden dárek by měl být upřímně šťastný, jiní si dávají pozor. A ve starověku dali lidé dary jen s určitým posvátným a emocionálním slibem. Od té doby se zachovaly různé pověry, že je nemožné dát ženě, o níž budeme dnes diskutovat podrobněji.

Kategorie věcí s negativní zprávou zahrnuje květiny v květináčích, řezné a piercingové předměty, hodinky, kapesníky, zrcadla, pantofle, perly a mnoho dalšího. Jaký je důvod, proč jsou možné, jak se jim vyhnout, naučíte se z článku.

Dárky se záporným znaménkem. Nelze ji podávat ženám

.

Vešel Omensmoderní společnost od dávných dob, civilizací a národů. Mnozí z nich v praxi potvrdili, že pokud je člověk pověrčivý, skutečně pracují. Ženy, které mají tendenci věřit v takové věci, by proto neměly mít různé dary s negativní energií.

Květiny v květináčích

Předložit čerstvé květiny je na jedné straně dobrý nápad, na druhé straně zde existuje negativní konotace. Dříve lidé věřili, že spolu se zemí v hrnci byla sakrální hrobová energie přenesena na majitele, který způsobil nemoc a smrt.

Položky s břitem; šití a hodiny

Jakékoliv předměty na propichování a řezání podléhají absolutnímu zákazu, zejména pokud jsou prezentovány na důležitých svátcích - na narozeninách, svatbách, výročí nebo narození dětí. I když se jedná o manikúru, patří také do kategorie negativních věcí.

Prázdná peněženka

Peněženka je osobní věc, která hromadí silnou energii. Aby vlastník měl vždy finanční prostředky, hodně štěstí, neměl by být prázdný. Zpočátku ji můžete dát jen naplněnou penězi. Ať je to peněženka, kterou by si dívka koupila, jako by to bylo na pár mincí.

Kapesník

Kapesník je vždy spojován se slzami, v některých zemích jsou takové věci distribuovány lidem na pohřbu. Podání jako dar bude tedy velmi neúspěšný podnik, který by znamenal zármutek, ztrátu, utrpení a dokonce smrt.

Velkéšály jsou dobrým darem

Pokud je to velký šátek na hlavě, bude to skvělá volba pro projevení pozornosti a blahopřání k svátku.V Rusku ten chlapík předal dívce kapesník jako projev sympatie.Ve středověku byly i dívky a mužům, které se mu líbily, podaly šátek vonící parfémem.Proto, pokud se jedná o šátek na krk nebo hlavu, je to docela vhodné.

Pantofle

Existují dvě verze domácích pantoflí, proč má tato možnost prezentace negativní podtext.Konkrétně:

  1. Pohřby .V mnoha zemích existuje taková tradice, nosí bílé tenisky na zesnulé osobě během pohřbu.Proto je součástí pohřebního obřadu, který žena může považovat za přání rychlé smrti.
  2. Oddělení .Dříve si mohli dovolit domácí pantofle dovolit si jen lidé s dobrým životem, považovali se za luxusní zboží.Koupil je, zpravidla ve zvláštních případech, nejčastěji na dlouhé cestě.Proto asociace, že boty mohou slibovat dlouhé oddělení.
Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Některé dívky mohou vnímat tenisky jako náznak touhy žít spolu.Nebo naopak, je uražen „zemností“ a banalitou takového překvapení.Je zakázáno dávat je starším ženám jako náznak rychlého konce.

Zrcadlo

Nej mystickějším subjektem, s nímž jsou spojeny nejednoznačné znaky, je zrcadlo.Navzdory tomu, že se jedná o nejoblíbenější položku v arzenálu každé dívky, je zrcadlo jako dárek nevhodné.Zvláště pokud je to stará věc, která patřila někomu dřív.To může odnést krásu, mládež a zdraví od ženy.

Perly

Wang opakovaně řekl, že perly jsou „drahokam vdovy“.Perly jsou obzvláště nebezpečné, pokud je někdo prezentuje jako dárek.To může přitahovat hádky a konflikty ve vztazích, nesouhlasu a rozvodu, někdy nemoc a smrt manžela.V okultismu je sirotek spojen s takovým kamenem.

V jakém případě a jak darovat?

Pokud se budete řídit znameními a starými pověry, perly slibují osamělost, rozvod a zradu ve vztahu pouze tehdy, když jsou šperky uvedeny v jedné kopii.Ezoteričtí lidé říkají, že ho můžete odevzdat a nosit pouze v sadě, například náušnice s náhrdelníkem, prstenem, náramkem a korálky.

