Jak vytvořit strniště na tváři: nejúčinnější způsoby

Každý člověk má jednou touhu být majitelem nádherné, nádherné vousy. Někdy však barbing roste špatně, muži zoufají. Je to zbytečné! Moderní funkce vám umožňují pěstovat hustou hřívu mnoha různými způsoby: léky a tradiční terapií. Co dělat pro pěstování strniště na obličej, řeknete tento článek.

Velkolepý mužský přírůstek byl vždy spojován s odvahou. Tady, volba pro každého zvlášť: holí se hladce, mají malý knír, a možná trochu neoholený. Každopádně dobře upravený účes přispívá k úspěchu, sexuálnímu vzhledu. Když je však vegetace vzácná, člověk se začne bát. Pojďme to ukončit, všechno v pořádku.

Proč štětina neroste?

Když v životě mladého muže přichází čas sexuálního vývoje, pozoruje se růst štětin. To se děje díky aktivní produkci testosteronu - mužského pohlavního hormonu. Další tenké prickly je tvořen růstem objemného. Pak se začněte hladce holit. Někteří však dávají přednost lepšímu provedení atraktivního účesu vousů.

Někdy vlasykrytí roste pozdě nebo nerovnoměrně.Potvrďte takové selhání testosteronu.Důvody pro tuto situaci jsou:

 1. Nevyvážená strava příjmu potravy.
 2. Chronická únava.
 3. Zneužívání alkoholu.
 4. Stres, emoční poruchy.
 5. Nedostatek spánku.

Pokud jsou vlasy člověka zcela nepřítomné, může dojít k narušení endokrinních funkcí těla.Pak situace vyžaduje rychlé ošetření k lékaři.

Pamatujte! Když hříva roste špatně, zeptejte se svého dědečka nebo otce, když se jejich vousy začnou plně růst.Často je špatná vegetace způsobena genetikou.Není však důvod se obávat, protože existuje řada přírodních léčivých látek, které urychlují růst rámců.

Co lze udělat, aby štětiny rostly rychleji?

Hladkost nyní ztrácí půdu.Silní představitelé tohoto světa nyní vytvářejí mírně odvážnou, brutální tvář, která se vyznačuje pichlavostí.Úspěšný, solidní vzhled, jako je tento obraz, je důležitý nejen pro to, aby měl, ale také šikovně udržovat.Nejprve se budeme zabývat tím, jak vypadat vzhled vlasů rychleji.

Nejlepší způsob, jak urychlit růst vousů , je samozřejmě MINOXIDIL.Zatím nic není lepší.To opravdu urychluje růst, má minimální vedlejší účinky, je snadno ovladatelný a stojí cent.

K tomuto účelu používáme tyto předpisy:

 1. Jídlo .Vyvážený režim jídla - nejjednodušší, nejjednoduššízpůsobem. Jíst více zeleniny, ovoce. Dávají tělu vitamín "C", nasycení pektinem. Doporučuje se častěji používat potraviny s obsahem bílkovin, vypít dostatek vody. Spotřeba sladkých polotovarů je však lepší vyloučit. Další informace o výživě, růstu vousů.
 2. Nedostatek stresu . Dezinfekční případy potlačují normální růst vlasů, což je činí křehkými, křehkými. Temperujte ducha sportovního zatížení, dechových cvičení. Dost spát. Spát nejlépe osm hodin. Pak bude mít tělo čas zotavit se, relaxovat.
Pro informaci!Pěstování pasmy je přímo ovlivněno národností člověka. Zástupci zemí Východu měli vždy tmavé, nadýchané kadeře tváře od svého mládí. Slované a národy severu inklinují růst v vzhledu později.
 1. Ukončení špatných návyků . Tabák a alkohol jsou nepochybně zdraví škodlivé. Nikotin neovlivňuje vlasové folikuly, ale ovlivňuje fungování krve. To má negativní vliv na vlasové folikuly, které nejsou plně krmeny. Alkohol snižuje spotřebu pramenů z jejich spotřeby, klesá. S krásným pitím vousů je kouření nepřijatelné.
 2. Dobrá péče o krytí . Stav kůže závisí na tom, jak rychle a husté kadeře porostou. Pokud máte zarudlé nebo oloupané epidermy, k nárůstu dochází pomalu. Kůže potřebuje pravidelnou hydrataci, vyživuje vitamíny.Doporučuje se jít k kosmetice nebo udělat kosmetickou masku sami. S růstem pokožky se čistí parou. Navštivte saunu častěji.
 3. Rovnováha hormonů . Nedostatek testosteronu je problém, ve kterém vlasy často rostou slabě. Řešení hormonálních poruch pomůže kvalifikovanému specialistovi. Chcete-li zvýšit hladinu hormonu doma, můžete s pomocí intenzivního cvičení, pravidelný sex.

Jaké jsou prostředky ke zvýšení růstu vlasů?

