Jak zvýšit citlivost hlavy u mužů?

Intimní život je velmi důležitým aspektem společného života muže a ženy, ale často nejde bez odlišných problémů. Mužský pohlavní orgán může ztratit citlivost a pak vyvstává otázka, jak zvýšit citlivost hlavy v člověku tak, aby se mohl plně těšit.

Samozřejmě, v minulosti by bylo nutné kontaktovat lékaře pouze s takovou otázkou, ale nyní můžete najít mnoho užitečných tipů na internetu. Pokud různé metody domácí expozice nepomáhají, pak musíte jít k lékaři, který vám předepíše léčbu, která pomůže vyrovnat se s problémem.

Co se považuje za odchylku?

U 3-7% mužů je takový problém jako snížení citlivosti hlavy. Pokud se to stane kvůli tomu, že se člověk snaží nadchnout jen duševně, pak není nic strašného. Pokud však mladý muž vidí svou sympatii a neprojevuje se přirozenou reakcí, pak je to už špatné. Pro citlivost hlavy genitálu je zodpovědný za mnoho nervových zakončení, která se na něm nacházejí.

Jestliže člověk začne být nadšený a jeho sexuálnítělo nemá erekci a nejsou žádné pocity, pak to lze považovat za problém. Tento stav může indikovat přítomnost jakýchkoli problémů v těle, které by se měly poradit s lékařem. Ztráta citlivosti může být dočasná, kvůli nějakému druhu zranění nebo stresu, ale pokud se po dlouhou dobu neobnoví, měli byste běžet k lékaři.

Příznaky snížené citlivosti penisu žaludu

Nízká citlivost penisu žaludku je spíše závažná porucha, která je doprovázena následujícími příznaky:

 • muž se cítí necitlivý v intimní oblasti, stimulace pohlavního orgánu trvá mnohem více času a úsilí, než tomu bylo dříve;
 • projev nedostatku citlivosti v celém pohlavním orgánu člověka;
 • po dokonalém sexuálním kontaktu neexistuje žádný pocit úplné spokojenosti;
 • touha dosáhnout orgasmu je prakticky nemožné realizovat;
 • je pozorováno oslabení ejakulace nebo její úplná absence.
To je důležité!Snížená citlivost může být nejen důsledkem fyziologických problémů, ale také duševní poruchy.

Příčiny poruchy

Důvody slabé citlivosti hlavy genitálií mohou být zcela odlišné. Příčiny poruch této povahy jsou často následující:

 • přítomnost diabetu;
 • kardiovaskulární onemocnění;
 • zranění, která se stalaprovocateurs poškození nervových zakončení hlavy penisu;
 • přítomnost různých druhů poranění páteře;
 • těžká únava, časté depresivní stavy nebo apatie;
 • různé konflikty s druhou polovinou a nízkou sekrecí adrenalinu v krvi;
 • nízká sebeúcta silného pohlaví;
 • člověk kouří, užívá drogy nebo často masturbuje v suchu;
 • nadměrné sporty nebo hrubý sex;
 • mechanické poranění penisu, nesprávně zvoleného oděvu nebo spodního prádla;
 • užívání některých hormonálních léků a narušení endokrinní činnosti.

Všechny tyto poruchy mohou způsobit snížení citlivosti hlavy intimního mužského orgánu. Proto byste měli pečlivě sledovat své vlastní zdraví a včas se poradit s lékařem.

Diagnostika

Pro zvýšení citlivosti mužského pohlavního orgánu je nutné zjistit příčinu problému. Přesnou diagnózu lze provést pouze po následujících diagnostických postupech:

 • analýza počtu červených krvinek v krvi a přítomnosti genitálních infekcí;
 • analýza tajemství, které je produkováno v prostatické žláze;
 • zobrazování ultrazvukem a magnetickou rezonancí;
 • analýza pohlavních hormonů a cukru v krvi;
 • vyšetření psychologem, neuropatologem a sexuologem.
Pozor!Prvním krokem pro absolvování kompetentní diagnózy je konzultace s urologem a již tento odborník poskytne nezbytné pokyny pro výzkum.

Metody léčby

Je-li slabá citlivost hlavy, je třeba tento problém léčit. Můžete provádět lékařské zákroky doma, hlavní je dodržovat všechna doporučení lékaře. Existuje několik způsobů, jak odstranit nepříjemný problém, a Coca bude nejúčinnějším řešením pro lékaře po vyšetření.

Přijímající drogy

Je možné zvýšit citlivost sexuální hlavy užíváním léků. Jaké léky budou použity závisí pouze na tom, jaký faktor se stal problémem provocateur. Drogová léčba může předepsat pouze lékaře a pilulky můžete použít doma.

Vnější použití mastí a gelů

Krémy a gely, které mají určitý dráždivý účinek, napomohou ke zvýšení citlivosti hlavy, pokud problém není příliš závažný. Takové léky je možné zakoupit v lékárně bez doporučení ošetřujícího lékaře, ale přesto je vhodné se poradit s odborníkem.

Lidové recepty

Namísto farmaceutických krémů a mastí mohou muži k řešení svého problému využít tradiční medicínu. Pokud jde o efektivitu, jsou také velmi dobrými pomocníky, ale pouze v případě, že zástupcesilný sex má menší problémy, ne vážné patology.

Další metody pro řešení problému

Pokud léčba drogami neumožňuje vrátit citlivost, můžete to zkusit pomocí různých psychologických technik.To samozřejmě platí pro ty, jejichž patologie není způsobena fyziologickými faktory.Pokud mluvíme pouze o vážných fyziologických patologiích, pak budete muset tento problém napravit chirurgickým zákrokem.Často k řešení těchto problémů potřebují muži pouze správný postoj, který je schopen ženy, a to je třeba vzít v úvahu.

Závěr

Dříve nebo později může každý člověk pociťovat problémy s citlivostí.Je to proto, že se doporučuje pečlivě sledovat vaše psychické a fyzické zdraví, aby se zabránilo vážným problémům později.Ano, je nemožné zcela vyloučit výskyt různých patologií, ale pokud se včas poradíte s lékařem, můžete vše vyřešit rychle.

Problémy s citlivostí genitálního orgánu mohou být způsobeny nejen fyziologickými, ale i duševními poruchami, které je třeba vzít v úvahu.Problémy s citlivostí hlavy jsou ve většině případů řešeny konzervativním způsobem, hlavní věcí je včas věnovat pozornost a zahájit kompetentní léčbu.Pokud budete poslouchat radu zkušeného lékaře a pečlivě sledovat zdraví, nejen intimní, pak takové problematické situacenedojde.Každý problém může být vyřešen, hlavní věc je udělat to kompetentně a včas.