Jak zvýšit čas pohlavního styku: tipy pro muže

Trvání pohlavního styku je čistě individuální ukazatel, který se může lišit u mužů v důsledku věku, temperamentu, genetiky a zdravotního stavu. Přes toto, mnoho mužů je hluboce znepokojeno zda oni mají dost dlouho vyrovnat se s pohlavním stykem před ejakulací, stejně jako jak zvýšit čas pohlavního styku.

Předčasná ejakulace je diagnóza, kterou může vytvořit čistě lékařský specialista. Pokud člověk není schopen vydržet 1,5-3 minut pohlavního styku, můžeme hovořit o patologickém procesu, zbytek je normou. Navzdory tomu jsou velmi žádané prostředky, techniky, zařízení a triky, které prodlužují pohlavní styk.

Důvody rychlé ejakulace

Lékaři dnes nazývají velký seznam problémů způsobujících sexuální poruchy, včetně předčasné ejakulace. Pokud však nejsou identifikovány žádné provokativní faktory, nejsou eliminovány, žádný způsob korekce a léčby nebude účinný. Proto musí být člověk na klinice zkoumán.

Důvodypředčasná ejakulace leží v následujícím:

 1. Psychologické příčiny. Předčasná ejakulace této etiologie je pozorována častěji u mladých chlapců z důvodu nezkušenosti a slabé psychiky. Důvody mohou být následující:
 • duševní poruchy;
 • stresové a konfliktní situace;
 • nepříznivý vztah s partnerem;
 • strachy a komplexy;
 • depresivní stavy;
 • pochybnosti o sobě;
 • neúspěšné sexuální zážitky v minulosti;
 • podrážděnost a podrážděnost.
 1. Fyziologické příčiny. Předčasná ejakulace na pozadí takových problémů se vyskytuje mnohem častěji u mužů ve věku 40 let a starších. Důvody jsou následující:
 • užívání silných léčiv, jako jsou diuretika, antidepresiva, hormonální léčiva atd .;
 • hormonální nerovnováha a endokrinní patologie;
 • předchozí genitální trauma;
 • poranění a patologie mozku a míchy;
 • zvýšená citlivost hlavy penisu;
 • krátký frenulum;
 • patologie, infekce a zánětlivé procesy genitourinárního systému;
 • nespavost, přepracování;
 • sexuální abstinence;
 • dysfunkce nervového systému;

Mezi důvody předčasné ejakulace patří také abnormální životní styl člověka, a to špatná výživa, zneužívání škodlivých produktů, kouření, alkohol nebo dokonce drogy. Negativněsexuální systém ovlivňuje sedavý způsob života.

Jak prodloužit pohlavní styk s mužem?

Aby bylo možné prodloužit pohlavní styk člověka, je třeba na počátku vyloučit možné faktory ovlivnění a pak zvolit soubor nápravných opatření.Odborníci doporučují začít s řádnou výživou, speciálními cvičeními, gymnastikou, také vhodnými lidovými a medikačními účinky.

Máme další článek na podobné téma!Prozkoumejte , jak dlouho neskončí.

Správný postoj

Zvláštní pozornost by měla být věnována vašemu psycho-emocionálnímu přístupu a postoji k sexu obecně.Možná, že člověk je tak fixován na problém rychlé ejakulace, což situaci jen zhoršuje.Během pohlavního styku musíte relaxovat v každém směru, postavit se na pozitivní výsledek, odmítnout jakékoli myšlenky na neúspěchy a rozpaky.

Pokud člověk cítí emocionální stres, měli byste se ho nejprve zbavit, odvrátit myšlenky na něco dobrého a pozitivního.Pravděpodobně bude pohlavní styk nevhodný, dokud muž nezůstane.Relaxujte s vanou nebo sprchou, relaxační hudbou, masáží, mluvením a předehrou s partnerem.

Účinné techniky v lůžku

Pokud člověk nemá po ruce léky a zařízení, než prodloužit pohlavní styk, odborníci doporučují naslouchat několika účinným technikám.Konkrétně:

 • větší pozornost na předehru - pokud zahřejete dívku před pohlavním stykem,muži nepotřebují mnoho času, aby ji přivedli k orgasmu;
 • volba držení těla - za účelem oddálení nástupu orgasmu, během sexu, musí člověk zaujmout takové postoje, které minimálně zatěžují svaly;
 • zpomalení frikcí - jakmile člověk cítí přístup orgasmu, musí buď zpomalit pohyby během pohlavního styku, nebo je na krátkou dobu pozastavit;
 • střídání frikcí - aby se oddálil nástup orgasmu, člověk může měnit hluboké a pomalé pohyby pro krátké a mělké frikce.

Odborníci také radí v průběhu přístupu orgasmu k mentálnímu rozptylování se od samotného procesu, když přemýšlejí o něčem zcela vnějším.

Cvičení Kegel

Cvičení není zaměřeno pouze na školení svalů odpovědných za sexuální funkce a procesy, ale také na trénink dechu, což je také důležité při řešení problému předčasné ejakulace..Kegelova cvičení zabírala mezi nejúčinnější způsoby léčby sexuálních poruch.

Cvičení jsou následující:

 • Během močení musí člověk přerušit průtok moči po dobu 2-4 sekund pomocí svalů krční páteře.Pokud budete takové akce provádět pravidelně, pomůže to člověku kontrolovat další erekci a ejakulaci.
 • Tak často, jak je to možné během dne, člověk potřebuje stlačit a dekomprimovat stydké svalstvo krční páteře při pohybu penisu.Trvání stlačení a uvolnění by mělo být15-20 sekund, mezi manipulacemi musíte udělat minutový odpočinek. Nejméně jeden den musíte udělat 5 sad 10 cvičení.

