Jaká je ideální velikost penisu: kolik je v centimetrech?

Pro každého muže je pojetí ideální velikosti člena čistě individuální, jako je tomu v případě ženské poloviny společnosti.Pokud ženy věnují pozornost mužům, aby měli svou důstojnost, pak jsou muži fixováni na délku a šířku těla.Odborníci také trvají na tom, že ideální parametry penisu prostě neexistují, existují pouze obecně přijímané normy.

První věc, kterou muži musí vzít v úvahu při posuzování velikosti svých reprodukčních orgánů, je genetika.Také velikost závisí na národnosti, proporcích těla, životním stylu a pubertě.Předpokládané stereotypy, že čím větší orgán, tím více bude člověk schopen přinést radost ženě, a ve skutečnosti je smrtelně omylem.

Hledat ideální velikost člena

Najít odpovědi na otázky, kteréco je nejlepší velikost penisu, vědci opakovaně provádějí výzkum a sociální ankety.Kolumbijští vědci například nedávno provedli výzkum toho, co bude vnímání ideálního milence žen.Mnoho žen uvedlo, že velikost reprodukčního orgánu je pro ně důležitým parametrem.

Kromě velikosti reprodukčního orgánu ženy věnovaly pozornost výšce člověka, šířce ramen a kyčlí.APodle výzkumu bylo zjištěno, že většina žen preferuje vysoký muž s velikostí penisu nejméně 13 cm v uvolněném stavu. Pokud byla délka penisu nižší než 7,5 cm, ukazatele sympatií u žen prudce poklesly.

Důležité!Většina žen negativně reagovala na důstojnost člověka velké velikosti, protože ženy se zajímaly o kvalitu orgasmu a nepřítomnost jakýchkoli nepohodlí ze pohlavního styku. Takže nejlepší velikost penisu podle výsledků výzkumu byla 12,7 cm v průměru, 16,1 cm na délku.

Jaká je nejlepší velikost penisu?

Pro muže je ideální velikost penisu ta, která umožňuje ženě zažít maximální potěšení z pohlavního styku. Statistiky bohužel uvádějí, že většina mužů je nespokojena s údaji o pohlavním orgánu. Specialisté provedli výzkum, po kterém byla stanovena ideální délka a tloušťka penisu z hlediska mužů.

  1. Ideální délka- po provedení průzkumů a studií bylo zjištěno, že každému muži chybí asi 2 cm délky jeho penisu. Odborníci poznamenávají, že neexistují žádné zjevné důvody pro takovou touhu, to je jen důsledek předsudků.
  2. Ideální tloušťka- tento parametr je mnohem důležitější, protože míra potěšení ženy ze pohlavního styku závisí na průměru penisu. Stejně jako v předchozích kritériích, většina mužů postrádá asi 2 cm od dostupných údajů.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
V lékařském osvědčení je klasifikace mužského penisu podle velikosti. Například, 2-3 cm na délku je micropenis, ne více než 9 cm na délku - to je malý penis, více než 9 cm je normální penis, a od 18 cm a více - velký penis. Pokud jde o parametr tloušťky, klasifikace velikostí a typů těles je 8-15 cm.

Jaká je optimální délka členky ženy

Pro ženskou populaci není délka a tloušťka penisu tak důležitá, pokud jde o vážné vztahy. Pokud dáma nemá stálého partnera, zamyslí se nad tím, jaký člen pro ni bude ideální. Podle sociálních studií byly pro ideální velikost penisu stanoveny následující parametry:

  • Délka - mezi sledovanými ženami ve věku 18-50 let bylo zjištěno, že 65% žen chce, aby partner měl délku penisu 14-17 cm, 10% by chtělo vidět délku asi 10-15 cm, dalších 10% jako délku penisu asi 20 cm, zbytek ještě nerozhodl o vlastních preferencích.
  • Šířka - jak ukázaly průzkumy veřejného mínění, většina žen upřednostňuje falus 5-6 cm tlustý, věnují mnohem větší pozornost délce. I když odborníci říkají, že míra spokojenosti se sexuálním stykem je určena pro ženy, které jsou silnější než délka falusu.

Lékařští odborníci tvrdí, že velké parametry reprodukčního orgánu jsou vlastnímuži africké rasy.Pro Evropany by měla být délka mužského pohlavního orgánu 16,5 cm a tloušťka - 14 cm a pokud mají muži tendenci k ideální velikosti od +2 cm ke specifikovaným parametrům, ženy by naopak chtěly vidět orgán o 1 cm menší.

Mám navštívit lékaře?

Je nutné se poradit s lékařem, který má pouze jeden problém - mikropenis, to znamená, když oba parametry ve velikosti reprodukčního orgánu nepřesahují 2–3 cm, v tomto případě jde o závažnou patologii nebo vrozenou vývojovou anomálii.který vyžaduje lékařské vyšetření a opravu.Musíte kontaktovat urologa nebo androloga.

Závěr

Velikost penisu pro muže je považována za ukazatel jeho důstojnosti a mužskosti.Ženy na parametrech falusu určují pro sebe dokonalého milence.Odborníci dospěli k závěru, že většina mužů by chtěla přidat asi 2 cm na délku a tloušťku penisu, ženy jsou spokojeny s průměrem.Touha mít velký falus je chybou, kterou způsobují stereotypy a sociální předsudky.