Jak vypadají běžci a nosí s pánskými kalhotami?

Mužský styl je dnes tak bohatý na rozmanitost, že se každý člověk může vyjádřit a vystupovat z davu svým vlastním způsobem. Návrháři nabízejí desítky kalhot samotných: kalhoty, chinos, náklad a další. Jasný a dynamický obraz lze získat, pokud se pokusíte o kalhoty pánských mužů, harmonicky je doplníte o další stylové věci.

V současné sezóně stylisté, módní domy a designéři doporučují mužům, aby se ponořili do všech potěšení a jemností brutálního a odvážného sportovního stylu. K tomuto stylu patří kraťasy, nejčastěji jsou nošeny mladými kluky a muži s aktivním životním stylem. Samostatně běžecké dráhy jsou vydávány pro ženskou polovinu společnosti, protože sportovní styl je vyžadován všude.

Co jsou běžci?

První asociace, které vznikají při pohledu na kalhoty, jsou tepláky, legíny, punčochové kalhoty. Ve skutečnosti, běžci jsou sportovní kalhoty pro muže a ženy, které jsou dnes na vrcholu popularity v mnoha zemích. Tento styl byl původně používán pouze pro sportovní aktivity a školení a dnes je široce používán v každodenním životě milionů lidí.

Následující parametry lze považovat za vlastnosti běžců:

 • Silueta kalhotopakuje přirozené obrysy a křivky těla. Maximální šířka kalhot je poskytována v bocích, pak k kotníkům, kalhoty postupně se zužují.
 • Pro kalhoty je k dispozici podhodnocená stoupací čára, stejně jako prostorný objem v oblasti slabin.
 • Joggers poskytují nízké přistání.
 • Na páse kalhot a kotníků rozevírejte široké elastické manžety.
 • Knoflíky jsou vyrobeny především z měkkých a lehkých tkanin.

Stylisté považují tento styl kalhot za nejpraktičtější, pohodlnější na nošení a univerzální. Mnoho moderních modelů může stěží být voláno sportovní kalhoty, zatímco oni jsou zlepšeni a mají malou podobnost k jejich “předkům”.

Kdo by takový model vyhovoval?

Dnes návrháři nabízejí nejen klasické modely sportovních běžců, ale také stylové modely s jasnými barvami, běžci na džínách, šortky běžců a kalhoty tohoto stylu. Mohou to být všechny druhy barev, tisků, vyrobených z různých tkanin (džínové, lněné, bavlněné, kožené, semišové, hedvábné, velurové a sametové, vlněné a sametové). Stylistům doporučujeme především vyzkoušet si takový obraz vysokých a štíhlých mužů.

V závislosti na typu postavy a vzhledu, stylisté doporučují nošení běžců takto:

 • muži typu jablko by si měli vybrat nízkopodlažní kalhoty;
 • klasický model běžců se vejde do hrušky;
 • krátké kluci by měli vyzkoušet na těsných kalhotách z bavlněné tkaniny, ale pouze se svislým vzorem nebomonofonní zbarvení;
 • vysocí muži s nízkými chodci, v jasných barvách, jako je kamufláž nebo khaki, s etickými návrhy a potisky;
 • muži s úzkými boky by měli volit běžce, kteří jsou ve velkém stylu s nákladem, tj. S přítomností postranních kapes;
 • Zkrácený běžec vizuálně zvýší nositele.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Navzdory skutečnosti, že neexistuje žádný jednoznačný zákaz nošení běžců, nebude vždy vhodné nosit takové kalhoty pro muže s krátkým vzrůstem a silnou stavbou, protože zrakově vypadají s nadváhou.

Barevná paleta

Jelikož jsou běžci spíše jako kalhoty ve stylu mládeže, stylisté a návrháři nepředkládají žádný rámec ani požadavky týkající se barevných řešení. Hlavní věc je, že výtisky a barvy jsou harmonicky kombinovány s jinými oděvy a kalhoty jsou měkké a pohodlné na nošení.

Moderní běžci jsou spíše něco mezi sportovním stylem a městským ležérním stylem. Kalhoty mohou mít jakoukoliv texturu a barvu, od maskování a khaki až po klasické černé, bílé a šedé odstíny. Hlavní rozdíl není tolik v barvách, ale v materiálech výroby a modelů.

Jaká je kombinace?

Pokud se člověk stane šťastným majitelem běžců, musíte se rozhodnout, co budete nosit s takovými kalhotami. V nejlepším případě mohou být tyto kalhoty nošeny.s následujícími oděvy:

 • Sportovní ležérní styl- s tričkami, tričkami a lehkými svetry se vzory a potisky, doplňující obraz tenisky;
 • Streetwear- nosí kalhoty s dresem a mikinou, které doplňují obraz tenkou pletenou čepicí a teniskami;
 • City Casual- běžecké džíny jsou kombinovány s pevným tílkem, tvídovým prostorným sakem, sakem v kleci, doplněným topsiders, broggies nebo mokasíny.

Pokud si muž pod takové kalhoty položí košili, musí být zastrčen uvnitř a nahoře na sobě vestu.Výsledkem bude původní luk mládeže.Kalhotové kalhoty ve skutečnosti přijímají jakýkoliv oděv v souboru s výjimkou klasických bund, košil, bund z semiše a pravé kůže.Pokud jde o boty, muži by se měli vyhnout botě lak a lesklý tvar.

Tipy pro výběr

Pro mladé kluky se stylistům doporučuje, aby dohlíželi na sportovní styly běžeckého běhu a středního běhu, které mohou být doplněny tričkem a teniskami.Jeans jogging fit muži konzervativní pohledy na módu a trendy, postupně přizpůsobit takové stylové a kreativní kalhoty.Můžete přidat takové běžce s mikinou, svetr nebo mikinu.

Maskovací běžci jsou vhodné pro muže, kteří mají odvážný vzhled a milují styl vojenského oblečení v oblečení.Nosí koženou bundu na tyto kalhoty, brutální barety, můžete si udělat praktičtější obraz ve dvojici s tričkem a mikinou.Semi-formální kočáry vyrobené z tlusté tkaniny budou vyhovovat přísným obchodním mužům a můžete s nimi nosit košili a sako, které se blíží klasice.

Závěr

Joggers jsou módní kreativní kalhoty pro muže, které vám umožní vychutnat si praktičnost, pohodlí a originální styl a barvy.Pro teenagery, designéři dokonce vyvinuli modely běžeckých klubů, zdobené ozdobnými stehy, odíráním, dalšími kapsami a roztrženými sekcemi.Všechny typy a styly vyžadují správnou kombinaci moderního a moderního vzhledu.