Jak železné pánské kalhoty: tipy a triky

Pánské kalhoty jsou dnes nenahraditelným kusem oděvu pro každého mladého muže.Chcete-li vypadat stylově a elegantně, je důležité najít optimální styl kalhot, zvolit správnou velikost, a také udržet kalhoty čisté a ve tvaru.Hlavní otázkou, která zajímá majitele kalhot, jak železné pánské kalhoty s nebo bez šipek.

Sbírka návrhářů a módních návrhářů dnes nabízí několik desítek modelů klasických, sportovních kalhot, chinos, kalhot, běžců a dalších.Mohou to být kalhoty z vlny, lnu, hedvábí, bavlny, džíny a jiných tkanin, rovné, zúžené nebo širokořezané, oříznuté, standardní nebo kalhoty s manžetami.Zbývá jen vybrat model kalhot pro váš styl v oblečení a zjistit, jak je správně žehlit.

Jak železné kalhoty?

Aby se člověk naučil správně železné kalhoty bez šípů, musí nejprve zásobit všechny potřebné nástroje.Na žehlení se podílejí následující objekty:

  • žehlicí prkno;
  • žehlička s funkcí rozprašování páry;
  • jemná tkanina nebo gáza jako žehlička;
  • postřik vodou;
  • 33) zbytek;
  • ocet.

Další, před žehlením, muž musí určit tkaninu kalhot, kromě toho, že kalhoty by měly být čisté a suché.Kalhotky se nutně otočí dovnitř, kontrolují kapsy na cizí předměty.Na suché kalhoty ze sametu nebo lnu, je třeba sprej trochu vody, pak nechat absorbovat vlhkost po dobu 10-20 minut.Hedvábné kalhoty jsou zabalené v mírně vlhkém ručníku.

V závislosti na typu tkaniny musí člověk zvolit správný režim žehlení na železe.Tyto informace často uvádí výrobce na štítku nebo štítku zevnitř.Začněte žehlení od horní části takového kusu oblečení, můžete žehličku navlhčit pro lepší efekt.Přes to žehlený pás, pak se přesuňte do kapes a obložení.

Povlečení a bavlněné prádlo je žehleno bez žehlení kvůli pevnosti materiálu.Vyhlazte kalhoty zezadu vpředu i vzadu a ujistěte se, že švy ohnete.Švy jsou vyžehlené na světelném režimu na samém konci.Po tom, kalhoty jsou převráceny přední stranou, železo je otočen kalhoty na žehlicí prkno kolem osy, jako když pára, pohybující se z místa na místo.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud jsou kalhoty vyrobeny ze syntetického materiálu, měly by být žehleny velmi vzácně a pouze na místech, kde jsou viditelné záhyby.Je důležité použít gázu nebo jiný vlhký hadřík.Pokud jsou kalhoty vyrobeny z kůže, měly by být napařeny z nesprávné strany, ale nežehlené.

Jak žehlitpánské kalhoty se šipkami?

Aby se člověk naučil správně železné kalhoty železem šípy, musí se nechtěně řídit pokyny odborníků. Chcete-li začít, stejně jako v předchozí verzi, kalhoty otočit naruby, hladil pás, podšívky a kapsy, stejně jako podél nohou. Poté se kalhoty opět vracejí na přední stranu, položenou na žehlicí prkno v určité poloze.

Jak správně sčítat

Kalhoty se vrátí do přední polohy, ale tak, aby se vnější a vnitřní švy shodovaly. Můžete získat tuto pozici, pokud budete mít kalhoty na dně, zarovnání všech 4 švy s sebou. Nyní musíte spojit švy na stejném principu nahoře. V tomto stavu jsou kalhoty rozloženy na žehlicí prkno, pás je ohnutý, všechny švy jsou vyrovnány shora a tkanina kalhot je narovnána.

