Jak vypadá bederní vous a jaké jsou jeho vlastnosti?

V naší době existuje mnoho různých sociálních trendů, které se liší od ostatních ve svých názorech na život a vzhled.Mezi těmito lidmi jsou bokovky.

V moderním světě jsou to úmyslní lidé s neobvyklým myšlením.Jejich vzhled je velmi odlišný od ostatních.Dnes jsme se dozvěděli, co je bederní vous a jak se o to postarat.

Historie

Bokovky se objevily v New Yorku kolem 50. let .K tomuto trendu patřili lidé, kteří měli vlastní názor a nebyli jako ostatní.Tito lidé se nazývají motory moderního umění, protože odmítli obecně uznávané zájmy a mainstream.Zástupci této skupiny nosili vousy.

V naší době toto hnutí zcela změnilo svůj nápad a ztratilo všechny hodnoty.Hlavní proud je nyní podstatou moderních boků.Obraz těchto lidí se však nezměnil.Bokovky vždy nosili a nosili vousy s knírkem, stejně jako brýle.Hipster vousy vypadá stylově a dobře udržované.

Vousy a kníry jsou nedílnou součástí vzhledu bokovky

Existují pouze bokovky vousů - to je jejich hlavní rys.

)

Vousy ukazují, že tito lidé se chtějí odlišovat od společnosti a učinit je sebevědomějšími.

Jak na to?

Pokud jste se nikdy nestarali o takové vousy, je lepší vyhledat pomoc specialisty.Poté budete muset zakoupit zastřihovač k pravidelnému oříznutí vousů a dát mu požadovaný tvar.

Pokud chcete tento vousy provést sami, sledujte videa na internetu, jak to udělat správně.Když si zvyknete sledovat vousy, můžete zapomenout na salóny.Hipster vousatý muž může sledovat a upravovat vousy sám.

​​
Důležité! Zeptejte se odborníka, pokud chcete barvit vousy.

Charakteristiky péče

Aby se vousy a kníry mohly dívat na všech 100, musí být náležitě ošetřeny.Za prvé, nezapomeňte si koupit hřeben a používat ji několikrát denně.Nastavte vous v čase, aby neztratil svůj vzhled.To lze provést ostrými nůžkami, břitvou a vyžínačem.Je lepší koupit bezdrátový vyžínač s různými tryskami.

Za druhé, umyjte si vousy každý druhý den šamponem.Vousy nemůžete umýt každý den s detergenty.Současně si každý den umýt obličej čistou vodou, aby se odstranily mazové žlázy.

Zatřetí, nevyfoukejte si vousy, nechte je přirozeně uschnout.Fén poškozuje pokožku obličeje a vlasů.Pokud se dobře staráte o vousy, bude to zdůrazňovat váš styl a subkulturu.

Poradenství! Umyjte si vousy profesionálněšampony

Jak se vousatý muž liší od vousatého bederního?

Pokud jste na ulici viděli vousatého muže, neznamená to, že je to bederní. Lidé, kteří patří do tohoto proudu, mají řadu funkcí.

  1. Oblečení . Bokovky nosí low-cut trička, batohy, kožené bundy, brýle, štíhlé džíny, kožené boty.
  2. Šperky . Na oblečení visí prsteny, řetízky, náhrdelníky a náramky.
  3. Zájmy . Zajímají se o umění, hudbu, sociální sítě. Bokovky jedí jen biopotraviny.
  4. Vousy . Bokovky se mohou setkat pouze s plnovousem. Jeho obraz se vyznačuje přítomností knírku, dlouhého a tlustého vousu. Kníry musí být tlusté, člověk si vybírá svou formu sám.

Jak vidíte, bokovky nosí nejen vousy, mají vlastní styl oblečení a myšlení mimo krabici. Pokud budete mluvit pouze s takovou osobou, pochopíte, ke které sociální skupině patří.

Můžu nosit bederní vousy?

Někteří nosí takové vousy, které nepatří bokům. Takové vousy musí být denně sledovány a upravovány včas. Vous byl vždy ozdoben mužem a pomohl vytvořit nový obraz.