Jak vypadá anglický knír?

Úmyslně neopatrné strniště, stylové vousy nebo elegantní dobře udržované antény mohou člověka zatraktivnit.Tyto přírodní dekorace mohou vytvořit jedinečný obraz a proměnit každého jednoduchého člověka s ne příliš výrazným vzhledem na módní a okouzlující macho.

Je možné vytvořit požadovaný tvar kníru sami a doma.K tomu je třeba znát vlastnosti a jemnosti tvaru různých typů vousů a vybrat ty, které nejsou jen podle vašich představ, ale také vhodné.

Jak se objevila móda pro zkroucené kníry?

Konec druhé světové války byl poznamenán nejen vážnými změnami v politickém životě celého světa, ale také změnami v módních trendech.To bylo pak, že kartáč knír, který byl dříve neuvěřitelně populární, začal ztrácet půdu, dávat nový typ knír.

Kníry připomínající zkroucené oblouky se špičkami směřujícími nahoru získaly mimořádnou popularitu. Jimmy Edwards, Britovéherce a minulého pilota .V roce 1947 založil v jedné ze stran „Twisted Usa Club“.Kupodivu, tato komunita je stále vzkvétající.Členové klubu mají mít "načechraný horní ret dekorace s tvrdými tipy."

Pro informaci! Ve slavném Jimmy Edwards ramenním klubu, vousy byly přísně zakázány.

Hřebenové hřebeny

Název těchto vousů znamená překládat z angličtiny „řídítka jízdních kol“.Jejich tvar se opravdu podobá této položce.Špičky těchto vousů jsou skvěle zkrouceny nahoru nebo do malých kroužků.

V Itálii byl tento druh vegetace znám jako vousy špaget.Handbels byl populární mezi vojáky během první světové války.

Tyto vousy jsou krátké a dlouhé v závislosti na přání muže.

Poradenství! Aby bylo možné knírek úhledně a krásně postavit ve tvaru připomínajícím řídítka jízdních kol, je lepší použít malé množství speciálního vosku.To umožní trochu uklidnit bujnou vegetaci na horním rtu a vytvořit požadovaný obraz se stylovými kadeřemi.
​​

Jak to vypadá: foto


]

Kdo se hodí?

Pro milovníky knírek bylo vždy velkým problémem vybrat nejvhodnější knírek a vousy z různých módních a stylových modelů.Je nutné se chlubit nejen mužnou štětinou, aleTaké se skrývá vady, zatímco výhody jsou s výhodou zdůrazňovány, obecně jsou kabelky vhodné pro mnoho mužů. Nicméně, volba tohoto typu vousů je důležitá pro zvážení hlavních kritérií:

  1. Směr a rychlost růstu vlasů.
  2. Barva vlasů.
  3. Tvar obličeje.

Tak například rukojeti jsou velmi vhodné pro muže s obličejem připomínajícím čtverec. Vytvoří se vyhlazující efekt, který poskytne tváři správný čistý tvar.

Kolik času na růst?

Jak již bylo zmíněno, knír „řídítka jízdních kol“ může být dlouhý i krátký. Pokud se rozhodnete pěstovat stylový knírek, který vám ozdobí obličej a vytvoří jedinečný obraz, je důležité tento proces pečlivě ošetřit.

Pro krátké handballs postačí asi dva až tři týdny . Pokud chcete pěstovat dlouhé kníry, budete muset počkat alespoň dvakrát tolik. Mějte na paměti, že rychlost růstu vlasů u mužů je odlišná. Například, někdo má knír a vousy požadované délky poroste během týdne, a někdo bude muset počkat téměř měsíc.

Mnoho lidí vyhledává na internetu tipy, jak pěstovat knír? Hlavním doporučením v tomto případě je vyhazovat holicí strojek a na několik týdnů se nedotýkejte obličejových vlasů na obličeji. Pokud chcete jen knír, můžete se stále zbavit vousů. Hranice přípustného růstu vlasů těsně nad horním rtem nejsou omezeny.

Když antény dosáhly dostatečně impozantní délky 1,5 - 2 cm, mohou se začít vyhlazovat od středu ke stranám,vedení vlasů trochu dolů a pak nahoru.

Knírový lem

Je lepší nechat tento okamžik péče o vousy a kníry profesionálům, alespoň poprvé, dokud sami nepochopíte, co přesně potřebujete. Chcete-li si své kníry zkrátit sami, je důležité znát několik věcí:

  • Míchejte špičky vousů tak, aby vypadaly čistěji a ne příliš svěží. To by mělo být provedeno podél spodního okraje.
  • Před oříznutím si knírek pečlivě česaný, umístěte je tak, jak chcete. Poté mohou být řezány na požadovanou délku.
  • Vousy, stejně jako knír, lze řezat pouze suché.
  • Vousy jsou oříznuty vyžínačem. Nejdříve se vytvoří požadovaný tvar, vytvoří se kontura a pak se odstraní všechny zbytečné.

