Jak zvýšit potenci doma?

Stres, nezdravá strava a špatné návyky, problémy ve vztazích se ženou, přepracování, to vše má negativní dopad na zdraví a sílu člověka.Mnoho lidí ví, jaké faktory ovlivňují účinnost, ale jen několik z nich chrání jejich sexuální zdraví před nimi.Odborníci také nabízejí řadu technik, jak zvýšit potenci doma.

Každá technika je vhodná pro určité faktory způsobující pokles účinnosti.Lékaři proto často doporučují praktikovat několik možností léčby a prevence impotence.Integrovaný přístup zajistí kumulativní účinek a rychlé dosažení požadovaných výsledků, zbývá se seznámit s vlastnostmi a pravidly každé metody.

Příčiny zhoršení účinnosti

Pouze několik málo z nich se podařilo včas určit pokles účinnosti, zatímco ostatní aktivují patologický proces.Ve skutečnosti budou příznaky jako pokles zájmu o pohlavní styk, slabá a nestabilní erekce a potíže s ejakulací příčinou úzkosti a návštěvy lékaře.

Příčiny nízké účinnostiMohu mít následující typy:

 1. Psychologické poruchy .Účinnost a libido může vést k problémům, jako jsou:
 • deprese;
 • nepříznivé klima ve vztazích se ženou;
 • konflikty v práci;
 • pochybnosti, komplexy a obavy;
 • neuropsychiatrické poruchy;
 • přepracování.

 1. Hormonální poruchy .Hormonální systém, zejména hormon testosteronu, je zodpovědný za sexuální sféru.Snížení testosteronu může být způsobeno následujícími poruchami:
 • diabetes mellitus;
 • abnormality štítné žlázy;
 • obezita;
 • adrenální dysfunkce.
 1. Nemocipřerušují přenos nervových impulzů, které jsou zodpovědné za sexuální vzrušení.To může vést k následujícím onemocněním:
 • porucha mozkového oběhu;
 • roztroušená skleróza;
 • nemoci a poranění míchy.
 1. Příčiny místního významu , které jsou odpovědné za sexuální funkce.Konkrétně:
 • zúžení tepen, kterými proudí krev do penisu;
 • špatné ucpání chlopní žil, které způsobuje rychlý odtok krve z penisu a erekce zmizí.

 1. Nemoci kardiovaskulárního systému , a to:
 • křečové žílyžíly;
 • ateroskleróza;
 • nízká mobilita vedoucí ke stagnujícím procesům.
 1. Nemoci urogenitál infekčního a zánětlivého charakteru. Nejčastějším poklesem účinnosti je uretritida, cystitida a prostatitis u mužů.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Snížení účinnosti dočasné povahy může být spojeno s užíváním některých léčiv s vedlejšími účinky. Problémy sexuální sféry jsou často spojeny s příjmem antidepresiv, hormonálních léků, diuretik. Po zrušení těchto fondů by mělo být obnovení účinnosti.

Jak zvýšit sílu muže doma?

Pokud má člověk zájem o to, jak rychle zvýšit mužskou energii bez pomoci lékaře a radikální metody terapie, je možné zvážit několik možností. Za prvé, musíte upravit svou stravu a životní styl, aby tyto faktory nesnižovaly sexuální aktivitu. Za druhé, odborníci radí různá cvičení, léky a lidové prostředky k posílení sexuálního potenciálu.

Výživa

Jeho zdravotní stav, sexuální aktivita a dokonce i psycho-emocionální zázemí přímo závisí na skutečnosti, že člověk používá jako jídlo. Každá potrava obsahuje komplex důležitých látek, takže stojí za to zvážit seznam produktů, které by pomohly obnovit sílu člověka.

V menu pro muže musí být zahrnuty následující produkty:

 1. Zelení- kopr, petržel, celer a další zelené jsou nepostradatelnými produkty pro mužské tělo. Například petržel obsahuje složku apigeninu, díky níž je snížena koncentrace ženských hormonů, což znamená, že hladiny testosteronu jsou udržovány.
 2. Mořské plody- tato potravina je především bohatá na bílkoviny a zinek a aminokyseliny přispívají k normální produkci testosteronu. Nejúčinnější produkty pro potenci jsou makrela, škeble, krevety, platýs, ústřice.
 3. Tuřín- tato kořenová plodina obecně příznivě ovlivňuje celé tělo člověka. Pokud ji používáte pravidelně, lze pozorovat zvýšení účinnosti již po dobu 3-4 dnů. Ale opravit výsledek je lepší používat menu po celou dobu.

Mléčné výrobky, ořechy všeho druhu, libové maso, játra a všechny druhy koření a koření budou také užitečné pro oblast genitálií mužů. Hlavní věc je, že menu je pestré a vyvážené, a ne omezené na několik produktů.

Správné držení těla při pohlavním styku

Málokdo ví, že kvalita erekce a energie přímo závisí na volbě držení těla. Lékaři doporučují praktikovat více poloh, ve kterých bude člověk snazší dostat krev do pánevní oblasti. Například, póza, když je muž na vrcholu ženy, to je tradiční pozice.

