Jak vypadá třídenní strniště: jak vyrábět a udržovat?

Koncept strniště má dvojí význam. U některých lidí je třídenní strniště spojeno se zkaženým vzhledem, přítomností nepříjemných pichlavých vlasů na obličeji a bezstarostnosti. Zatímco ostatním se zdá, že světlo neoholené naopak přispívá k mužskému obrazu brutality a sexuality, přirozeně, pokud doplňuje dobře upravený vzhled člověka.

Článek poskytne podrobné informace o tom, jak lze dosáhnout dokonalého tvaru takové vousy, jaké nástroje bude zapotřebí k tomu, aby se o ni postaralo a mnoho dalších zajímavých skutečností. Tak jsme tady.

Móda pro snadný neoholený

Na konci 20. století, mezi hvězdami filmu a televize, existovala tendence opouštět se každodenního holení a změny z hladké oholené tváře na neoholenou tvář. Takový macho obraz v kombinaci se stylovým účesem, dobrým oblekem a drahým doplňkem vypadá odvážně a sexy.


Pokud v sovětských časech byla přítomnost strniště na obličeji spojena s úzkostí člověka, neopatrným postojem k jeho vzhledu, pak je dnes opak. V dnešní době snadný neoholený- doplňuje obraz hvězd, podnikatelů a modelů.

Jak vypadá třídenní štětina, její délka?

Můžete dosáhnout efektu módního neoholeného po několika dnech (tři až pět) pouhým odložením břitvy. Ale pak ho musíte udržovat pravidelně, aby vlasy na obličeji vypadaly stylově a neztratily přesnost.

Dvoudenní štětiny obecně rostou někde na milimetr a vyžadují každodenní stříhání vlasů, aby se zachoval účinek mírné nedbalosti.Podle pravidel jsou povoleny délky vlasů do 5 mm . S takovou délkou stačí zkrátit růstovou linii jednou za 3 až 4 dny, pokud se tak nestane, pak se brutalita změní na nepřesnost a ani drahý oblek nebude schopen situaci napravit.

Tip!Hlavní myšlenkou módní neoholenosti není překračovat tenkou linii, když stylové štětiny rostou nadměrně a proměňují se v náhodné lepení, nerovnoměrné vlasy na obličeji.

Který holicí strojek si vybrat?​​

Existují dvě známé možnosti. Použití:

  • běžný stroj s ostrými břity;
  • elektrický holicí strojek vybavený funkcí pro úpravu štětin;
  • konvenční nůžky s vhodným upevněním (používané pro ořezávání štětin o 5 mm).

První varianta je nenákladná, ale pro dosažení dobrého účinku bude trvat více než jeden měsíc, než dojde k narušení. V podstatě výsledek není příliš přesný. Elektrický holicí strojek pro třídenní strniště funguje efektivněji, výsledek je přesnější, aleU některých mužů s citlivou pokožkou způsobuje tento postup podráždění.

Zastřihovač vlasů, i když je považován za nejdražší způsob péče, ale kromě kontroly délky vlasů, můžete udržet vaše vlasy v perfektním stavu. Takové řešení poskytne příležitost ušetřit při pravidelné návštěvě kadeřníka.

Pro informaci!Některé mody pro stříhání vlasů na vousech používají nůžky na nehty s rovnými břity. Jediná podmínka - jejich dobré ostření. Tento způsob péče je velmi pečlivý, ale šperky práce bude dělat svou práci a dát obraz elegance.

Jak udělat dokonalé strniště?

Marně, mnozí si myslí, že třídenní neoholený je vzhled líných lidí! Pouze první 3-4 dny mohou déle spát a nebát se svým vzhledem. Pak se musíte pečlivě starat o vlasy, aby celkový vzhled neztratil svůj lesk. Jak vyrobit strniště perfektní?

V první fázi by štětiny měly být oříznuty na jednu délku (optimálně do 3 mm). Dále jemně oholte přebytečné vlasy na tvářích a krku až k ohybové linii brady. Tato forma okamžitě dá mužskému obrazu dobře upravený aristokratický vzhled. V procesu holení je nutné použít speciální gely nebo pěny, aby se minimalizovala invazivita procesu a eliminoval se výskyt podráždění na kůži.

Jak podpořit?

Aby se chlupy po obvodu vousů staly dokonalou velikostí, se kterou budete pracovatpotřebují proti své výšce. Na těžko přístupných místech (kolem úst a nosu) byste měli používat holicí strojek bez trysky. Že módní neoholené vypadají dobře-upravený a sexy natolik, že si ji každý čtyři dny.

Pokud se k péči o vousy používá vyžínač nebo stroj, věnujte zvláštní pozornost čištění a dezinfekci nožů z bakterií, které se na nich nahromadily. Tato jednoduchá pravidla pomohou udržet přesnost štětin a vyhnout se podráždění.

3denní gel na holení Nivea Man

Pomocí gelu Nivey pro třídenní péči o strniště můžete nejen zajistit pohodlné holení, ale také hydratovat pokožku a minimalizovat možnost podráždění. Tento faktor je zvláště důležitý pro muže, kteří mají na obličeji citlivou pokožku.

Unikátní receptura všech gelů Nivea umožňuje vytvořit hustou pěnu při použití malého množství produktu. Měkká pěna zjemňuje co nejvíce i silné vlasy, což přispívá k snadnému a bezpečnému oholení.

Nástroj je určen pro práci s břitvou nebo bezpečnostním strojem. K tomu, na vlhké kůži tváře a krku, naneste gel, který je bušil, otočení do pěny. S jemnými pohyby se přebytečné chlupy oholí a po dokončení práce se obličej opláchne studenou vodou, aby se odstranily zbytky pěny.

Důležité!Snadné neoholené, i když to vypadá se stylovou nedbalostí, vyžaduje stejnou pečlivou péči jako plnovous!Rozdíl je v tom, že perfektní štětiny lze vytvořit nezávisle doma bez pomoci profesionálů.

Dodržováním všech výše uvedených pravidel může každý člověk vytvořit macho styl a zjistit, jak udržet třídenní strniště v perfektním stavu. Hlavní věc je mít dostatek vlasů na obličej, aby se vytvořil módní efekt, a zbytek je otázkou techniky.