Jak pečovat?

Chcete-li se naučit, jak se správně starat o obličejové vlasy, je lepší jít do kadeřnictví a zakoupit si speciální šampon, vosk, stejně jako malý hřeben a další užitečné prostředky pro péči o knírek a vousy.

Je nesprávné se domnívat, že vlasy na obličeji nevyžadují zvláštní pozornost. Nejvíce zoufalé pampelišky a stylové kníry se pravidelně starají o svou pýchu - kníry a vousy, jemně je česají a skvěle je otáčejí, dávají na ně vosk. Je důležité pravidelně se starat o obličejové vlasy.

Anglický knír

V době britského impéria, armáda držel ve prospěch široké (a někdy úzké), spíše dlouhé kníry, které se staly spíše tenké na jejich tipy. Dostali jméno"Anglický knír". Aby tento druh vegetace získal požadovaný tvar, muži oholili chlupy v rozích úst. Anglický knír začíná ve středu nad horním rtem a jejich špičky se stočí do velmi tenké trubice.

Je těžké představit si muže s takovým knírem bez ocasního kabátu a přísného válce.

Jak vypadají: fotoKdo se hodí?

Mužům s úzkým oválem nebo trojúhelníkem připomínajícím obličej se doporučuje nosit nejen anglické kníry, které zdůrazní jejich sofistikovanost a šlechtu, ale také kníry Chevron a Walrus.

Jak na to?

Kníry vstupují do života lidí s větší důvěrou, protože svým obrazem jistě přidávají mužnost a kouzlo. Chcete-li získat inteligentní anglický knír, musíte udělat trochu úsilí.

Důležité!Při tvorbě anglického kníru by měly být vyříznuty proti růstu vlasů.

Je těžké říci, jak dlouho bude trvat, než bude každý muž pěstovat knírek požadované délky, protože každá osoba má svůj vlastní růst vlasů.

Kudrnaté anglické kníry se tvoří zcela jednoduše. Nejdříve musíte pěstovat strniště o požadované délce a vousy upravovat na požadovanou úroveň. Kromě toho je důležité, aby se knír nebral od středu ke stranám, ale aby se prohloubil ve středu holicího strojku.požadovaný obrys.

Zvláštností anglického knírku je, že oblast nad rohy rtů je oholena, takže je také důležité to udělat správně.

Pokud se vám nepodaří prsty jemně otočit konce antén, můžete je oholit tak, jak chcete. Postranní kotle musí mít také čistou, čistou formu.

Špičky jsou zkroucené rukou, někdy tvoří prstence, v některých případech je jednoduše ostří a velmi tenké, lepí se, jak chcete.

Jak zvlnit knír doma?

Mnoho módy, kteří pečlivě sledují své představy, se obávají, jak si krotí knírek doma, aby se nemuseli spoléhat na kadeřníka a sami to dokázali. Zvlněné vousy vypadají mnohem zajímavější než obyčejné štětiny, a je potěšením je tvarovat.

Pokud jste již vytvořili knír a získali požadovaný vzhled, je nyní velmi důležité, aby se o ně pečlivě starali. K tomu existuje mnoho speciálních nástrojů, které lze zakoupit v holičství nebo kadeřnictví.

Umytý knír musí být řádně rozčesán, na prsty naneste vosk, otřete ho a jemně ho naneste na anténu. Vyrovnejte chlupy v požadovaném směru od středu k líci.

Dosažení hrotů provlékněte chloupky do tenké slámy, aby je ukázal jako špičku jehly . Vosk pomůže udržet vousy ve tvaru a nevyvržené chlupy nebudou vyčnívat. Nyní mohou být špičky vousů ponechány v tomto stavu, ale pokud chceteChcete-li vytvořit kudrnatý knír, otočte ostrou hranou dovnitř, vytvořte prstenec, přidržte, aby se výsledek vyrovnal a všechny - jste neodolatelný.

Jemný anglický nebo originální knír z kabelky - bez ohledu na to, jakou volbu si vyberete, určitě dodají vašemu vzhledu určitou chuť a učiní z něj zvláštní.

Vytvoření takového kníru a péče o ně není tak těžké, jak se zdá na první pohled.Stačí jen pár minut věnovat této nuance každý den a lidé kolem vás jistě ocení váš styl a zajímavý vzhled.