Jak pěstovat načechraný, objemný hřívu? K tomu budete potřebovat pomocné metody, včetně farmaceutických, lidových. Šampony, masti, krémy - hojnost léků aktivuje růst vlasů:

 1. Minoxidil. Speciálně navržený prostředek, který zvyšuje vegetaci hlavy. Dnes je populární jako aktivátor curl vousy. Podobné léky jsou „Regein“, „Rogan“, které rozšiřují cévy a zvyšují krevní oběh. Možné nežádoucí účinky mohou být: dušnost, přírůstek jiných oblastí. Při použití této metody přesně dodržujte pokyny, nepřekračujte nastavenou dávku. Před aplikací, vyloučení alergických reakcí, je nutná konzultace s trichologem.
 2. Byliny. Rozpočet, ale přirozená volba, která nemá žádné škodlivé prvky. Když si vezmeme suché bylinky, připravíme od nich odvar. Naneste masku, opláchněte. Často k posílení, stimulovat růst curl, použijte heřmánek, kopřivy, měsíčku. Lopuch, chmel jsou také používány. Připravte všejen. Například: 1 polévková lžíce. lopuch nalil sklenici vroucí vody. Vařte po dobu 10 minut, pak ochlaďte. Aplikujte před mytím vousů, poté opláchněte odvarem. Můžete vytvořit řadu "zelených" řetězců růstu.
Tip!U silných štětin udělejte masky suché infuze hořčice nebo pepře třikrát týdně. Tyto složky dráždí kožní receptory. Potom jsou tváře naplněny krví, živí se kyslíkem, užitečnými látkami.
 1. Oleje. Užitečné vlastnosti testované na ricinovém, rakytníku, broskvovém oleji. Také pomáhají olejům z mandlí, oliv. Nejúčinnější je však olej z lopuchu. Jeho složky nasycují vlasové folikuly, posilují je a stimulují růst kadeře. Můžete se masírovat nebo maskovat pomocí obkladů. Před nanesením důkladně očistěte, opláchněte kůži. Pak jsme navlhčili okraj gázy a obalili bradu. Nahoře se aplikuje obvaz. Takže musíte zůstat 60-90 minut. Po odstranění obvazu jemně opláchněte zbývající olej mýdlem a teplou vodou.

Správná péče

Co je třeba udělat pro řádnou péči o vousy s cílem urychlit její růst? Použijte následující aktuální tipy:

 1. Pravidelně sledujte kůži . Jednou za sedm dní odloupněte vrchní vrstvu. Udělejte eukalyptovou masku. Je to eukalyptus, který vám poskytne krytí zdraví a stimuluje růst. Při péči o obličej, zkuste použít více mléka, kde je vitamin B, stejně jako další užitečné minerály.
 2. Denní příjem aspirinu . Dávka je zcela bezpečná - 80 mg. Posiluje srdce díky lepšímu průtoku krve, aktivuje krevní oběh v těle. Pokroky ve stimulaci stimulovaného růstu. Další drogy mohou také ředit krev. To je obvykle lék na trombózu, z nichž Cardiomagnyl je populární lék.
Dobré vědět!Příjem výše uvedených léků se provádí pouze po vyšetření lékařem. Dávka tablet aspirinu je v rozmezí od 100 do 500 mg. Buďte opatrní! Koneckonců, musíte pít méně. Předávkování aspirinem je nejen škodlivé, ale také nebezpečné.
 1. Předávání konfliktních záležitostí . Často, kvůli nervům, náš růst vlasů se zastaví nebo oni vypadnou. Rostoucí nádherný obraz, maximalizovat všechny možnosti těla. Stres eliminován, jedíme jen zdravé jídlo, bereme vitamínové komplexy skupiny B (B5 je skvělý). Navštivte také lekce jógy, častěji hrajte na čerstvém vzduchu, fyzicky zatěžujte tělo. Poslech vaší oblíbené hudby nebo jiných okouzlujících aktivit.

Rozhodnuto o pěstování vousů: očekávání a realita

Co je třeba udělat nejdříve, když se objeví štětiny? Chcete-li si uvědomit, že budoucí objem vousů má své výhody, přináší zdravotní výhody. Jeho funkcí je chránit před ultrafialovým zářením. Ochlazuje kryt, když je horký, absorbuje pot. Ale svědění je obtížnější.

Důležité!Většina fondů může začít o několik měsíců později. Někdy proceszpožděno až na jeden rok. Vše záleží na vlastnostech vašeho těla. Pokud vše ostatní selže, projděte si podrobný průzkum a zjistěte, co lze udělat pro vybudování, jaká je pravděpodobnost úspěchu.

Na načechraném účesu budou částice pily přetrvávat, což vás ochrání před získáním zárodků, infekcí v horních dýchacích cestách. Také účes stojí za vás v silném větru, chladném počasí. Rozhodnete-li se pichat, připravte se na skutečné nepohodlí:

 1. Zanedbané víry budou vypadat velmi neuspořádané. Okolí bude na těchto věcech neustále trvat. Je to druh psychologického tlaku, který testuje vaši vytrvalost.
 2. Zpočátku bude vzhled, který není zvyklý na velkou vegetaci, silně svědit. Zbavte se takových vod, lehce masírujte.
 3. V případě silného zánětu kůže, použití kosmetických přípravků se doporučuje masáž obličeje.

Vždy je třeba mít na paměti, že situace je jiná, než čekat. Pouze pečlivým zvážením všech kladů a záporů udělejte odvážné rozhodnutí a udělejte strniště hodné úspěšného muže.

Úspěch není daleko

Vážený zástupce silné poloviny lidstva! Pokud jste tento materiál do konce přečetli, znamená to, že dříve nebo později získáte elegantní, atraktivní štětiny. Koneckonců, teď máte všechny trumfové karty ve svých rukou: víte, proč vlasy nemohou správně růst, jak se vyhnout dlouhému růstu, s jakým druhem přípravků na péči o pleť zvyšujete vegetaci obličeje. Dare, budoucnostvousatý muž!