Aby byl průtok krve podstatně větší než odtok, muž může být ve vzpřímené poloze a měnit své držení těla během sexu. Napříkladskvělý způsob, jak praktikovat sexuální funkce a potence bude, když je žena na všech čtyřech a její partner je na kolenou nebo stojí za ní.

Cvičení

Svaly umístěné v pánevním a třísložkovém kanálu jsou odpovědné za práci genitálií a důležitých procesů.Člověk proto musí být fyzicky rozvinutý a silný, aby zlepšil kvalitu sexuálního života a posílil potenci.Potenciál můžete zvýšit tréninkem stydkého svalstva.

K nalezení těchto svalů by měl člověk močit při močení moči.To je způsob, jakým se stlačuje ochlupení stydké kosti.Je nutné trénovat svaly střídavou kompresí a relaxací, opakování lze provádět tak často, jak je to jen možné, vzhledem k tomu, že takové manipulace zůstanou pro ostatní neviditelné.

Tradiční metody rychlého účinku

Tradiční medicína je považována za nejlepší alternativu k léčivům, pokud je nutná prevence onemocnění nebo léčba bez vedlejších účinků.Nejčastěji se k posílení sexuálních funkcí a potence používají tinktury a dekory.Například:

 1. Odvar cibule. Vezměte dvě cibule, jemně nakrájejte nožem a posílejte do misky se 400 ml vařené teplé vody.Infuze musí vydržet asi 4 hodiny, odtok ze sedimentu a perorálně po dobu 4 dávek denně.
 2. Mumie. Vezměte lžíci teplé vařené vody, rozpusťte v ní 0,16 gramu.mumie.Výsledný produkt se užívá ráno na lačný žaludek a dřívesen.
 3. Vlašské ořechy a med.Nepostradatelným lékem pro jakékoli abnormality v těle. Složka musí být smíchána v poměru 1: 1, po kterém je činidlo po každém jídle odebráno v lžíci, vymačkané mlékem.
 4. Tinktura ženšenu.Tento výrobek se prodává v lékárnách, musíte jej užívat denně 25-30 kapek před jídlem po dobu 1-3 měsíců.
 5. Salát z kopřiv.Je nutné vzít větve kopřivy, zpracovat vroucí vodou, jemně nasekat spolu s petrželkou a vařeným vejcem. Výsledná mísa je ochucená olivovým olejem, lněným semínkem a nasekaným česnekem.

Odborníci také radí mužům, aby používali černý čaj s přídavkem dubrovníku, tymiánu, citrónové trávy, hřebíčku a šafránu. Máta je však kontraindikována při nízké účinnosti, protože uvolňuje člověka a snižuje reakci nervových zakončení a impulzů zodpovědných za erekci a mužskou vzrušivost.

Léky

Přípravky s nízkou účinností lze užívat pouze podle pokynů lékaře. Obvykle se uchylují k tomu, že se alternativní metody ukázaly jako neúčinné. Může se jednat o bylinné přípravky a potravinové doplňky pro dlouhodobé užívání a mohou to být syntetické stimulanty erekce.

Nejžádanější jsou tyto léky na účinnost:

 • Levitraje dobrý lék s rychlým a dlouhodobým účinkem, s minimálními kontraindikacemi a vedlejšími účinky;
 • Viagra- světově proslulý stimulátor erekce,mají kontraindikace, vedlejší účinky;
 • Laverone- přírodní lék bez syntetických složek, který by stimuloval účinnost a odstranil psycho-fyziologické selhání;
 • Impazaje přírodní produkt s mírným účinkem, nedostatkem kontraindikací a nežádoucích účinků, což je lepší v metodě kurzu.

Tablety by měly být užívány přesně ve stanovené dávce a podle schématu předepsaného lékařem, jinak můžete dosáhnout opačného účinku.

Preventivní opatření

Prevence je nejlepším řešením, které člověku pomůže vyhnout se sexuálním poruchám bez použití terapie. Pokud je muž vystaven riziku vzniku sexuálních poruch, nebo se chce jednoduše chránit před takovým osudem, lze následovat následující doporučení lékaře:

 • vzdát se špatných návyků;
 • jíst zdravé potraviny, předcházet obezitě;
 • mít pravidelnou sprchu;
 • vedou mobilní životní styl a zabraňují stagnujícím procesům.

Je také důležité včas léčit jakékoli nemoci a je lepší podstoupit preventivní prohlídku každých šest měsíců u všech odborníků.

Závěr

Účinnost je důležitým ukazatelem zdraví mužů v závislosti na různých faktorech a procesech v těle. Fyziologické a psychogenní poruchy mohou snížit účinnost. V závislosti na identifikovaných provokatech jsou určeny metody obnovení sexuální aktivity. Může to být strava, sport,cvičení nebo gymnastiku, používání populárních receptů nebo drog.