Jak zvýšit člena doma: bezpečné metody

Navzdory existujícím normám a ukazatelům, jaká by měla být velikost penisu, mnoho mužů stále zůstává nespokojených se svými parametry.Lékaři to připisují neschopnosti používat tělo a nekvalitní sex, nespokojenost ženy od pohlavního styku a stereotypů.Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit počet členů.

Zdá se, že pouze operace zaručuje zvýšení délky a tloušťky penisu, ale dnes existuje mnoho alternativních metod, které také pomohou zvýšit o pár centimetrů doma.Hlavní věc je analyzovat, jak problematická je situace, zda stojí za to dělat něco vůbec, a pak vybrat nejlepší způsoby.

)Je možné zvýšit počet členů doma?

První věc, kterou muži potřebují vědět, je, zda je možné sexuální orgán zvýšitbez plastických hmot a chirurgie.Lékařští specialisté nabízejí mnoho alternativních způsobů, které fungují podle následujícího principu:

 • protahování tkání kavernózních a kavernózních phallus, které jsou zodpovědné za velikost orgánu během erekce;
 • zvýšený průtok krve, který také zaručuje silnou erekci ;
 • zvýšená účinnost, erekce a libido ke zvýšení sexuální aktivity člověka jako celku.

Je třeba připomenout, že velikost pohlavního orgánu má jen zřídka úlohu v sexuálním životě člověka a jeho reprodukčního zdraví.Pokud však dimenze způsobují psychické nepohodlí, způsobují komplexy, pochybnosti a izolaci, musí být problém vyřešen, jinak může vést k psychogenní impotenci.

Důležité! Nejpůsobivější ukazatele pro rostoucí členy slibují pouze různé metody chirurgického zákroku.Konzervativní metody nedávají výsledek více než růst 2-4 cm.

Speciální cvičení pro zvýšení mužského orgánu

Nejdůležitějším způsobem, jak zvýšit délku a průměr penisu, jeCvičení, která učiní buňky a tkáně těla pružnějšími a pružnějšími.Cvičení také pomáhá zlepšit místní krevní oběh, a jak víte, velikost krve během erekce přímo závisí na spěchu krve do falusu.

Jelqingova technika

Za účelem řádného zvýšení sexuálního orgánu člověka s výsledkem, který zůstane po dlouhou dobu, stojí za to zvážitcvičení techniky. Nejvíce populární a schválený lékaři je starověká technika Jelkling, který byl také používán Afričany a Indy. Princip cvičení se podobá dojení s masážními pohyby.

Cvičení v poloprostém stavu je třeba provést nejvýše 60–75% plné síly. Předpokládá se dvě cvičení:

 1. Zaprvé, kavernózní tělesa orgánu musí být mírně zahřátá, aby se staly pružnými a pružnými. Vyhřívanou sůl si můžete vzít, zabalit do textilního sáčku a aplikovat na genitálie. Dále je varhany mazány mazivem, mírně stimulovány, kolem základny je vytvořen prstenec, sepnuty prsty. Tento prstenec je přesunut do základny hlavy, po které se cvičení opakuje 40 krát.
 2. Varhany jsou připraveny na stejném principu, nyní je ovinut kolem celé dlaně na základně. Nejdříve musíte držet penis v kořeni po dobu 10 sekund, ale tak, aby byl zakryt dlaní po celé délce. Pak pevně stiskne, ale bez bolesti a nepohodlí, by měl být penis zpožděn doprava, doleva, nahoru a dolů.
Toto je průlom! Lék je vynalezen - analog chirurgické korekce velikosti mužského členu! Člen vzrostl o 5,5 cm. Vše, co potřebujete, je ... Přečtěte si zde & gt; & gt; & gt;

Pro začátek postačí 30-40 opakování obou cvičení, ale časem může být jejich počet zvýšen na 200. Je důležité, aby byla tato technika prováděna pravidelně po dlouhou dobu, nejméně 1 měsíc. déle.

Protahování

Chcete-li zvětšit délku penisu, musíte provádět pravidelná jednoduchá cvičení,což znamená jeho protažení. Za tímto účelem musí být tělo také ponořeno poněkud tak, aby nedošlo k poranění buněk a tkání. Je velmi důležité, aby tělo bylo v uvolněném stavu, jinak erekce zabrání protahování kavernózních těl.

