Jak vypadá Van Dyke vousy: fotografie a jak to udělat?

Mužské vousy není tak snadné pěstovat, a ještě těžší zvolit správný druh vousů a dát mu správný tvar.Obecně je lepší nastavit formu ve specializované instituci - kadeřnictví, kde stylista poskytne všechna nezbytná doporučení, jak oholit vousy, střihy a stoh.Faktem je, že elegantní vousy vyžadují každodenní péči, bez ohledu na délku, pompézu a tvar.

Van Dyke brada má velkou popularitu, jejíž název dal vlámský umělec Anthony Van Dyke.Od té doby, vousy styl byl aktivně používán muži z celého světa, mezi nimi slavné hollywoodské hvězdy a showmen z ruského show business.Výhody tohoto stylu vlasových vlasů jsou jednoduchost při modelování a řezání, stejně jako možnost úpravy tvaru obličeje.

Van Dyke Beard: fotografie

Abychom pochopili, jak vypadá Van Dyke vous, můžete si prohlédnout fotografie slavných osobností, kteří preferují tento styl vousů a knírek.Lidé říkají toto vousy za kozu, protože vegetace je ponechána pouze v oblasti brady a tváře a oblast čelistí jsou oholené plešaté.

)

Vousy vypadají dokonale s takovým vousem, ale nejsou spojeny s plnovousem.

Pro informaci! Boroda Van Dyke byl původněnosil knír, ale moderní móda přijímá další variace, ve které není žádný knír vůbec.

Komu?

Je to dobře známá skutečnost, že vousy člověka nejsou jen doplňkem a prvkem celkového obrazu, ale také vynikající příležitostí, jak skrýt jakékoli vady vzhledu a opravit tvar obličeje.Pokud je špatné vybrat si vousy, můžete svůj vzhled učinit komiksovým a absurdním, zhoršit existující vady.Například pro muže s oválným tvarem hlavy jsou vhodné všechny typy vousů, včetně Van Dyke.

Pro muže s kulatým obličejem není takový vous vhodný, protože odborníci doporučují nosit lichoběžníkový vous, počínaje kotlety z jednoho chrámu a podél celého obličeje k druhému chrámu.Ale pro tvář trojúhelníkového tvaru je Van Dyke dokonalý, zdůrazňující výraznou bradu muže.Vousy pomohou člověku dosáhnout několika výsledků:

 • , aby se objevil druh utajení a hlubokých znalostí;
 • zdůrazňují rafinovanou povahu;
 • dávají vzhled profesionalitě.
Důležité!Anton Pavlovič Čechov a Johnny Depp byli významnými představiteli vousů Van Dyke.
​​

Jak na to?

Holiči a stylisté se mohou poradit, jak vyrobit vousy Van Dyk, již nastavili počáteční tvar a vydali doporučení pro péči o vousy.Výhodou Van Dyke je ale jednoduchost v modelování, to znamená, že mnoho mužů může nezávisle na sobě dělat takové vousy s domácími podmínkami bezdovednosti.

Jak vyrobit vous z Van Dyke:

 1. Za prvé, obličej musí být zcela oholený, vyčkejte 1-2 týdny na rovnoměrný růst vlasů na obličeji.
 2. Pokud je délka štětin 2 cm nebo více, můžete začít modelovat vousy.
 3. Krém na holení se aplikuje na obličej v nádržích, vousech a vousech.
 4. U holicího strojku je kolem ústní oblasti vytvořen kulatý vous, spojený s knírkem. Nejprve se oholí tanky a tváře, takže vegetace zůstane ve vzdálenosti 5 cm od rohů úst.
 5. Dále musíte oholit vlasy na krku k Adamovu jablku, nechat vlasy v oblasti knírek a pod spodním rtem.
 6. Umyjte obličej teplou vodou, opláchněte krém a vlasy.
 7. Z výsledné vousy by měla být vyrobena kozí brada, to znamená, že na bradě by měla zůstat bradka, aby špička brady měla špičatý tvar.
 8. Nyní musíte oddělit linii knírek od vousů a v oblasti svazku vlasů pod spodním rtem musíte pečlivě rozřezat kůži, aniž byste se dotkli samotného svazku.
 9. S pomocí nůžek a holicího strojku zkracují knírek, ale mají stejný špičatý tvar jako vousy.
 10. Nakonec je třeba vlasy znovu a znovu vyčistit.

Vše, Van Dyke je vous je připraven a muž byl schopen dostat co nejblíže k obrazu Johnny Depp. Zůstane jen na péči o svůj majetek denně, udržování vegetace čisté a uklizené.

Základní péče

Navzdory skutečnosti, že mnozí považují vousy, aby se vyhnuli holení a péči o sebe, je ve skutečnosti vegetace obličejevyžaduje více péče než vousy.

Měli byste se starat o Van Dykeho vousy takto:

 • hřeben pro malý vous;
 • hranice vousů by měly být co nejostřejší;
 • prodlužují "život" vousu použitím vyžínače, psacího stroje a nůžek, upravujíc délku a objem vousů a knírek;
 • vousy by měly mít ostrý konec, jako knír, měli byste použít stylus na vosk.

Je také důležité 1-2 krát denně umýt vousy teplou vodou a mýdlem nebo šamponem. S výskytem strniště a vyčnívajících vlasů, vousy okamžitě ztratí svou individualitu a vizuální přitažlivost. Proto, jak vlasy rostou, je třeba ořezat nežádoucí oblasti a zkrátit knírek a vousy nůžkami.

Závěr

Fanoušci Johnnyho Deppa při pohledu na jeho vousy Van Dyke dělal tento vous jeden z nejpopulárnějších. Dnes tento typ vousů nosí muži různého společenského postavení, profesionální činnosti a světonázoru. Oholit a modelovat vousy Van Dyke může každý s velkou touhou a elegantní přístup. Pouze neustálou péčí o vousy dá člověku zvláštní kouzlo a mužnost.