Takový dar by byl vhodný jako dar manželce k 30. výročí - Pearl Wedding.Nebude žádné nebezpečí, že perly budou převzaty za dar dívky, která není ve vztahu s mužem.Zároveň je třeba si přát, aby slzy, pokud nějaké existují, vycházely pouze z radosti a štěstí.

Předměty zobrazující ptáky a zvířata

Dlouho od doby, kdy se ptáci spojovali s neštěstí a neštěstí, říkali jim předzvěstí.Jediné znamení, že pták letí do okna domu k smrti, vás trápí.Pokud dáváte věci nebo postavy zobrazující ptáky, je možné je zvážitsymboly smutku a zármutku.Dotýkat se tématu zvířete, sloni se sníženým kmenem mají negativní zprávu, jako předchůdce úpadku materiálu.

Dětské věci před narozením a před svatbou

Navzdory tomu, že každý očekává narození dítěte s velkou netrpělivostí a úzkostí,nákup věci pro dítě před jeho vzhled je špatné znamení.I když je to užitečné a nezbytné věci, jezdce, pleny, dudlíky atd., Může to způsobit brzkou práci a problémy s ní.

Ručníky a ložní prádlo

Ručníky jsou také spojeny s pohřebním obřadem, jsou dávány lidem, kteří budou nosit rakev s mrtvými.Proto bude tento dar srovnatelný s kapesníkem, to znamená, že může být předzvěstí zármutku, ztráty a smrti.Alternativou by byl dar dvou ručníků nebo kapesníků, což by eliminovalo možné negativní důsledky.

Předměty osobní hygieny

Veškeré předměty osobní hygieny, ať už se jedná o gely na zubní pastu a kartáče, mýdlo, šampony a sprchové gely aJe zakázáno dávat dárek k narozeninám.Lidové víry říkají, že tímto způsobem můžete „smýt“ ze štěstí, radosti a pozitivní energie.Na oplátku to bude znamenat selhání, negativní, slzy.

Comb

Neměli byste si vybrat hřeben pro ženu, protože se jedná o osobní záležitost týkající se kategorie osobní hygieny.To je věřil, že ona může převést tajemství dámy k tomu kdo podal ji.Dotýká se hlavy dívky, člověčea snaží se znát svá tajemství.A pokud má ostré zuby, je to také pronikavý objekt.

V takovém případě ji mohu vzít jako dárek?

Aby taková věc měla pouze pozitivní energii, vyberte si drahé hřebeny z přírodních materiálů nebo výrobky z drahých kovů.V tomto případě se předmět s dekorativní hodnotou může stát talismanem.Můžete ji odevzdat jakékoli dovolené, ale ne narozeninám.

Mohu dát spodní prádlo?

Spodní prádlo je poměrně kontroverzní možností pro dárek.Někteří to považují za zdroj sexuální energie ve vztazích, jiní říkají, že podle znamení to znamená zradu.

Pás

Existuje přesvědčení, že pás, který druhá osoba podala ženě, může zotročit svou duši.On, jako by se opíral o tělo, mu nedovolil vymanit se z bludného kruhu.Podle Vangy může pás a vnitřní negativ moderátora dokonce přinést sebevraždu.

Rukavice

Další osobní věc, kterou by si každý měl koupit pro sebe a neakceptovat jako dar.Moderátor se tedy snaží kontrolovat příjemce.Negativní poselství můžete neutralizovat, protože musíte udělat stejný dar během jednoho dne.

Hodiny

Taková položka může nějak zastavit čas osoby, které jí bylo předáno.To vždy skrývá posvátný význam, a aby neutralizoval škodlivou energii, takovýdar by měl být vykoupen (je vhodné dát na stůl složené bankovky).Ihned po těchto úkonech je nastaven správný čas.

Umělé květiny

Takový předmět nese mrtvou energii nebo její nepřítomnost, což znamená, že květiny mohou učinit dívčí život takhle.stejně nudné, nudné a nudné.Navíc, mnoho umělých květin je spojováno s pohřebem a hřbitovem.

Závěr

Poté, co jste se dozvěděli o nešťastných nápadech na dar pro ženu, zjistili jste důvody a pověry,rozhodnete, zda si takové věci vyberete nebo ne.I když nejste nakloněni věřit znamení, přemýšlet o tom, jak dívka přijme dárek.Nestojí za to riziko, že jí ublížíte.