Jak vypadá tužka, jak to udělat a komu čelit?

Pokud chcete zdůraznit styl, jemnost jejich vzhledu, doporučujeme udělat si „tužkový“ účes, který bude zřejmě zajímat ty kolem vás. Obraz přinesl 40. ročník 20. století. Oh, slavný věk pánů.

Knírová tužka je takzvaná, protože vypadá, jako by byla nakreslena tužkou samotnou - tenkou úzkou stezkou nad rtem nahoře. Jsou nádherně vhodné pro baculaté muže, stejně jako držitelé oválné, čtvercové tváře. Pro takový účes je důležité efektivně vyzvednout šatní skříň. Pak vás obraz v plném rozsahu potěší.

Kdo je vhodný?

Každý může vytvořit takový originální, jednoduchý obraz. Hlavní věc je touha, trochu času. Pokud se rozhodnete nakreslit si vlastní vlasy, musíte mezi knírkem a rty zanechat pruh kůže, aby nevypadal jako tužka na rty. Pro tento styl bude třeba odpovídající péče. Pro ty, jejichž štětiny rostou pomalu se vzácnou strukturou, se „tužka“ hodí nejlépe.

Foto knírkové tužky

Nabízíme pohled na praktickou stránku populárního účesu. Podívej se pozorně, je to docela možné, jeden z tváří bude čelit tobě.


Nezbytné nástroje

Poprvé je ořezávání nejlépe ponecháno na profesionálním stylistovi.Ukáže, jak správně dostat formulář, efektivně se o něj starat.Existují společná pravidla, která uvádějí, že ostré konce jsou vždy ostré břitvou.Nůžky lze ředit, snižovat objem, přesně podél okraje dna.Vytvořte dobře ploché kleště se stabilním teplem.

Před řezáním připravte všechny potřebné nástroje.Dělat vlasy doma by mělo být hřeben, hřeben, nůžky, vyžínač.Také potřebujete zrcadlo.S nůžkami lemujeme linii knírek a odstřižujeme vlasy.Je lepší koupit profesionální set jednou.Kvalita vás potěší.

Co je dobré vědět! Zastřihovač je speciální nástroj, který se používá k řezání knírek, strniště a někdy k rozeznání vlasů na hlavě.
​​

Taková vhodná zařízení se sadou trysek jsou v prodeji.Jejich cena je loajální, každý si to může dovolit.Při výběru vyžínače uvažujeme následující technické ukazatele:

 1. Funkční parametry .Dej šanci provést suchý nebo mokrý účes.
 2. Baterie .Je lepší zvolit bezdrátový, výkonný model.Můžete ji snadno vzít do práce nebo si odpočinout.
 3. Vakuové sání .Možnost typická pro drahý typ.Když si ostříháte vlasy, ostříhané vlasy jdou do určené nádoby.
 4. Přílohy .Jejich větší počet vám umožňuje častěji experimentovat změnou externích funkcí.
 5. Úpravatlakové trysky . Umožňuje nastavit minimální a maximální zastřižené vlasy stejné délky.
Pro informaci!Většina dívek neuznává partnery baleen. Pokud rostlinné vegetace, není špatné pěstovat vousy, takže je krásnější. Ale tady je další fakt: podle statistik 65% mladých žen, které se zúčastnily setkání s takovými pány, říká, že jsou velmi dobří milenci.

Jak na to?

Takový účes je skutečnou klasikou obrazu současného člověka. Jsou vždy módní. Přistoupili jsme k procesu návrhu. Zástupci silnějšího pohlaví se někdy obávají, jak udělat lépe, aby vypadali atraktivněji.

Odpověď zní: občas je upraví, provede celý proces těmito kroky:

 1. Zvyšte požadovanou délku . Pokud jste vyholeni, vyčkejte 2-3 týdny. Nakreslete tvar, holení tváří, brady, zanechání pouze knírek. Mějte trpělivost, aniž byste řezali pás před nosem.
 2. Najděte ve svém domě osvětlené místo . Lepší se zrcadlem, ale pokud taková věc neexistuje, vezměte si přenosné zrcadlo. Připravte se před oříznutím, po ruce vše, co potřebujete.
 3. Mokré vlasy . Tento proces je podobný kadeřům na hlavě. Při ořezávání vousů je omyjte vodou. Použití mýdla nebo šamponu bude velmi užitečné. Zjemní je, usnadní se řezání. Hřeben můžete také smáčet přes vlasy. Otřete do sucha, aby byly vlhké.
 4. Česání.Lepšíjemný kartáč pro rovnoměrné stříhání.
 5. Odřízněte vlasy po délce horního rtu . Nůžky umístěte rovnoběžně s ní, jemně ořezávejte spodní část kníru podél labiální linie. Pro udržení rovných vlasů držte pevně ruku. Podle tvaru úst nakreslete dolní kontury, jejichž linie by měla probíhat shora. Neodstraňujte hodně, protože vlasy jsou nyní mokré a po čase, kdy uschne, se zkrátí.
 6. Snížte hlasitost se strojem(vyžínač), odstraňte vrstvu vlasů shora. Pokud není holicí strojek, zvedněte horní vrstvu hřebenem. Opatrně upravte optimální délku nůžkami. Nakreslete "tužku" by měla být, odstranění zakřivené nádhera na krátkou úroveň.
Důležité!Pro pohodlí stříhání jsou zapotřebí dobře ostré nůžky s krátkou čepelí a pohodlně umístěnými rukojetí.
 1. Obrys holicího strojku . Takže budou jasnější. Pomalu oholte strniště po stranách, horní, obteká knírkem.
 2. Znovu si vyčistěte vlasya zkontrolujte rovnoměrnost vlasů.

Použité svítidla: zrcadlo, hřeben, voda, nůžky, břitva, vyžínač. Pokud je to žádoucí, zásobit se šamponem, voskem, fénem.

Jak pečovat?

Otázka, která se týká mnoha osob. Mustache začal a jak udržet vzhled neví? Použijte následující pokyny:

 1. Česání na různých stranách, odhalující trhavé vlasy.
 2. Po určité době upravte konturu pomocí nůžek a lepší vyžínač. Držte ji ve vzpřímené poloze s čepelí.přímo na vaši stranu.
 3. Proveďte hranu. Oříznutí začíná od středu knírku, následuje úprava délky rovných rohů.
Tip!Pro zdravý, rychlý růst vlasů, někdy byste měli použít speciální olej, lepší než ricinový olej. To posílí vlasy dobře.

Aplikujte ji po dobu 3-4 hodin. Po opláchnutí použijte šampon, protože olej je mastný, samotná voda nestačí.

 1. Dokončete spodní linii žiletkou nebo vyžínačem.
 2. Naneste vosk na pevnost hrotů po celý den. Ne všechny „tužkové“ kníry jsou nutné. Zahřívejte vosk v dlaních a aplikujte trochu spodku vlasů. To dává obecný tvar a podporuje ji.

Ořízněte knír v období 3–4 dnů. Díky tomu si zachováváte jasné kontury, váš vzhled zůstane dobře upravený, čistý.

Celebrity s knírkovou tužkou

Myslíte si, že tento účes je u celebrit neoblíbený? Připraveni ukázat opak! Seznam známých postav z televizních obrazovek, které se nám podařilo rozsvítit před kamerami "tužkou":

 1. Samozřejmě, „hollywoodský král“ 30-40 let, americká filmová hvězda Clark Gable.
 2. Producent, hudebník, scenárista, americký filmový herec, známý nám, jako role "Jack Sparrow" - Johnny Depp.
 3. Anglický filmový herec, známý nám ze stejného "Piráti z Karibiku" - Orlando Bloom.
 4. Sovětský, pak ruský producent, herec na částečný úvazek, filmový režisér, slavnýklip tvůrce, moderátor. Hádej, samozřejmě - Fedor Bondarchuk.
 5. Herec amerického filmu, producent, vítěz Oscara, třikrát vítěz Zlatého světa, který sehrál hlavní roli v Titanicu. Leonardo di Caprio.
 6. Jak to, že můžeš bez něj, slavného amerického herce a producenta Brada Peteho.
 7. Hudební performer, filmový herec, absolvent 4. ruské „Star Factory“ - Timati.
 8. Americký filmový herec, hudebník, producent. Všichni jsme ho viděli - Robert Downey Jr.
 9. Herec americké televize, filmový režisér, producent. Také zachytil najednou s vlasy "tužka" - Nicolas Cage.
 10. Výsledky tohoto chlapa jsou skvělé: divadelní herec, kino, scenárista, umělec, producent, spisovatel. Americký James Franco.

Kreslit a užívat si

Člověk! Pravděpodobně máte rádi krásné, jasné kresby. Možná jste to jednou vytáhl. "Tužka" vzhled je malovaný prvek, který vám pomůže vždy zůstat originální, zajímavé a rafinované. Pokud čtete článek, máte touhu udělat podobný účes, nepopírejte se sami, ale můžete si to vyzkoušet. Vše, co je k tomu potřeba, jste již zranili na knírku!