Za prvé, orgán je vzat hlavou, pak vytáhl před ní. V nataženém stavu jsou drženy po dobu asi 15 sekund, po které jsou uvolněny expozicí a dávají tělu určitý odpočinek. Stejným principem je falus natažen na pravou a levou stranu a opakuje cvičení v kruhu. Cvičení bude správné, pokud není bolest.

Pozastavení zboží

Je možné zvětšit velikost falusu doma bez léků a lékařů pomocí jiné metody - zavěšení zboží. Musíte však pochopit, že se jedná o traumatický způsob, který vyžaduje pozornost a umírněnost. Jeho podstata spočívá v natahování těl kavernóz a vazů penisu pomocí váhy.

Cvičení můžete provést následovně:

 • genitál musí být zahřát jemnou masáží;
 • v blízkosti samotné hlavy je nutné připevnit pásovou pomůcku, pomocí které je k členu připojena šňůra;
 • malá závaží jsou zavěšena na provázku;
 • v této poloze je nutné začít 25 minut.

Během cvičení je důležité, aby hlava penisu necítila necitlivost a bolest, jinak můžete zranit orgán. Nejprve se zvolí zátěž minimálně, postupně se zvyšuje hmotnost a doba trvání cvičení.

Využití nástrojů

Pokud cvičení navrhnou kumulativní účinek po dlouhou dobu, pro rychlý, ale jednorázový efekt může člověk použít speciální zařízení a nástroje.Samozřejmě, že nebudou pomáhat pěstovat orgán, ale záruka nových pocitů ze zvýšených parametrů falusu je zaručena.

Přílohy

Existuje mnoho příloh, které nejen zvětšují tloušťku a délku penisu, ale také pomáhají posilovat erekci, což znamená, že se také zlepšuje kvalita pohlavního styku.Trysky mohou být uzavřené a otevřené, uzavřené vhodnější pro zvětšení délky falusu.

Je dobré, když je tryska vyrobena z pružného a ohebného materiálu, jako je latex nebo silikon.Maximální zvětšení na délku falusu může být v průměru + 10 cm, v průměru výrobci nabízejí + 3-6 cm Připojení všeho dalšího snižuje citlivost hlavy penisu, což znamená, že prodlužuje pohlavní styk, řeší problém předčasné ejakulace.

Čerpadla

Takové zařízení vypadá jako čerpadlo, jeho princip činnosti kromě zvýšení tělesné velikosti zaručuje zvýšení účinnosti, erekce a zlepšení kvality mužského sexuálního života.Ale hlavní věc je, že pumpa pomáhá člověku dosáhnout erekce a dokonce s erektilní dysfunkcí vakuem, což způsobuje, že krev přichází do kavernózních těl.

Aplikujte vakuovou pumpu následovně:

 • Namažte prvek smetanou, poté jej vtlačte do válce zařízení;
 • zvzduch válce je čerpán ven, což vede k tlaku na tělo;
 • tlak zvyšuje průtok krve, čímž se zvyšuje délka a tloušťka penisu;
 • integrovaný tlakoměr reguluje tlak na orgán;Před pohlavním stykem se má použít pumpa
 • .

Výsledkem toho, že pumpa slibuje, je skutečně dočasná, takže ji používají muži s erektilní dysfunkcí a malé velikosti jako pomocné zařízení.

Prodlužovače

Prodlužovač je speciální provedení, které je připojeno k genitálu pro zvýšení jeho délky a tloušťky, jakož i pro odstranění zakřivení.Její princip působení spočívá v silném napětí tkání a dlouhodobé expozici.Díky tomu se buňky kavernózních těl začínají dělit a rozšiřovat.

Stanovisko znalce
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Vysílač je jediným zařízením, které má dlouhodobý terapeutický výsledek.Lékaři schválí jeho použití pro vyrovnání těla a zvýšení jeho velikosti.Hlavní věc je, že se používá pod kontrolou specialisty, protože způsobuje vysoké riziko zranění.

Vysílače jsou několika typů - smyčkové, vakuové a pásové.Pásové a vakuové přístroje jsou považovány za nejpohodlnější a nejúčinnější, smyčkové jsou mnohem levnější.Zařízení je nutné používat denně po dobu několika hodintělo se používá k natahování, nástavec je zkroucen pro nové napětí.

