Jak začít konverzaci s dívkou na internetu?

S příchodem internetu a sociálních sítí se před lidmi objevil téměř celý svět. Zdá se, že to může být jednodušší, než psát dívku se vám líbí na internetu, to je mnohem těžší mluvit s ní v reálném životě. Navzdory tomu mnoho lidí neví jistě, jak začít konverzaci s dívkou na internetu, aby se dojem na další vztahy.

Nejčastěji doprovázejí mladí a nezkušení chlapci nevědomost a pochybnosti. Přední psychologové jsou připraveni pomoci s radami a doporučeními, jak komunikovat s dívkou na internetu tak, aby se komunikace plynule proměnila v skutečné přátelství a vztah. Chcete-li to udělat, musíte se dozvědět o dívce co nejvíce, naplánovat témata pro budoucí komunikaci a také zvážit možné možnosti datování.

Jak zahájit korespondenci s dívkou v sociálních sítích?

Psychologové říkají, že komunikace by měla být zahájena takovým způsobem, aby dívka měla touhu pokračovat ve známost a přátelství v reálném životě. Bohužel ne všichni kluci mají dovednosti komunikovat s opačným pohlavím, dělat typické chyby, kvůli kterým je celkový dojem o nich zkažený.

Jak vést dialog v sociální síti sdílí psychologové ajmenovitě:

 • před sdělením musí člověk opravit svou stránku vyplněním všech polí s osobními údaji a také přidáním fotek, protože zřídka někdo na zprávu odpoví člověku s prázdným profilem;
 • poté musí člověk přezkoumat stránku předmětu sympatie a podívat se na jeho zájmy, koníčky a typ činnosti;
 • je lepší odmítnout všechny druhy banálních frází pro korespondenci, zřídka bude dívka reagovat s nadšením na zprávy jako „Ahoj, jak se máš?“;
 • Při setkání online je lepší začít rozhovor s neutrálními tématy, ať už jde o kino, literaturu, hudbu, umění atd.;
 • není nutné co nejdříve vyhodit všechny informace o svém životě, aby byl zachován živý zájem o její část, je třeba určité podhodnocení;
 • Kromě příběhů o sobě je nezbytné, aby se vzájemným způsobem projevila zájem o dívku, a to tak, že budete klást otázky a klást si její názor na různé životní situace.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Před setkáním s dívkou se musíte ujistit, že stránka muže obsahuje velmi pravdivé informace.Není třeba nahrávat fotky někoho jiného, ​​vystupovat jako hezký, nadhazovací nebo milionář.Takový formát komunikace nikdy nevyroste do skutečného vztahu a lži bude dříve či později odhalena.

Pozdrav ze sítě

Pokud se člověk rozhodl komunikovat s dívkou prostřednictvím SMS prostřednictvím internetu, měl by být odpovědný.pozdrav on-line pomůže vytvořit nejpříznivější dojem o něm.Pozdrav je zpravidla postaven na několika etapách:

 1. Motiv- člověk vytváří účel své zprávy v konverzaci, například: „Dobrý den.Viděl jsem vaše komentáře ve skupině o národním filmu, rozhodl jsem se s vámi konzultovat o nových produktech kina “.
 2. Společné zájmy- na stránce dívky můžete vidět fotografie ukazující její hlavní koníčky a činnosti.Na tomto pozadí můžete mít vzrušující konverzaci, například: "Viděl jsem vaši fotku z posilovny a já jsem jen hledal dobrou školící místnost."Díky tomuto tématu komunikace můžete předem předvídat, kde se setkat s dívkou v reálném čase.
 3. ​​
 4. Výzva k pomoci- dívky milují pomoc díky své smyslnosti a emocionalitě, takže můžete napsat zprávu ve stylu „Dobrý den.Narozeniny mé sestry se blíží, můžete mi říct, co dívky v tak mladém věku dávají přednost? “V průběhu takové konverzace si můžete všimnout, jaké možnosti darů sama přijímá.
 5. Seznámení- většina dívek miluje romantiku, takže můžete začít pozdravovat s frázemi, jako je takový plán, jako je „krásný cizinec, a věříte, že sny se mohou splnit?Dnes jsem viděl dívku ve snu, šíleně jako ty, a tady se s tebou setkávám ... “.Většina dívek se tímto způsobem přiblížila mužům, aby se s ní seznámili.

Je mnohem snazší splnit dívku, pokud má člověks ní.To může být důvodem prvního pozdravu v síti.V každém případě by měl být člověk zdvořilý a zdvořilý, nesnaží se nahromadit dívku s příliš mnoha informacemi, ale také není banální a nudný.Humor je nejlepší způsob, jak zneškodnit atmosféru a usnadnit chatování.

