Jak znovu získat důvěru dívky a lze to udělat?

Nejběžnějším důvodem, proč se vztahy rozpadají, je podvod nebo skrývání pravdy.A po takovém závažném přestupku, pokud ho spáchal partner, vyvstává rozumná otázka, jak znovu získat důvěru dívky, aby se zachoval vztah.Psychologové radí všem párům, kteří se potýkají s problémem nedůvěry, nevzdávat se a hledat způsoby, jak obnovit harmonii.

Iniciativa a úsilí by měly pocházet především od viny.A pokud je to člověk, získat důvěru dívky, kterou potřebujete ve fázích, podle cenných instrukcí psychologů.Je třeba chápat, že ženy jsou zpočátku podezřelé a opatrné osoby a po podvádění a pochybení milovaného člověka je pro ně mnohem obtížnější obnovit předchozí úroveň vztahů.

Jak znovu získat důvěru dívky po lži

Pokud je člověk skutečně zmatenotázka, jak získat důvěru dívky, musí být připravena na emocionálně drahé podnikání.Boj za vztahy je však nezbytný, pokud existuje jasná vize společné budoucnosti, rodiny a dětí s touto ženou.Jinak se nedoporučuje lepit rozbitý pohár dříve nebo později.trhlina bude opět cítit. Je třeba vrátit důvěru dívky slovy, sliby, akcemi, které ji doprovázejí.

Omluvte se dívce

První věc, kterou musíte nastartovat, je ospravedlnění dívce. A bez ohledu na to, co sloužilo takovému rozkolu ve vztahu, absurdní hloupost, klam nebo dokonce zrada, musí se člověk omluvit tomu, kdo byl zraněn. V takových situacích nemusíte přemýšlet o sobě, ale abyste pochopili, jaký druh bolesti způsobil svému vyvolenému.

Omluvte se takto

 • nebude stačit jednoduše říci „promiň“, pokání musí být upřímné a ze srdce;
 • během omluvy, musíte dívat dívku do očí, říkat pomalu a jasně slova, aby cítila pozornost muže v jejím směru;
 • ve věci omluv, není důležité množství, ale kvalita mluvených slov;
 • v průběhu omluvy je třeba říci, že je bolestně bolestivé, aby si člověk sám uvědomil bolest, kterou dívce způsobil.

Je důležité, aby se slova omluvy skutečně mluvila ve formátu, v němž lidé obvykle přiznávají, že se mýlí. Musíte se dívat na svůj výraz, intonaci a tón hlasu, dívat se, můžete si vzít dívku za ruku a roztavit její srdce hmatatelnými pocity.

Vysvětlete, proč se to stalo

K tomu, aby se dívce umožnilo přijmout danost problému, je třeba mu vysvětlit důvody, které vedly k protiprávnímu jednání. Možná, že muž šel klamat s dobrými úmysly vyčistitdívka z nepříjemných informací pro ni. Nebo se člověk mohl pohnout pocitem hanby, kvůli čemuž se neodvážil říct pravdu. Dívka vysvětlí důvody tohoto pochybení a uvidí odpovědnost svého partnera za pochybení.

Díky vysvětlení příčin pochybení již člověk ukazuje míru své upřímnosti a nápravu stavu věcí, tj. Připravenost mluvit otevřeně o všem. Dívka, která zná motivy muže, bude schopna pociťovat závažnost přestupku a beznaděj situace. Pokud je to otázka zrady, člověk musí pečlivě přemýšlet, zda by bylo vhodné vysvětlení, nebo zda by to děvče ještě více urazilo.

Slibují, že se to nestane znovu

Pokud člověk neví, jak si po podvádění nebo zradě získat důvěru dívky, psychologům se doporučuje začít omluvou a slibuje, že se to už nestane. Upřímné sliby mohou poněkud roztavit led v srdci uražené dívky, ale pokud si člověk není jistý, zda je může splnit, musíte s takovými slovy počkat a pracovat nejprve na sobě.

Sliby by měly být učiněny takto

.
 • není třeba říkat slova za nic, všechny sliby musí být vědomé a pocházet z duše;
 • dívka musí pochopit, že činy budou mnohem silnější než slova;
 • člověk musí zapamatovat každé slovo mluvené ve formě slibů, aby ukázal, že je mužem slov.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Rodinný expertvztahu.Rodinný psycholog.
Na cestě povědomí o provinění, omluvách a slibech musí být člověk připraven na odvetné akce uražené dívky.Odpověď ve formě rány a pomsty může být verbální nebo fyzická, hlavní je přijmout a pochopit, že je to všechno zasloužené.

Zákon podle slibu

Slib je to, co člověk může udělat, aby situaci napravil.Další věc je splnit všechna slova, která byla brzy řečena.Dívka by měla skutečně vidět, že její partner pracuje na sobě, aby udržovala vztahy.Je nutné se stát sebranou, odpovědnou a seriózní osobou, upřímnou a upřímnou vůči svému vyvolenému.

