Jak vypadají francouzské kníry a kdo půjde?

Francouzi se vždy vyznačovali sofistikovaností a elegancí. Vždy pečlivě sledovali jejich vzhled, a dokonce i teď je Francie považována za trendovou světovou módu. Není divu, že pro francouzské muže se staly charakteristické zvláštní a neobvyklé bizarní kníry, které jsou v naší době populární.

Francouzský knírek a vousy se zásadně liší od mnoha jiných forem a typů vlasů. Dnes vám řekneme, pro koho je tato možnost určena a jak pěstovat skutečný francouzský knír se stylovým vousem.

Jak vypadají?

V tomto ostříhat ne tak moc knír jako vous. Vypadá to docela exoticky: knír impozantní délka, skvěle zkroucený na vrchol na špičkách, stejně jako vousy, připomínající dvouzubou vidličku.


Pro informaci!Vrchol popularity „francouzské vidlice“ byl na počátku a v polovině 19. století ve Francii. Tato forma knírek a vousů byla tak ohromená a milovaná mnoha moderními dandy, že se rozhodli následovat příklad francouzské doby času Napoleona Bonaparteho a pěstovat dlouhé vousy.

Trocha historie

Francouzský knír samozřejmě představuje jistýzájmu, ale v mnoha ohledech horší extravagantní vous, který je často nosen francouzštinou v 19. století.To je věřil, že francouzský vous nebo “francouzská vidlice”, jak oni často volají tuto formu, stal se neuvěřitelně populární v 19. století s snadným krmením císaře Napoleona Bonaparte sám.

Hlavním "čipem" tvaru takové vousy je jeho délka a rozdvojení na koncích, což z něj dělá velmi podobnou francouzskou vidlici s dvěma prsty.V tomto případě by měl být vous rovný a vousy poněkud dlouhé a na špičkách mírně zkroucené.Na první pohled se jedná o nejběžnější vousy, pokud je však řádně a dobře pečlivě ohlížena, pak má ona i knírek velmi originální a zajímavý tvar.

Důležité! Čím delší vousy a kníry, připomínající francouzskou vidličku, tím je to působivější.

Kdo se hodí?

Navzdory skutečnosti, že tato sezóna „francouzská vidlice“ je velmi populární, při výběru účesu je důležité pochopit hlavní kritéria, podle kterých musíte zvolit tvar knírek a vousů, který vám vyhovuje:

)
 • tvar obličeje;
 • barva a typ vlasů.
 • Francouzský knír s extravagantním vousem bude vyhovovat mužům, kteří mají kulatý obličej a tmavé vlasy.Tato volba bude nejlepší, ale záleží také na vašich preferencích a individuálních vlastnostech.Při výběru tvaru knírek a vousů věnujte pozornost rychlosti a směru růstu vlasů.Lepení vlasů v různých směrech může být obtížné dát každý den do úhledného vousu.

  Jak postupovatfrancouzský knír?

  Tento typ knírku a vousů vytváří spodní část obličeje uzavřenou. V tomto případě štětiny zůstávají na tvářích, tvoří vousy a vytvářejí půlkruhový tvar. Zkušení vousatí muži doporučují pěstovat strniště déle, takže tvar vousů - odtržený z níže - je znatelnější. Vousy by také měly být dostatečně dlouhé, aby se sladily se zbytkem štětin.

  Není těžké pěstovat francouzský knírek a vousy. Chcete-li začít, jen přestat holit a čekat. Postupně tvarujte knírek tak, aby byly úhledně umístěny nad horním rtem, a pokud je to nutné, trochu je upravte otočením do holičství.

  Když je délka štětin impozantní a dosahuje 1,5 - 2 cm, začněte denně hřebenem a vousy hřebenem. To by mělo být provedeno takto: narovnejte knírek od středu ke stranám a nasměrujte je dolů. Vousy strihejte přísně svisle dolů, rozdělte na polovinu a vytvořte dva stejné zuby od štětin.

  Chcete-li tvarovat vousy a kníry, můžete použít speciální vosk, který lze snadno najít v každém kadeřnictví. Je důležité si uvědomit, že musíte použít vosk doslova kapku, aby se vlasy lehce oslňovaly. Pokud si otřete jeho knírek silně a srdečně, budou vypadat vtipně a neuspořádaně, takže je mírný.

  Tip!Při tvarování francouzského knírku nezapomeňte, že by neměly být příliš krátké a příliš dlouhé. Nejlepší průměrná délka. Je-li vousem délka, kterou chcete, kontaktujte svého kadeřníka,dát jí krásný tvar a zastřihnout konce vlasů.

  Slavné osobnosti s francouzským knírkem?

  Nejlepším příkladem „francouzské vidlice“ je známý francouzský umělec Gustave Courbet, který žil v 19. století a dlouho nosil takovou formu vousů a knírek.Je zde autoportrét umělce, který se nazývá „Zoufalý muž“, ve kterém ve své slávě ukazuje divákovi módní vousy s vidlicovými zuby.Také umělec v portrétu může vidět elegantní sideburns, což byl také módní trend těch let.

  Gustave Courbet
  Gustave Courbet
  Napoleon Bonopart

  Francouzský knír - rafinovaný a hravýRafinovaný a úhledně položený v kombinaci s naprosto neobvyklým vousem, který před pár sty lety zdobil muže, je zpět v módě.Moderní kluci mohou experimentovat se svým vzhledem a vousy v podobě francouzské vidlice.To bude určitě váš vzhled originální a atraktivní.

  A konečně

  Ženy mohou léčit vegetaci na lidském obličeji různými způsoby: toto přitahuje některé, jiné je naopak považují za špatnou chuť.Je však nepravděpodobné, že by někdo mohl říci, že francouzská vousy jsou nezajímavá a banální.