Jak uvázat široký uzel na kravatu?

Široký uzel kravatu je moderním trendem reprezentativního muže. Každý člověk, který dosáhne určitého bodu v životě, se naučí této dovednosti. Některé milující a starostlivé ženy také nakonec tento talent pochopí.

Být schopen uvázat kravatu ve velkém uzlu, což je důležitá dovednost, při které člověk musí vzít v úvahu několik nuancí, aby se obraz ukázal být opravdu krásným a estetickým. Člověk by tedy měl pochopit, že velikost krku, límce košile a velikosti obličeje určuje velikost příslušenství krku.

Kdy si mám vybrat širokou kravatu?

Podle všech pravidel odpovídá šířka příslušenství šířce klop. Ale ne v případě široké kravaty, nejlepší volba v tomto případě, pokud mezi velikostí kravaty a klopy neexistuje žádný vizuální rozdíl.

  • Je-li člověk štíhlý a poměrně krátký, musí si vybrat tu správnou kravatu. Chytlavé ozdoby, vizuálně odvracejí pozornost od svého pána a vyvolávají příliš velkou pozornost publika. A monofonnípříslušenství, které má podobnou barvu jako kostým, bude člověku vizuálně dávat výrazný, vysoký pánský vzhled.
  • Atletická postava a vysoká postava - to je ideální postava pro široké vazby. A tito lidé přesně vědí, jak to správně a krásně uvázat.
  • Muži v těle, široké příslušenství krku - budou mít štíhlost a hotový obraz.
Důležité!Velký uzel kravaty je vrtošivý svým vlastním způsobem, hustý podšívkový materiál pro něj nebude fungovat. V tomto případě nebude pohled dobře udržovaný a objemný. Proto je výběr materiálu velmi důležitý. Dbejte také na límec košile, zda je pod límcem dostatek místa. Konečný dotek! Když je kravata uvázána, zkontrolujte délku jejích konců. Široký konec by neměl být dlouhý ani krátký, ideální - dva centimetry pod pásem!

Typy uzlů

Pánské krční doplňky, miliony mužů kravatu s desítkami různých uzlů. Hlavní jsou:

„4 v ruce“

Čtyři v ruce - vazba je velmi jednoduchá, začátečník bude snazší začít. Není vybíravý, jde téměř do límce, s výjimkou velmi širokých obojků. Ve vzhledu je tenká, protáhlá, malá asymetrie, dává nějaké kouzlo a chuť. Hodí se více než sportovní styl. Anglický trenér dal toto jméno tomuto uzlu kravatu před mnoha lety. Utekli před větrem a mlhou a svázali šátek, v ruce drželi 4 otěže - odtud přišlo jméno „4 v ruce“.

Knot Kent

Je svázán s minimálním počtem otáček, proto se ukazuje, že je malý, proto se někdy nazývá „malý uzel“. Velcí muži s ním budou vypadat výhodněji, protože minimální počet otáček velmi prodlužuje kravatu. I když není mnoho otočení, obratnost je nutná, pouze pak uzel bude vypadat perfektně.

Uzel dvojité kravaty (Prince Albert)

Prince Albert (dvojitý uzel) je již poněkud komplikovaná variace, která se provádí pomocí dalšího otočení kolem úzké části kravaty. Proto uzel sám vizuálně vypadá objemně a významně, prohlašuje, že zabírá více místa na límci. Ideální pro dlouhý límec. Materiál by měl být hladký, příslušenství samotné je úzké, široké pásky a hrubé tkaniny nebudou fungovat. Ne vysoký muži, nejdou dlouhé doplňky, protože závěsné konce nad pásem. Řešením pro ně je opět zabalit kravatu. Milovníci protáhlých, velkých uzlů - musíte se naučit, jak vázat - Prince Albert.

Dvojitý uzel Windsor

Windsor Knot Měl jméno, díky Windsorskému vévodovi. Vypadá perfektně na košile, ve kterých se špičky límce rozbíhají v různých směrech, jako je límec „Shark“ nebo „Kent“. S tímto stylem límce, prostorem pro kravatu uzel, je spousta, ve vzhledu má dokonalý trojúhelníkový tvar. Vhodné pro muže, kteří o tomto oboru vědí hodně. Ale potřebujuNezapomeňte, že velký uzel není vhodný pro lemované kravaty.

Jednoduchý Windsorský uzel

Podobně jako dvojitý uzel Windsor, ale vázaný bez druhého kola, přes smyčku.

V tomto případě by měly být špičky límce těsně vedle sebe podle typu límce „Batten-Down“. Velikost uzlu, médium.

Pro informaci!Na světě existuje více než 80 typů kravatových uzlů.

Jak uvázat kravatu ve velkém uzlu: instrukce s obrázky

Další informace o tom, jak vázat velký uzel na kravatu v obrazech

Schéma vázání velkého uzlu kravaty.

Windsor.

Balthus.

Trojitý uzel.

V každém případě je potřeba dovednost a aby krční příslušenství vyvolávalo vytrvalý vzhled a vypadalo opravdu krásně, cvičte několikrát před důležitou událostí, zastrčte ruku a v budoucnu bude pro vás společný dokonalý uzel.

Vázání kravaty s uzlem Balthus

Největší kravatový uzel, nazývaný Balthus, je proto ideální pro široké příslušenství. Ideální pro tenké, flexibilní materiály. Je důležité si uvědomit, že malé a střední uzly na širokých vazbách jsou považovány za znamení špatného vkusu.

Muž, který má schopnost vázat krční příslušenství, se vyrovná s uzlem Balthus, protože je to nezbytné:

  • zvedněte límec košile, zavěste kravatu kolem krku špatnou stranou ven;
  • protáhněte konce kravaty tak, aby úzká část byla nahoře;
  • přeskočte široký konec smyčkou na límci a odstraňte z opačné strany;
  • opět projde širokou částí smyčkou na límci;
  • opět projde širokým koncem smyčkou krku;
  • pro házení široké části kravaty přes úzký, pak prochází smyčkou na límci a skrz vytvořené očko;
  • Konce vyrovnejte, upravte jejich délku, utáhněte uzel.

Video lekce

Závěr

Volba těchto pánských šperků je tak rozmanitá a zároveň jedinečná.který umožňuje moderním lidem různého věku, společenské úrovni, náladám, vírám a chutí najít přesně svůj jedinečný, krásný obraz, takže každý člověk není podobný, zdůrazňující jeho stylový obraz, stejně jako jeho životní styl obecně.Koneckonců, člověk hrdě nosí náhrdelník na krk, a to nejen v kanceláři nebo na obchodním jednání, ale dá se do divadla, restaurace nebo dokonce na procházku.Musíme vzdát hold, muž našel rafinovaný způsob, jak vystoupit z davu a zdůraznit jejich individualitu.