Dále by měla být obnovena důvěra podle následujícího plánu

 1. Dívka by měla mít volný prostor a čas na ochlazení a přemýšlení o slovech trestného činu.Neměla bys zavolat, šlapat po jejích dveřích, doslova se dusit svou přítomností.
 2. Člověk musí udržet trpělivost, počkat na rozhodnutí a sebemenší první kroky v jeho směru.
 3. Dívka musí prokázat svou spolehlivost, být pro ni užitečná v různých potížích a poskytnout podpůrné rameno.
 4. Člověk by jí měl být vždy k dispozici, vždy odpovídat na hovory a poselství, aby nezmizel ze svého zorného pole, aby ještě více nezpůsoboval nedůvěru.
 5. Upřímnost je hlavním klíčem k úspěchu ve věci opětovného získání důvěry dívky, je lepší mluvit upřímně o svých pocitech a pocitech, aby ji mohla pochopit.

Dívka po zradě nebopodvod bude potřebovat nějaký čas, aby přežil situaci, vezme ji jako danou a přemýšlí o tom, zda potřebuje celý vztah s tímto mužem.Člověk na ni nemusí vyvíjet tlak, a to všemi možnými způsoby, jak ukázat svou připravenost na jakékoli akce, postupně se k ní blíží bez zbytečné obtěženosti.

Co dělat, pokud nelze získat důvěru?

Pokud se člověk s úkoly psychologů nesnaží, jak získat důvěru dívky po přestupku, stojí za to se uchýlit k dalším tipům a doporučením.Konkrétně:

 1. Člověk musí ukázat dívce, jak je pro něj zvláštní a cenná.K tomu musíte být statečný a pozorný, dát dívce komplimenty o jejím vzhledu, hýčkat ji dárky a květinami, zajímat se o její názor při různých příležitostech, v každém ohledu zajímajícím se o její život a činy.
 2. Člověk se musí otevřít svému miláčku, vyprávět něco důležitého ze svého života, některé tajné skutečnosti.Uvidí svou důvěru, upřímnost a připravenost být nesmírně upřímný.
 3. Čestný musí být nejen s dívkou, ale is ním.Pokud má člověk pocit, že existuje síla a ochota bojovat o vztahy a změny v sobě, musíte učinit všechny kroky popsané dříve od odborníků.Pokud však pochybuje, že se jedná o ženu, která se stane manželkou a matkou svých dětí, není třeba se snažit být někým jiným bez cíle.

Pokud dívka s vámi ještě nechce mluvit, můžete jí napsat dopis nebo zprávu .

Odborníci říkají, že můžete získat důvěru na dlouhou dobu, dělat různé pokusy.Pokud není žádná odpověď, není třeba zoufat, ukázat svou trápení dívce, tím víc nervózní a tlačit ji rozhodnutím.Aby byl člověk hoden úcty, musí odvážně a sebevědomě přijmout jak porážku, tak vítězství a předem se připravit na různé výsledky situace.

Jak nejprve získat důvěru dívky?

Pokud se dívka poprvé setkala s pochybením a nedůvěrou svého partnera, ale až do tohoto okamžiku byl vztah blízký ideálu, šance na udržení vztahu jsou mnohem větší.K tomu proveďte následující:

 • Urážené straně by mělo být umožněno odreagovat se, aniž by projevila agresi v jejím směru, naopak, udržet klid;
 • dívky milují ušima, proto je nesmírně důležité verbální přiznání viny a pokání (nikoli prostřednictvím korespondence nebo telefonického rozhovoru, ale tváří v tvář);
 • když udělal chybu, člověk musí udržovat pocit důstojnosti, chovat se podle toho (není třeba se zabývat sebezničení, způsobovat soucit);
 • po upřímném rozhovoru by dívka měla dostat čas na pochopení situace;
 • pozitivní emoce jsou nesmírně důležité, aby bylo možné zablokovat následky pochybení, proto potřebujeme příjemná překvapení, komplimenty, námluvy.

Dokonce i když jí odpuštěná dívka odpustila, bude mít nějakou dobu „zkušební dobu“, jak bude, když bude sledovat své chování a pracovat na sobě.S tímto stavem by se mělo zacházet s porozuměním,si uvědomil, že si to muž zaslouží.

Závěr

Pokud se muž, který je ve vztahu s dívkou, dopustil vážného pochybení, riskuje, že ztratí své dispozice a důvěru. Vracet důvěru je záležitost emocionálně a energeticky náročná, vyžaduje čas, omluvu, sliby a související činy člověka, a co je nejdůležitější, práce na sobě. Urážená dívka může po dlouhou dobu opustit kroky, aby se s ním setkala, ale pokud existují pocity a vyhlídky na vážný vztah, člověk musí být trpělivý.