Jak zastrčit džíny mužů?

Džíny jsou nejvyhledávanější věcí mezi muži a ženami všech věkových kategorií a vzhledu.Stylisté říkají, že džíny dokonale zdůrazňují kouzlo postavy, skryjí nedostatky, dokonale kombinované s různými šatními skříněmi a oděvním stylem.Dnes, na vrcholu popularity, zkrácené modely, které navíc musí být otočen.Jak zastrčit džíny mužů, ne každý ví, takže chyby se často dělají.

Když se podíváte na lesklé časopisy a obrázky stylových mužů ze světa showbusinessu, můžete vidět, že džíny se zákulisí vypadají skvěle jak na mladých, tak na dospělých.V prodeji najdete modely s již zastrčenými hranami, nebo si můžete vzít standardní model kalhot a vyrobit si vlastní manžety.V tomto případě se stylistům doporučuje, aby věnovali pozornost celé sadě těla a výšky, jakož i modelům džíny, aby se naučili správnému designu dveří.

Móda pro zastrčené džínymuži

Nejčastěji jsou pánské džíny s underparty aktuální v teplém období a stylistům se doporučuje vyzkoušet tento styl na naprosto všech lidech.Po nějaké době, díky velké popularitě těchto kalhot začal aktivně používat muži v zimní sezóně.Dokonale navinuté džíny budouPodívejte se na boty Redving nebo Timberland tak, aby okraj klopě byl v blízkosti horní části boty.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Aby bylo možné správně umístit akcenty do obrazu, muž by si měl vybrat jiné šatní skříně ve stejném stylu pro džíny s manžetami, například košili s rukávy ¾ nebo bundu ve stejném stylu, sako s širokými a světlými manžetami atd.

Zpočátku móda pro návrh džíny začala v Americe v posledním desetiletí minulého století.Zpočátku, návrháři a módní návrháři doplňovat své kalhoty s manžety pro ochranu před větrem a chladem, stejně jako k metodě zpřísnění spodní části kalhot, cyklisté s praktickým cílem naklonil.Dnes, s pomocí tohoto zdánlivě nenápadného prvku, mnoho mužů demonstruje své povědomí o módních trendech a trendech.

Které džíny jsou vhodné?

Předtím, než se muži naučí, jak krásně zastrčit džíny, musí pochopit modely takových kalhot, protože ne všechny z nich znamenají podobný design.Stylisté pojmenují několik typů kalhot, které mohou být válcovány do manžety:

 • denimové džíny;
 • Khaki nebo khaki kalhoty;
 • Těsné kalhoty.

Pokud hovoříme o kalhotách klasického střihu, stylisté kategoricky zakazují praktikování tohoto způsobu nošení.Také se nedoporučuje skládat do lemu plátěných kalhot nebo sportumodely. Skinny - to je populární model kalhot, který tak vypadá stylově a jasně, což znamená, že nepotřebuje další dekorace s dveřmi. Při výběru délky kalhot pro muže je důležité vzít v úvahu roční období a boty, které budou doplněny obrazem.

Způsoby soustružení

Hlavní konstruktéři a stylisté říkají, jak džíny zastrčit. Základním faktorem je délka kalhot a výška boty. Pokud je to chladné období, kdy člověk nosí ponožky pod botami, mezi manžety kalhot a zvedáním bot by neměly být žádné mezery. Způsoby upínání džíny závisí na jejich stylu, a to:

 1. Široké džíny . V tomto případě je důležité správně navrhnout brány, aby se obraz neukázal jako příliš starý. K tomu je třeba, aby volné kalhoty vizuálně zmenšily spodní část pomocí švadleny nebo jiného řemeslníka, a pak je zastrčily o 2-3 cm, aby si hned několik záclon zdobily, aby nezanechávaly záhyby. To je také dovoleno jednoduše vyhrnout kalhoty s válečkem, ale být opatrný, aby si obraz ve stylu Toma Sawyera.
 2. Kalhoty s klasickým střihem.V tomto případě může šířka válcovaného pásu dosahovat 5 až 6 cm, aby bylo možné manžety vyčistit a udržet stabilní, může být muž žehlen železem. Chcete-li začít v průběhu tahu, musíte udělat spojku, až poté, co jste již rozdali manžety.

Stylisté dnes také nabízejí 6 módních způsobů válcování džíny, a to:

 • manžeta prostá nebo jednoduchá- kalhotyjeden nástroj 2-2,5 cm široký, který je vhodný pro všechny džíny nebo chinos ;
 • Široká manžetaje jednoduchá kravata kalhot, ale šířka 4 až 8 cm, vše záleží na modelu kalhot, bot a výšky muže;
 • tenká trojitá manžeta- nohavice nohavic se třikrát za sebou otočí o šířku 1,5 cm, což je vhodné pouze na džíny a pod letní obuv;
 • tenká dvojitá manžeta- v tomto případě je třeba udělat dva záhyby až 2 - 3 cm široké, ale je důležité, aby byl zakrytý okraj hubených nebo rovných džíny s kontrastním prošitím;
 • zúžil manžetu- přebytečná část lemu kalhot musí být složena ve dvojité vrstvě, čímž se zužují kalhoty a poté se vytvoří další dvě zatáčky;
 • Neformální manžetaje neformální verze, ve které jsou manžety složeny třikrát v šířce 3-4 cm, a pokud kalhoty mají tenkou tkaninu, můžete udělat čtvrtou zatáčku.
Pro informaci! Názor, že vizuálně kalhotové kalhoty zkracují nohy, je vlastně chybou.Stylisté považují tuto techniku ​​za mimořádný a stylový nádech obrazu.

Jaké boty jsou kombinovány?

Pokud jde o teplou sezónu, mohou být světle zbarvené džíny a kalhoty s manžetami doplněny světlými tričkami, tričkami a mokasíny nebo nástavci (bez ponožek).Sportovní styl akceptuje nošení rovných nohavic s dveřmi pro tenisky a tenisky.Na podzim, muž může nosit takové džíny s svetr a mid-vzestup boty.A pro zimní luk je vhodnějšíTimberlands a Redvings.

Obrazy snímků


Závěr

Abychom pochopili, jak jsou dnes módní a populární trendy na kalhotách a džínách, stačí se podívat na módní trendy minulých i současných období, lesklé edice a obrazy televizních hvězd.Správný design různých stylů kalhot a džíny manžety níže bude dávat obraz člověka poznámky povstání, sebevyjádření a originalitu.Současně je třeba vzít v úvahu výšku, konfiguraci těla a proporcionalitu postavy.