Jak vypadá Ascot kravata a jak ji vázat?

Moderní móda úhledně odkazuje na klasická řešení. Formální oblek tři, například, nelze představit bez kravaty. Obraz bez tohoto příslušenství bude jednoduše neúplný. Samozřejmě, v průběhu let se tato integrální část mužského obrazu hrála různými způsoby. Změnila šířku a tvar uzlu. Existují však možnosti, které jsou relevantní pouze pro zvláštní oslavy.

K takovým formám patří také kravata Ascot. Toto nádherné příslušenství původem z Británie se nejčastěji používá při svatebním pohledu mužů. Je také aktivně využíván kreativními jednotlivci, kteří hledají svůj osobní neobvyklý styl. Dnes budeme mluvit více o tom, jak to vypadá, co se hodí a jak to nejlépe svázat.

Co je to kravata Ascot?

Tato podoba kravaty připomíná obyčejný šátek ve tvaru, který se vejde pod límec košile, a uzel je upevněn speciálním ozdobným čepem nebo brožem. Toto příslušenství je pojmenováno na počest města Ascot, kde bylo široce používáno muži v kampaních na královských dostihových závodech a dalších světských speciálních technikách. Tento prvek mužského šatníku se stal jeho nedílnou součástí, v jeho esenci je kravata ascot širokým pruhem řezané látky v šikmém provedení.

Barevné rozsahy

Materiál proAscot kravata je vybrána drahý (hedvábí nebo jemná vlna) tak, že to vypadá reprezentativně, ale barevná paleta základny by neměla být příliš pestrá, aby se zabránilo náročnosti.

Ascot je konzervativní v barvě, protože Britové jsou zdrženliví lidé, kteří si nedovolují nuance oblékání. Nejčastěji je tato kravata vyrobena z jednobarevné tkaniny pastelových nebo tlumených barev s jemným malým vzorem, který se z dálky stává téměř neviditelný.

Pro informaci!Je vhodné vědět, že nejznámější designéři ve svých nejnovějších dílech používali Ascot v kombinaci s obleky, kde kravata dokonale ladí s barvou s vestou, protože je šitá stejnou tkaninou.

Pro nejpozoruhodnější výsledek je důležité nejen vybrat správnou barvu, ale také naučit se vázat Ascot s různými uzly. Také při použití takové stylové kravaty musíte nechat horní tlačítko košile rozepnuté.

Všechny druhy způsobů, jak uvázat Ascot

V dnešní době se často používá druhý střih této kravaty - šátek z krku protáhlého formátu, ze kterého je vázán vzduchový uzel. Konstrukce je upevněna bezpečnostním kolíkem se zářivě zlatou, perlovou nebo diamantovou hlavou. Bez ohledu na to, který uzel je vybrán pro design Ascotu, musí být objemný a volný, upevněný kolíkem, který je nastaven přesně uprostřed.

Podívejme se tedy blíže, jak uvázatkravata Ascot, aby vypadal perfektně?

Na samém počátku své cesty byl tento módní doplněk svázán velmi jednoduše.Trojúhelníkové plátno bylo položeno na krk přes košili, ohnuté kolem krku s konci a ohýbalo se pod trojúhelníkovou částí na hrudi.

Moderní způsob však vypadá mnohem zajímavěji.

Instrukce se skládá z následujících odstavců:

  1. Ascota házíme krkem a přesahujeme jeho konce na hrudník.
  2. Dále umístěte pravý „ocas“ pod levou stranu pod levou stranu a přetáhněte ji přes látkový kroužek na krku.
  3. Pracovní konec spojky musí být pečlivě vyrovnán a vyrovnán s druhým koncem.
  4. Výsledný uzel musí být pečlivě umístěn za límcem košile a zbývající hroty se schovávají na hrudi pod tkaninou košile.
  5. Když je uzel vytvořen, je upevněn kolíkem.Doporučuje se nezapínat pár knoflíků na košili v blízkosti krku, aby nedošlo k zakrytí nádherné krásy uzlu.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Ascot je neslučitelný s ležérním a sportovním oblečením, i když obraz obsahuje i malé prvky.Ale ta kravata se cítí skvěle v ženském šatníku milenců mužského stylu.

Fotogalerie

Níže vám představujeme několik fotografií se zajímavými barvami a tvary pánských kravat.Možná donutí mnoho mužů, aby přehodnotili své názoryk tomuto stylovému příslušenství.


Než si koupíte kravatu, musíte věnovat pozornost látce (nejlepší z přírodního hedvábí), úhlednosti švů a elegantnímu světelnému tisku, což naznačuje vysokou kvalitu výrobku. Volně vytvořená kravata s hrubým vzorem vypadá jen nedbale.

Závěr

V současnosti je kravata typu Ascot široce používána v mnoha evropských zemích jako stálý doplněk při vytváření obrazu ženicha. Poptávka roste v jiných zemích, protože móda pro široké vazby nabírá na síle. Aristokratický styl při zvláštních příležitostech je v poptávce, jak před mnoha lety, takže stylová široká kravata bude na hřebenu popularity po dlouhou dobu.