Masáž

Dalším účinným způsobem, jak skutečně zvětšit velikost penisu, je speciální masáž.Jeho správné provedení zaručuje nejen zvýšení tloušťky a délky orgánu, ale také zvýšení potence a sexuálních funkcí člověka.Masáže by měly být prováděny následovně:

 • před zákrokem by se tělo mělo ohřát teplým hadříkem (ručník navlhčený v teplé vodě a orgán se zabalí);
 • Zahřívání je třeba několikrát za sebou opakovat;
 • pak pomocí hlazení, protahování a hnětení hněte masáž penisu.

Existuje mnoho zajímavých technik, jak provádět masáže členů, lze je prohlížet na videích na internetu.Hlavní věc je, že postup nezpůsobuje pocity nepohodlí a bolesti, stejně jako pravidelný.Tím se zlepší lokální průtok krve, což má pozitivní vliv na účinnost a kvalitu erekce, což zabraňuje stagnujícím procesům.

Maziva

Speciální pleťové vody pomohou rychle zvýšit penis.Působení těchto léčiv je způsobeno přírodními složkami v kompozici, díky kterým se tkáň penisu rozšiřuje.Kromě toho, některé produkty obsahují hormony, takže je lepší používat je, jak je předepsáno odborníkem.

Maziva mají 3 typy:

 1. Masti rychlého působení- po aplikaci nástroje podle návodu se zvyšuje penispár centimetrů, musí být aplikovány bezprostředně před pohlavním stykem.
 2. Gely zvyšují falus- pro dosažení kumulativního efektu je nutné několik měsíců po sobě připravit přípravu takového plánu.
 3. Pomocné masti- tento druh prostředků by se měl používat v kombinaci s jinými technikami, například souběžně s prováděním cvičení nebo s použitím trysek.

Použití maziv je považováno za naprosto bezpečnou a netraumatickou metodu zvyšování velikosti penisu. Před použitím je však důležité seznámit se s kontraindikacemi a možnými vedlejšími účinky. Rozlišují se následující maziva pro růst penisu - Titan Gel, Spray Dominator atd.

Tablety a doplňky stravy pro zvětšení penisu

Je také možné pěstovat penis doma pomocí lékařských přípravků, které mohou být syntetické a přírodní (potravinové doplňky). Princip působení nejčastěji spočívá ve zrychleném prokrvení a zvýšeném krevním oběhu v penisu, který přirozeně protahuje tělesa kavernóz.

Čínské pilulky - nejoblíbenější lék na zvyšování falusu, jehož hlavní složkou je čínský ženšen. Tato látka posiluje vytrvalost a ochranné funkce těla, zlepšuje tonus tkání a pokožky a také urychluje průtok krve. Vzhledem k aplikaci kurzu kumulativní efektpomáhá zvýšit tělo.

Potravinové doplňky jsou přípravky na bázi rostlinných složek a vitaminů, které by měly být používány v kombinaci s jinými metodami.Dobré potravinové doplňky obsahují následující složky:

 1. Olej z pšeničných klíčků- tento produkt obsahuje selen a zinek, stavební materiály pro syntézu testosteronu.
 2. Vitamin Eje důležitou látkou pro reprodukční zdraví, pružnost a roztažnost tkání penisu, jakož i pro zvýšení účinnosti a libida mužů.
 3. Semena dýnějsou nepostradatelným regulátorem reprodukční funkce.
​​

Léčivé byliny, jako je ženšen a citronová tráva, eleuterokok a afrodiziakální léčiva, jsou také považovány za užitečné složky.Taková činidla nejsou léčivá, ale slouží spíše jako pomocné prostředky pro zvýšení účinnosti domácí terapie.

Lidové léky

Tradiční medicína má velký seznam nástrojů a receptů, které jsou vhodné pro použití ve spojení s jinými metodami ke zvýšení penisu.Dobře se osvědčily různé léčivé bylinky, stejně jako výrobky ze sody a včelích produktů.Člověk si musí vybrat pro sebe nejlepší recept a procvičit ho přesně podle pokynů.

Byliny

Věnovat pozornost složení potravinových doplňků a přípravků na rozšíření penisu znamená seznámit se s bylinkami, které mohou takový výsledek přinést.Odborníci přidělujíNásledující rostliny zvětší délku a tloušťku falus:

 1. Epimediumje korejský Highlander, který může léčit erektilní dysfunkci a ovlivnit velikost mužského reprodukčního orgánu.Hlavní látkou v rostlině je icariin, který rozšiřuje cévy a kavernózní tělíska penisu a zvyšuje erekci.
 2. Ženšenje osvědčený prostředek, který po prvním použití zvyšuje průtok krve do penisu.Penis je více naplněn krví, což znamená, že se stává silnějším a dlouhým.
 3. Long-leaf Eurekaje malajský ženšen, který také rozšiřuje kavernózní tělíska penisu a urychluje lokální průtok krve.Kromě toho rostlina zvyšuje množství mužských spermií a úroveň libida.

