Jak uvázat pánskou šálu, vzhledem k délce a typu oblečení

Šátek je skvělý doplněk, se kterým se můžete nejen chránit před povětrnostními vlivy, ale také ozdobit svůj luk a vnější vzhled originálním způsobem.Stylisté radí mužům správně vybrat model a barvy šálu, kombinovat to s jinými položkami oděvu.Kromě toho je důležité vědět, jak svázat mužský šátek kolem krku, aby vypadal módní a moderní.

Funkce oteplování šátků je dávno pryč, mnozí muži různého věku dávají přednost tomu, aby si ozdobili svůj obrázek.Ženy poukazují na to, že šátek vypadá obzvláště sofistikovaně a elegantně u mužů, a stylisté doporučují věnovat pozornost módním a aktuálním způsobům, jak dnes svázat šátek pro muže s ohledem na různá kritéria a model šálu.

Metody vázání pánských šátků

Nejdříve musíte zvolit typy šátků vázaných podle vzoru samotného šálu, stejně jako jeho délku.Existuje mnoho způsobů, jak vázat uzly srovnatelné s kravaty, některé z nich byly speciálně určeny pro krátké modely šátků, jiné vypadají perfektně s dlouhými možnostmi.Proto při výběrušátek a způsob, jakým ho nosí muž, musí brát v úvahu jeho velikost a délku.

Krátká šála

V ideálním případě jsou tyto šátky vhodné pro každodenní nošení, není možné, aby se šály spojovaly.Ale zároveň se může každý naučit, jak toto příslušenství správně používat, bude to trvat jen pár minut.Optimální délka krátkého šálu je 100-120 cm, můžete je nosit volně pod kabátem a kolem krku můžete zabalit v jednom kruhu, kombinujícím s bundami.Pokud je šátek dostatečně široký, může být složen.

Šátek střední délky

V tomto případě hovoříme o šátcích s hustou texturou o délce asi půl metru, vytvořených hlavně pro jarnípodzimTeplé šály nepřijímají komplikované uzlové manipulace, jsou obvykle ovinuty kolem krku nebo tvoří smyčku.Smyčka může být nošena skrytě pod svrchním oděvem a může být vyrobena přes bundu nebo kabát, vše záleží na celkovém stylu a designu šálu.

Dlouhý šátek

Dlouhé modely šátků ze dvou metrů dlouhých a o něco více obvykle preferují kreativní osobnosti a muže se zvláštní chutí.Díky této délce mohou být šátky pleteny různými způsoby, například uškrcením, francouzským uzlem nebo smyčkou, kromě toho jsou vyrobeny z pružných a elastických tkanin.

Šířka těchto šátků je mnohem menší než u krátkých modelů a můžete je nosit na podzim i v zimě.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
V závislosti na délce návrháři klasifikují šály podle ročních období, krátké jsou častěji vyráběné z lehkých tkanin pro teplé počasí na jaře a na podzim, středníModely jsou ideální pro póry sezóny v průběhu sezóny a dlouhé jsou častěji šity pro zimní období.

Pohodlí a krása

V současné době je několik metod aktivně využíváno, jak nosit šátek člověku, aby si užívali nejen pohodlí, ale i jeho vnější přitažlivosti.Hlavní pravidlo - nepřehánějte to obrazem, aby nevypadalo příliš extravagantně, je to spíše ženské výsadě.Tak, nejpopulárnější způsoby, jak uvázat šátek na podzim nebo v zimě jsou následující:

  1. Světla Paříže- vhodné pro koženou bundu, kabát a bundu.Šátek je složen na polovinu, hozen přes krk a do prstence, což je výsledkem toho, že konec šátku je navlečen.
  2. Falešný- šátek se nosí tak, že jeden konec je nižší, je z něj uzel.Dále k tomuto uzlu zatlačte krátký konec produktu a vytáhněte výslednou verzi uzlu.Tato volba je ideálně kombinovaná s košile, bundy a svetry, pokud používáte tenký šátek.
  3. Dvojitá rána- šátek je ovinut kolem krku dvojitým kroužkem, poté je ze zbývajících konců šálu svázán slabý uzel, který se skrývá pod oblečením.
  4. Rouška- Na krk se položí šátek, který se protáhne po obou stranách hrudníku.Poznámky o nedbalosti harmonicky zapadají do kabátů a kožichů, šálulze nosit jak na vnitřní, tak na horní části oblečení.
  5. Ostap Benderje uzel pro dobrodruhy, šátek je obtočen kolem krku dvakrát, takže jeden okraj je mnohem menší než druhý.Nosit tento uzel je lepší s košile a bundy.
]