Je to tento sval, který kontroluje všechny důležité procesy v sexuální sféře během sexu, je zodpovědný za kvalitu erekce, uvolňování semenných tekutin, stejně jako za trvání pohlavního styku. Cvičení Kegela jsou proto zaměřena na trénink a na výuku člověka, aby ji ovládal.

Jemnosti správného dýchání

Dech je přímo zapojen během pohlavního styku, kontroluje proces nástupu orgasmu. Pokud dáváte pozor před orgasmem u člověka, obvykle se dýchání stává rychlejším, inhalace a výdechy se stávají plytkými a rychlými, po kterých muž drží dech úplně, což se změní v orgasmus.

Odborníci říkají, že v žádném případě byste neměli zadržet dech, protože to jen urychluje ejakulaci. Musíte také dýchat hluboce a pomalu, jinak se celé tělo ozve tón, zrychlí se srdeční tep, což vyvolá uvolnění spermatu. S pocitem přiblížení se k orgasmu musí člověk zhluboka nadechnout, zastavit se a zhluboka dýchat.

Lidové léky

S pomocí lidových prostředků, které komplexně ovlivňují celé tělo nejpříznivějším způsobem, je možné zvýšit sexuální potenciál a vytrvalost mužů. Pro léčbu předčasné ejakulace odborníci radí s použitím následujících receptů:

 1. Máta a meduňka.Byliny, které snižují citlivost penisu, mohou být připraveny ve formě čaje, \ tUžívání před pohlavním stykem, a můžete vytlačit šťávu namazat kůži penisu.
 2. Ženšen.Ženšenovou tinkturu si můžete koupit v lékárně nebo si ji vyrobit sami. Chcete-li to, třít kořeny, přidat do vodky, trvat 3 týdny, pak odtok sraženiny. Vezměte si tinkturu, kterou potřebujete 3x denně, 25 kapek.
 3. Esenciální oleje.Vezme se práškovač, 10 ml alkoholu a do něj se vloží několik kapek máty, rozmarýnu, mentolu, eukalyptových esterů. Nástroj je dobře protřepán a pak aplikován jako sprej před pohlavním stykem na penisu.

Lidové léky jsou mnohem užitečnější než chemické přípravky, navíc nemají závažné kontraindikace a vedlejší účinky. Ale musíte být připraveni na to, že účinek konzervativních metod bude mírný a ne tak výrazný jako záruka radikálních metod.

Přípravky

Farmaceutický trh je plný osvědčených prostředků a novinek, které zaručují prodloužený účinek, zlepšení kvality sexuálního života a rozšíření pohlavního styku. Léky mohou být několika typů:

 1. Tablety- nejčastěji užívaná antidepresiva, která snižují citlivost penisu. Živým příkladem této pilulky je Dapoxetin, který zpomaluje reakci nervových zakončení. Často používá tablety Super P-force, stimulující silnou a dlouhotrvající erekci.
 2. Spreje- topická činidla s lidokainem, vhodná propřecitlivělost hlavy penisu.Účinek trvá asi hodinu, díky čemuž člověk tak živě necítí reakci orgánu na frikci, čímž oddálí orgasmus.
 3. Kapky- přípravky této formy se používají jak lokálně, tak uvnitř.Díky prospěšným doplňkům, vitamínům a dalším látkám pomáhají kapky zvyšovat libido a potence člověka.
 4. Gely a krémyjsou mazací přípravky s mírným chladícím účinkem, které snižují stupeň tření genitálií.To přispívá k prodloužení pohlavního styku.

Před použitím některého z těchto nástrojů je důležité poradit se s odborníkem, jeho doporučení ohledně průběhu léčby a dávek.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Předčasná ejakulace není diagnózou, pokud muž není schopen pohlavního styku déle než 1,5-3 minuty.Problém proto vyžaduje úpravu pomocí konzervativních metod.Je nutné je aplikovat v kurzu, aby se zvýšila efektivita a rychlost dosažení výsledku.

Další doporučení pro prodloužení doby pohlavního styku

Souběžně s výše uvedenými metodami, jak prodloužit pohlavní styk a nezastavit, je důležité, aby muži přizpůsobili svůj životní styl.A první věc, kterou začít, je změna potravinových preferencí.Odborníci doporučují diverzifikovat potravinářské výrobky, jako jsou:

 • čerstvé ovoce a zelenina;
 • křepelčí vejce;
 • zelené;
 • 136) mořské plody; 137) libové maso; 138) mléčné výrobky.

Z cukrovinek by však mělo být upuštěno od pečení, mastných, uzených potravin, protože to vše vede k nadměrné hmotnosti ak poklesu sexuální aktivity.Souběžně s tím je důležité vzdát se špatných návyků, udržet mobilní životní styl a mít pravidelný sexuální život.

Závěr

Sexuální styk by měl trvat 5–20 minut, což se považuje za normální ukazatel s přípustnými malými chybami.Pokud člověk nevydrží déle než 3 minuty, stojí za to uchýlit se k různým metodám prodloužení pohlavního styku.Mohou to být tělesná cvičení, gymnastika a dýchací techniky, využití tradiční medicíny a změny životního stylu.Také, androlog nebo urolog, kdo předepisuje léky rolongator, může pomoci vyřešit sexuální poruchy.