Byliny mohou být nezávisle shromažďovány, sušeny a připravovány na základě jejich tinktur, odvarů a nálevů.A můžete najít bylinné přípravky ve formě tablet a tobolek obsahujících tyto byliny zpočátku.

S pomocí sodovky

Navzdory skutečnosti, že mnozí odborníci pochybují o tom, zda je možné pojem soda zvýšit, mnozí muži svým příkladem dokazují účinnost této techniky.Hlavní podmínkou pro bezpečnou a účinnou terapii je správné užívání sody podle předpisů tradiční medicíny.

Soda může být použita pro koupání pro penis, je také používána k výrobě křoviny pro masáž pohlavního orgánu.Dojde k podráždění tkáníbuněčné dělení a zvětšení pohlavního orgánu, jakož i zvýšená elasticita kůže. Hlavní věc je nepřehánět to domácí terapií.

Recept s medem

Další populární způsob, jak postavit člena, je použití medu, a tato metoda byla schválena většinou urologů a andrologů. Použijte následující postup:

 • vezměte roztok a med, složky promíchejte do homogenní hmoty a aplikujte pravidelně dovnitř;
 • přidejte vlašské ořechy do medu, každé ráno používejte lžíci na prázdný žaludek;
 • Lískové ořechy, vlašské ořechy a divoké růže jsou přidávány do medu, mleté ​​a šlehané, s použitím 1-2 lžiček denně.

Med je přírodní afrodiziakum, které má nejpříznivější účinek na oblast mužského genitálu. Proto je nutné tyto recepty aplikovat v kombinaci s jinými metodami a pro prevenci sexuálních poruch.

Jídlo pro velkého člena

Správná výživa je dalším klíčem k dobrému zdraví a normálnímu fungování mužské sexuální sféry. Pro zvětšení velikosti penisu přirozeným způsobem je nutné použít co nejvíce následujících produktů:
 • Meloun- složky bobule urychlují průtok krve, včetně lokálního krevního oběhu v tkáních penisu.
 • Proteinové produkty- tato látka je zodpovědná za hladinu testosteronu a růst svalové tkáně, což znamená, že člověk musí pravidelně jíst vejce, maso a mléko.
 • Matice-zdroj všech mužských vitamínů a látek, které zvyšují syntézu testosteronu.
 • Mořské plody- přírodní afrodiziakum, jakož i zdroje zinku, které zvyšují hladiny testosteronu a sexuální schopnosti mužů.
 • Zelení- zejména špenát, celer, petržel, které také zvyšují testosteron a zlepšují celkové zdraví.

Rostlinné oleje, bylinné čaje a čerstvá čokoláda, bobule, zelenina a ovoce jsou považovány za dobré stimulanty sexuálních funkcí.

Nezapomeňte na masturbaci

Masturbace není jen způsobem sebeoblíbenosti a relaxace, ale také specifickým cvičením pro protažení délky penisu. Chcete-li zvýšit penis, který potřebujete:

 • naneste krém nebo olej na penis pro mazání;
 • pak pomocí masáže zahřívají tkáně;
 • muži potřebují dosáhnout maximální erekce;
 • dvou prstů, musíte udělat prsten, který dělá pohyby nahoru s malým tlakem;
 • proces musí skončit ejakulací a úplným sexuálním vypuštěním.

Pokud člověk nemůže být vzbuden, partner mu může s takovým procesem pomoci nebo si prohlédnout erotické obrázky. Masturbace by měla být periodická, nenahrazuje plný sexuální život člověka. To může přinést jen příjemné pocity, nepohodlí a bolest - to je důvod pro ukončení akce.

Závěr

Vlastně se zvyšuje velikost penisudoma bez operace a lékaři nejsou mýtem, ale realitou a důsledkem tvrdé práce. Člověk musí vybrat sadu technik z těch, které byly popsány výše, a pak se pravidelně řídit všemi doporučeními, dodržovat dietu a životní styl. Neměli byste očekávat rychlé a působivé výsledky, protože zvýšení je více než 3-4 cm k dispozici parametry mohou poskytnout pouze plastové a chirurgické, ale ne konzervativní metody.