Výše ​​uvedené možnosti tkaní jsou vhodnější pro každodenní nošení, harmonicky kombinované s některými oděvy.Člověk potřebuje pouze vybrat optimální model šálu, stejně jako ideální barevné schéma, které odpovídá celkovému stylu.

Kravata šálu na obličeji

Můžete vázat šátek, který pokryje obličej před větrem a počasím určitou technikou.Chcete-li to provést, stačí si vybrat objemnou, dlouhou a širokou verzi šálu, pak zabalit kolem krku několikrát s volným tkaní.

Díky několika vrstvám lze šátek narovnat na šířku a zakrýt tak spodní část obličeje.Tato možnost nošení šálu je relevantní v chladném období, zejména pokud jde o větrné počasí se srážkami.

Pro informaci! Pokud se šátek nosí tímto způsobem, muž si musí vybrat barvu šálu, která bude zvýrazňovat odstín pleti obličeje na základě jeho typu barvy.

Šátek a oděv

Krátký pánský šátek můžete svázat pouze dvěma způsoby - smyčkou nebo volným pádem, průměrné modely znamenají o něco více způsobů, ale dlouhý šátek je nejrozmanitější.jak nosit šátek muži. Kromě tohokritérium šířky a délky šálu, muž musí vzít v úvahu skutečnost, s jakou svrchní oděv bude nosit v budoucnosti .

Kožená bunda

Modely z lehké kůže z kašmíru, hedvábí, bavlny nebo šifonu jsou ideální pro koženou bundu.Pokud vezmeme v úvahu možnosti tkaní šátků, pod koženou bundu se návrhářům a stylistům doporučuje, aby vyzkoušeli na světlech Paříže, aby vypadali moderně a moderně.Scarf odstíny by měly odrážet barvu bundy, být ve stejné paletě, ale liší se v sytosti.

Coats

Srst nejčastěji znamená klasický styl, takže kombinace šálu s ním je lepší než jednoduchý model a barvy.Krátký šátek může být jednoduše vypuštěn zevnitř nebo přes kabát, šátek je zabalen do smyčky, vložen do přísného oblečení uvnitř kabátu, v každodenním životě - nad ním.Světla Paříže uzel dokonale přeplněná kabátem, přesně jako uzel Double blow nebo Dreyp.

Down bunda

Down bundy jsou často označovány jako sportovní styl, je důležité zvážit to při výběru šálu.To může být střední nebo dlouhá verze výrobku s okrajem na okrajích optimální šířky.Nasazují ho tak, že se obtočí kolem krku, ale na obou koncích je volně položen dolů.Jednoduchá a stručná verze šálu vhodného pro každodenní život.Můžete také zabalit šátek několikrát kolem krku, po kterém oba okraje by měly být zastrčené, skryté pod šátkem.

Větrovka

Nejčastěji dnes větrovka pod větrovkouNosí se ve formě ocasu, když jsou ovinuty kolem krku vpředu, a oba konce jsou volné vzadu, skrývajíc bundu. Také nedbale a mládí s větrovkou bude vypadat jako uzel šálu Dreyp nebo False uzel. Je pouze důležité vybrat si výrobek z lehkých tkanin, který odpovídá jeho stylistickému stylu bundy.

Závěr

Ve skutečnosti jsou uzly pro pánskou šálu zastoupeny v několika desítkách metod, je důležité vzít v úvahu styl šatů, věk člověka, design a složení šálu, jeho sezónnost, barevná řešení a mnoho dalších faktorů. Dnes, stylisté nabízejí mužům široký výběr způsobů, jak nosit šály bez omezení a zákazů. Je jen důležité, aby výrobek měl výstižný a diskrétní design a uzel vypadal stylově a jednoduše.