Jak vypadá plnovous a jak to snížit?

V dnešní době zůstává muž plnovousem na vrcholu popularity a je považován za nejodvážnější a nejodvážnější variantu. Existuje mnoho řešení pro stylové účesy na obličeji, takže si každý může vybrat ten nejvhodnější obraz podle svého stylu a vzhledu.

Přinejmenším jednou v životě člověka přichází okamžik, kdy se rozhodne změnit svůj obraz a přemýšlí o pěstování vousů. Někdy toto rozhodnutí skrývá touhu zamaskovat vady ve vzhledu a někdy člověk chce jen vzdát hold módě a držet krok s dobou.

Jak vypadá ruský vous?

Ruská brada je plná a široká, vypadá to přirozeně a odvážně. To může být tvořeno jen jestliže tam je tlustý obličejové vlasy, protože taková forma znamená, že vousy se spojí s vlasy na čelisti, spojit se s knírkem a sestoupit k krku. To je důvod, proč ne každý šťastný člověk se může stát majitelem takové jasné výrazné sexuální rysy. Kdyby genetika podváděla muže dostatečným množstvím hormonů, pak by bez ohledu na to, jak se snažil, nebylo možné dosáhnout požadovaného výsledku.

Hodnotu velikosti plnovousu můžete zhodnotit výběrem fotografií na toto téma.


(38 Příběh vzhledu

Existuje mnoho předpokladů, že vousy pravidelně získávají obrovskou popularitu a stávají se nedílnou součástí mužského obrazu.Dlouho bylo zamýšleno chránit svého majitele před větrem a chladem, ale nikdo si nemyslel, že se můžete zbavit vlasů.

V dobách velikých dobyvatelů a vládců ve všech obrazech byli vyobrazeni jako impozantní s bujnou velkou bradkou.Během těchto časů byly husté vousy znamením nejen odvahy, ale i mužské zralosti.Kdyby muž nevyrostl vousy, pak ho všichni omlouvali a považovali ho za slabého.

Je důležité vědět! V moderním světě, plná ruská vousa, podle psychologů, získává popularitu kvůli skutečnosti, že ženy se snaží vzít všechny mužské dominantní postavení.Silná polovina lidstva tak ukazuje svůj protest a chce připomenout, kdo je ten muž v domě!

Pro koho je plnovous?

Může to znít divně, ale ruský vous může vytvořit zázrak s lidským vzhledem.Můžete skrýt své nedostatky a zdůraznit důstojnost, aby rysy obličeje více mužný.

​​

Pokud jde konkrétně o tenký obličej s úzkou špičatou bradou, obličejové vlasy na obličeji vypadají v každém případě jako výhodné!Přidá objem na potřebné místo a skryje tenké rysy.Hlavní věc, která byla vousy nejvícekompletní.

Velcí lidé s velkými lícními kostmi mohou být také nastaveni co nejvíce, ale pouze odborník si může vybrat potřebný tvar na základě vlastností struktury čelisti.

Úhledná forma s jasnými liniemi, které budou vizuálně prodlužovat obličej, bude vyhovovat baculatým mužům.Sloppy, ale kvalitní vousy se zaměří na silnou čelist, o které každý člověk sní.

Správný tvar oválu bude dokonale vypadat s jakoukoliv formou vegetace.Tito muži si mohou vybrat tvar, velikost a objem vlasů.

Doporučuje se vzdát se myšlenky nosit masivní vousy zástupcům silnějšího pohlaví s malou velikostí hlavy.V opačném případě hrozí, že budou vizuálně ještě menší.

Jak pěstovat a bourat

Obecně platí, že klasický vousy se hodí téměř všem mužům k tomu, aby získali sílu k pěstování, protože v první fázi nebudou nerovnoměrně zarostlé vlasy mítvelmi nádherný výhled.

Navíc po několika týdnech pěstování se může objevit nepříjemné svědění, které naznačuje, že chlupy vyrostly na dostatečnou délku a nyní, ohnuté, mohou propíchnout kůži a způsobit nepříjemné pocity..Často, v této fázi, muži se vzdají a oholí si vlasy, bez čekání na požadovanou délku.Ale marně, po týdnu projde další nepohodlí.

Důležité! Než začnete stříhat vlasy, měli byste se rozhodnout o tvaru vousů.Doporučuje se zkrátit délku vlasů a kníreknad horním rtem, ale na tvářích zanechávají vše, co příroda dala ve své původní podobě.

Správná péče

Proces péče o plnovous se skládá ze dvou bodů:

  • obecná hygiena;
  • vzhled.

Doporučuje se, aby muži byli velmi vážní při čištění vlasů. Je třeba je denně omývat a česat, aby nedošlo k odlupování pokožky obličeje, nepříjemnému pachu potravin a tabáku, stejně jako ke zvýšení čistoty.

Balzámy a speciální oleje mohou být použity k zabránění štěpení a lámání vlasů. Samozřejmostí je zástupce muže, jehož vousy si zachovávají svůj tvar, ale je jich jen velmi málo. Většina vousatých ruských mužů používá vosk nebo olej pro úpravu nepoddajných tvrdých vlasů.

Tip!Aromatické vosky mají další příjemnou vlastnost, jsou schopny neutralizovat pach tabáku, který je co nejvíce absorbován vlasy a vousy kuřáka.

Ruský vous a knír: foto

Můžete vidět, jak působivý ruský knír a vousy vypadají, když si prohlédnete následující výběr fotografií.Pěstování klasického plnovousu je pro člověka zvláštním životním zážitkem a velkou příležitostí k tomu, aby jeho image dodal odvahu a zlepšil jeho vzhled. Dokonce i kluci, kteří se denně používajíholení úplně, rozhodnutí pěstovat objemné vousy může drasticky změnit celý život. Neměli byste však jít do extrémů a vyrůstat vlasy na tváři extrémní délky. V tomto případě delší neznamená krásnější. Pokud máte pochybnosti, v každém případě stojí za to vyzkoušet!