Jak vypadá vousy?

Správně vybraná vousy, kníry a kotlety mohou dát mužskému vzhledu individualitu, originalitu a smysl pro styl.Při výběru vousů je důležité vzít v úvahu individuální vlastnosti struktury a vzhledu vlasů, protože u některých mužů je vegetace obličeje silná a rovnoměrně rostoucí, zatímco v jiných je vzácná a chaoticky rostoucí.

Chcete-li udělat vousy, musíte strávit spoustu času jen na kultivaci.Mluvíme o tomto druhu vousů, který je nejpodobnější divokému a starověkému způsobu mužů.Než se rozhodnete pro takové změny vzhledu, měli byste se seznámit s informacemi o tom, pro koho je tento vous vhodný, jak jej snížit a co je nejdůležitější, jak se o takový důležitý prvek v obraze starat.

Jak to vypadá?

Ve skutečnosti objemný vous není jedinou akceptovanou formou a tvarem vousů, do této kategorie může spadat několik druhů vousů.Jmenovitě:

  1. Vousy dřevorubců jsou tlusté a dlouhé vousy, které co nejvíce skryjí obličej a bradu člověka, ale mají dobře upravenou a jednotnou strukturu.
  2. Verdi je další objemný vous s knírkem, díky kterému můžete zavřít dolní část obličeje, opravit její tvar nebo skrýt případné nedostatky.Svěží knír a kulatý vousvyžadují neustálou péči.
  3. Garibaldi je další druh knírku s vousem, který vousu přidává obdélníkový tvar a zdůrazňuje lícní kosti muže.
  4. Starý holandský nebo starý holandský - takový tlustý a dlouhý vous nepřijímá kníry a vegetaci v horní části obličeje, ale hustě zaplní jeho dolní část.
  5. Ruský vous je objemný vous s knírkem střední délky, napodobující obraz válečníků v Rusku.
    Pro informaci! Hladký vous je obraz divokého, tajemného muže, takový prototyp lovce nebo lesníka. Rostlinná vegetace by měla být zároveň úhledně položena, a to i bez náhodně vystupujících chlupů.

Kdo je vhodný?

Ve skutečnosti tento typ vousu odpovídá téměř všem mužům, bez ohledu na tvar obličeje, rysy vzhledu. Ale o struktuře a růstu vlasů existuje několik nuancí. Plné vousy by měly být středně dlouhé nebo dlouhé, ale musí být silné a svěží. Ne každý člověk může pěstovat takovou „hlavu vlasů“ na tváři, pokud jsou vlasy řídké, vousy nejsou plné.

Pokud však podrobněji uvažujeme, odborníci v této oblasti doporučují nosit objemné vousy pro ty muže, kteří potřebují rozšířit dolní část obličeje. Pro oválný obličej by takový vous měl být bez nádrží a pro čtvercový obličej by měl být takový brada na konci lépe ostré nebo kulaté. Z hlediska holičů je vousy univerzálním vousem pro muže všech věkových kategorií a věkůvzhled.

Důležité!Podle statistik a výsledků sociálního průzkumu je dlouhá vousy vousů oblíbená pro ženy. Ženy si všimnou, že je to nejoblíbenější typ mužského vousu, protože je to nejpřirozenější.

Jak pěstovat vousy?

Dobře vypadající, složený vous je primárně časově náročný a zdlouhavý proces, který pracuje na vlastní tvorbě obrazu a obrazu. Takové obličejové vlasy budou schopny pěstovat pouze pacienti s dobrou genetikou. Pěstujte chlupy na obličeji, pokud máte vytrvalost a konzistenci charakteru. V počáteční fázi může vousy způsobit svědění, zčervenání a podráždění.

Přesto musí být holicí strojek a psací stroj několik týdnů opuštěn. Tak, že kůže není svědění, můžete umýt s odvar z heřmánku. Kromě toho mohou být ostříhané vlasy ořezány nůžkami samy, aby se upravily a dodaly správnému tvaru. Po dosažení požadované délky vousů může holič nastavit počáteční tvar vousu.

Tip!Pokud vousy rostou pomalu a nerovnoměrně, což je pro člověka neobvyklé, musíte se poradit s trichologem a vypít potřebné vitamíny. Musíte také obohatit svou stravu o potraviny, které zvyšují hladinu testosteronu v těle.

Správná péče

Mužské vlasy na obličeji vyžadují dodržování hlavního pravidla péče - čistoty. K tomu, po každém jídle, bude nutné bradku otřít ubrouskem neboopláchněte pod tekoucí vodou.Nečistá a mastná vousy kazí vnější kouzlo a přitažlivost mužů.Také budete muset prát vousy šamponem nebo mýdlem 1-2 krát denně během vodních procedur.

Vlasy jsou dále pečlivě vyčesány jemným hustým hřebenem, aby bylo možné bohatě plést vousy ve zdlouhavém tvaru, aby se na vlasy aplikoval ricinový nebo kokosový olej.Upevněte tvar vousu pomocí speciálních kosmetických přípravků - vosk, gel nebo sprej.Kůže pod bradou je třeba pravidelně čistit křovinami.Kolem vousů by neměly být žádné štětiny, takže se musíte holit, jak vaše vlasy rostou.

Závěr

V Rusku je termín vousy vousatý častěji chápán jako ruský vous střední délky a tloušťky.Šťastnými majiteli takové vousy jsou muži, kteří mají přirozeně husté a bujné vlasy.Navzdory šarmu a zbarvení vousů vyžaduje dlouhodobý růst a každodenní komplexní péči.Pokud je odstín takové vousy lehčí než vlasy na hlavě, odborníci doporučují odstínit vousy.