Jak vypadá šedá vousy: kompilace fotografií a proč je šedivá?

Pro mnoho mužů se šedá vousy stávají překážkou pro pěstování vousů.Ve skutečnosti mnoho úspěšných filmových hvězd, zpěváků, atletů a politiků ukázalo světu, jak pevné a reprezentativní šedé vlasy vypadají na jejich tvářích.Vousy vůbec nestárnou, naopak, dávají mužům lesku a kouzla slušný věk, jak tvrdí mnoho žen.

Téměř každý člověk opakovaně přemýšlel, proč je jeho vousy bílé a je možné tomuto procesu zabránit.Podle odborníků se zatím nikomu nepodařilo vyhnout se změnám souvisejícím s věkem, zejména bělení vlasů.Pokud šedý vous zaměňuje muže, může být tónován kosmetikou nebo dokonce malován.Ale móda pro šedou bradku usnadňuje osud takových mužů.

Příčiny šedého vousu a knírku

V blízkosti vlasových folikulů, z nichž rostou chlupy, existuje zvláštnísubstance - pigment melanin, to je on, kdo určuje přirozený odstín lidských vlasů.Šedivé vlasy se objevují na vousech pouze v okamžiku, kdy tento pigment přestává plnit své okamžité funkce.

Světle šedý a dokonce i stříbrný odstín vlasů je spravedlivýnaznačuje, že vlasy jsou skutečně zbarvené.

Pro informaci!Šedivé vlasy se objevují u mužů v různém věku, mohou začít po 20 letech a po 30-40 letech. Předčasné šedé vlasy jsou zvažovány jestliže muž má šedý vous, knír a sideburns mezi věky 20 a 30 roků.

Ve skutečnosti může šedivění vlasů způsobit pouze genetická predispozice člověka . Dřívější šedivé vlasy se objevují u příbuzných krve, dřívější šedé vlasy se objevují u člověka. Ale podle statistických studií a průzkumů žen, šedovlasých vousů, dávají zvláštní přednost tomu, aby byly brunetky s „postříbřenými“ chlupy vousů a chrámy hezké.

Celebrity šedé vlasy

Živým příkladem skutečnosti, že i starý muž s šedou bradkou může vypadat luxusní, drahý a elegantní, pokud správně vybere styl účesu, vousů a oděvů, jsou známé hvězdy show businessu. V Hollywoodu jsou dokonce i takoví šedovlasí muži, kteří dostávají titul sexuálního symbolu a nejkrásnějšího muže na Zemi. Člověk se musí podívat pouze na fotografii, aby pochopil důvody tohoto problému.

Morgan Freeman

Velký filmař z Hollywoodu, který ve 100% svých filmů ukázal nejen svou profesionalitu, ale i kouzlo, kouzlo a mužnost člověka.

Šedé vlasy vousů pouze posílily jeho pozitivní vlastnosti.

Brad Pitt

Navzdory skutečnosti, že tento herec je považován za sexuální symbol, nebyl schopen vyhnout se šedivým vlasům a změnám souvisejícím s věkem.

AleStříbřitý lesk na obličejových vlasech mu dodává jen větší kouzlo a chuť.

Bruce Willis

Tento herec se již dlouhou dobu obrací do šedé barvy, ale jeho stříbrný odstín vlasů neovlivňuje vzhled.

V mladém věku a dodnes Bruce demonstruje svou brutalitu a mužské jádro a jeho šedé vousy tyto vlastnosti jen potvrzují.

Gerard Butler

Tento herec odmítá malovat vousy, i když se brzy stane úplně šedivým.

Vousy šedohnědé Gerard je připraven vzdát hold, ujišťuje se, že ji nebude oholit, aby zakryl vzhled stříbrných vlasů.

Jake Gyllenhaal

Nevinná a čistá tvář herce prošla dramatickými změnami ne tak dávno, kdy získala zkušenosti, pevnost, brutalitu a dokonce i určitou sexualitu spolu s výskytem vousů.

A herec upřednostňuje, aby si v ní nevšiml šedé vlasy, aniž by je považoval za znamení, že stáří není daleko.

Ruští staří muži s šedou bradkou: foto

Mezi ruskými beau monde a mediálními tvářemi jsou také muži s pevným věkem, kteří se stydí za svou šedou plnovous.

Podle módních trendů nejenže pěstují kníry a vousy, ale také veřejnosti dokazují, jak moc stříbřitý odstín vlasových vlasů může s výhodou zdůraznit určité rysy charakteru a kvality člověka.

Závěr

Člověk by se neměl bát, že se muž může v důsledku šedé vousy zdát mnohem starší než jeho roky. Zejména pokud jsou šedé kníry a vousy pozorovány v brunetkách, ve kterých šedé vlasy vytvářejí jasný kontrast s černými vlasy. Ženy nejen oceňují vousy člověka, ale v ní považují šedé vlasy za znamení moudrosti, síly, trpělivosti, odvahy. A móda potvrzuje, že šedý vous není důvodem, proč ho nosit.