Základní pravidla

Mnoho moderních modelů klasických kalhot je vyrobeno se šipkami vpředu, což by mělo být na konci šipek podél nohou. Pokud takové šipky nejsou k dispozici, muž se musí zaměřit na přední smyčku pásu. Tkanina je ohýbána přesně na těchto značkách, po kterých jsou kombinovány obě nohy kalhot. Ze zadní strany kalhot se šipky shodují s horním bodem středního švu.

Podle pravidel etikety by šipka na přední straně kalhot měla končit ve vzdálenosti 7 cm od pásu. Při žehlení potřebují šipky, počínaje koleny. Pro tento účellehce navlhčený podvozek, na něj položte žehličku a pak vyčkejte trochu času, aby se tkanina osušila a dosáhla výsledku.Stejným způsobem, že železo podél všech nohou, smáčení žehlicí tkaniny podle potřeby.

Tajemství a triky

Za účelem zachování výsledku žehlení déle, po zákroku, kalhoty nemohou být ihned nasazeny, měly by být hozeny přes věšák, aby se textilie ochladila a vysušila.Odborníci doporučují použití octa, aby se dosáhlo trvalého a dlouhodobého výsledku.K tomu se voda zředí octem nebo škrobem, zatímco žehlení se nastříká na tkaninu kalhot, ale zevnitř.

Poradenství! Pokud během této procedury složila tkanina kalhoty, můžete ji parkovat octem nebo použít čištěný nebo letecký benzín a sůl.Poté, co textilie na tomto místě zaschne, bude třeba žehlit ji vlhkým hadříkem.

Na konci, když se vyžehnou šípy kalhot, muž je bude muset otřít vnitřkem zbytkem a pak na ně chodit železem.Také některá kyselina octová bude muset navlhčit žehlení, pokud zředíte lžíci octa ve sklenici vody.Díky těmto trikům nebude tkanina dlouho v ponožce svítit a šipky si zachovají svůj tvar a jasnost déle.

Video

Více podrobností o tom, jak železné pánské kalhoty s pravidly železit, si můžete prohlédnout ve video instrukci:

Odborníci také doporučují přečíst instrukceo tom, jaké typy tkaninposkytuje jednu nebo jinou teplotu a režim železa.

\ t \ t
Tkanina Teplota Pára Tlak železa Vlastnosti
Bavlna 140-1700C mokrý
pára
silný předvlhčení
Bavlna a polyester 1100C bit
pár
normální zvlhčování, pečlivé žehlení
Polyester „minimum“ nebo
"Silk"
bez páry slabý opatrně žehličky, minimálně
topení
Viskóza 1200C málo
pár
normální zevnitř ven vlhkým hadříkem
Bavlna s lenem 1800C silná pára silný předhydratace,
žehlení zevnitř ven s párou
Len 180-2000C silná pára silný zvlhčující, silná pára, vysoká
teplota, vnitřek
Hedvábí 60-800C bez páry normální suché železo bez páry parou
tkanina na lobar
Šifon 60-800C bez páry slabý nezvlhčujte vlhkou gázou
Nylon 60-800C vertikální
kouřící
slabý velmi pečlivě roztaví
lépe ne žehlit
Vlna a vlna100-1200C pára, lepší
vertikálně
slabý vlhký hadřík
Denim soft 1500C
hrubý 180—2000C
páry silný na zadní straně navlhčené
z tváře vlhkým hadříkem
Pletené zboží minimum
nebo střední
vertikální
kouřící
velmi slabá naruby ve směru smyček

Závěr

Kalhoty a střih klasického stylu zajišťují přítomnost šípů. Tento prvek kalhotek dokonale skrývá mnoho nedostatků mužské postavy, prodlužuje se a činí nohy viditelně štíhlejší. K tomu, naučit se správně železo a design šipky. Jiné styly sportovních, městských nebo neoklasic- kých kalhot nezajišťují žehlení šípů, stačí jen žehlit kalhoty zevnitř i zvenčí.