Jak budovat dialog v sociálních sítích?

V průběhu komunikace na internetu s dívkou, aby ji potěšili, psychologové důrazně doporučují mužům, aby dodržovali několik jednoduchých pravidel.Konkrétně:

 • studující pozitivní- při komunikaci můžete použít humor, aniž byste jej zmatili sarkasmem, a také vyhnout se smutným příběhům;
 • gramotný projev- většina dívek nemá rád gramatické chyby, takže člověk by měl pečlivě přezkoumat vše, co píše;
 • zdvořilost- člověk by se měl vždy před pohlavním stykem pozdravit, vyhnout se hrubým výrazům, obscénním jazykům, vulgárním a vulgárním frázím;
 • intriky- jakmile dívka odpověděla se zájmem, aby mohla vzbudit její zájem, můžete být na několik dní mimo dohled;
 • projev zájmu- nejúspěšnější průběh rozhovoru se týká otázek o dívce, jejím koníčku, povolání, zájmech atd.;
 • rozmanitost- člověk musí periodicky měnit taktiku komunikace, pak být brutální a odvážný, pak měkký a romantický, odhalující nové aspekty jeho osobnosti.

Během sblížení můžete požádat o telefonní číslo, které bude komunikovat mimo internet prostřednictvím SMS, chcete-li dobrédobré ráno a dobrou nocTo ukáže dívce, o které si muž myslí, že se o ní ráno zajímá, jen se probouzí a ve večerních hodinách se o ni obává.

O čem mluvit?

Pokud je v prvním sdělení snadné vybrat témata pro rozhovory z důvodu neznalosti o sobě, pak v budoucnu mohou být potíže.Většina kluků se ztratí, co každý den komunikuje s každou dívkou, jaká témata dávají přednost, takže konverzace je živá, snadná a uvolněná.Nikdo nebude mít zájem o hodiny mluvit o počasí a neustálé používání příkladů dialogů není možností.

S pomocí různých témat člověk potřebuje znát pár věcí o dívce:

 • koníčky, zájmy a koníčky;
 • kolik dívek a kamarádek;
 • často, zda je online;
 • které filmy a televizní pořady nedávno sledovala;
 • pokud má zájem o umění;
 • jaký druh hudby poslouchá, atd.

Díky těmto informacím, v reálném životě, můžete přijít s mnoha nápady pro datování a setkání.Je důležité klást otázky ne ve formátu dotazníku a průzkumu, ale hladce a přirozeně.Zakázaná témata se týkají vztahu ex-boyfriend, sexuálních vztahů, vulgárních vtipů a anekdot, nedostatků bývalých kamarádek.Také člověk si nemůže stěžovat na jiné lidi, potíže v životě a problémy.

Jak překonat strach z randění

Pro skromné ​​a plaché muže, kteří nevědí, jak překonat strach z komunikace s opačným pohlavím, o čem mluvit a udržet kontakt, když je to možné.Online datování, psychologové nabízejí některé důležité tipy. Konkrétně:

 • můžete se seznámit s dívkou, je-li aktivním účastníkem ve stejném fóru jako muž v chatu, a pak jít do soukromých zpráv;
 • S pomocí sebezpytování se člověk může přesvědčit o pozitivním výsledku seznámení s dívkou;
 • získat komunikační dovednosti, musíte se častěji dostat do podmínek, ve kterých potřebujete komunikovat s cizími lidmi;
 • co nejméně se musí obávat, když mluví o svém vzhledu a obrazu;
 • abyste si byli jisti v některých tématech konverzace s dívkou, můžete se s ní podělit o její koníček (sledovat její oblíbené filmy, číst knihy, dělat stejný sport).

Psychologové doporučují plachým mužům, aby zvýšili své sebeúcty pomocí sportů a extrémních koníčků. Překonání strachu, muž stále více věří v jeho sílu a schopnosti.

Závěr

Komunikace s dívkou na internetu se zdá být jednoduchým úkolem, dokud člověk nevidí cizince, který si podmanil srdce. Ihned se zdá, že komunikace může začít chybně, všechny možnosti a nápady, jak začít známého, vylétnou z mé hlavy. Psychologové jsou připraveni pomoci, nabídnout jednoduchá pravidla, jak se seznámit, pozdravit dívku, kde začít komunikovat a pokračovat v ní denně. Důležité je pouze včas předat komunikaci skutečným schůzkám, pokud má dívka společný zájem.