Jak uvázat kravatu uzel Prince Albert: instrukce se schématem a videem

Kravata je stylovým doplňkem, který je vhodný jak pro restauraci, tak pro kancelář. Ale není těžké si ho koupit, ale může to být problematické vázat ho, zejména s elegantním a atraktivním uzlem. Po vynaložení veškerého úsilí, abyste se naučili, jak to udělat, nepochybně chytíte obdivné pohledy ženských zaměstnanců a chválu od kolegů, což je hodná odměna.

Na vazbách, jako na jiných sbírkách oděvů, módní změny. Běžné jsou různé barvy, různé materiály pro výrobu, šířka příslušenství, stejně jako typy uzlů, které lze použít pro vázání. Kromě dvojitý uzel, Windsor, Eldridge je také "Prince Albert" - to je jedna z variant asymetrického uzlu, což dává přísný a obchodní vzhled.

Vlastnosti uzlu

„Princ Albert“ se liší od jiných metod tím, že je nutné provádět více než jeden obrat širokého konce kolem uzlu. Tato možnost u slušných lidí najednou byla velmi populární. Při výběru příslušenství je třeba vzít v úvahu tyto vlastnosti:

 1. Je nutné dodržovat jedno pravidlo: vzdálenost mezi rohy na límci košile a šířkou uzlu musí odpovídat vzdálenosti.
 2. Sna krátkou vzdálenost by měla být pletenější.
 3. Je důležité vzít v úvahu hustotu a vidlice materiálu, ze kterého je příslušenství vyrobeno.
 4. Za přítomnosti husté textilie musí být svazek vybrán tenký, a pokud bylo pro šití použito tenké hedvábí, pak budou vhodné volumetrické uzly.

Co je třeba nosit?

Aby byl vzhled přitažlivý a vhodný pro akci, je třeba znát nejen to, jak vázat kravatu Prince Albert, ale také to, co jej nosit.

 1. Nejlepší možností je košile s dlouhým límcem. V tomto případě by měla být kravata vyrobena z tenké tkaniny a měla by být úzká.
 2. Vhodné je také tričko s mírně rozšířeným límcem;
 3. Vypadá dobře, když je brána vytvořena na tlačítku.

Toto příslušenství zdobí téměř každá textura a vzor. Ale bude to vypadat harmoničtěji na úzkém výrobku z pletené nebo hedvábné tkaniny. Stylisté doporučují tuto kombinaci doplnit světlým oblekem, světlým tónem nebo jasnými barvami. Pletený výrobek bude vhodný jako oblek pro každodenní nošení. Samo-rozpouští se malá parta vypadá krásně u mužů středního a krátkého vzrůstu.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Jedná se o neobvyklou klasickou verzi, která je vhodnější pro muže s krátkým postavením.

Pravidla pro vázání uzlu Prince Albert

Stejně jako všechny ostatní uzly, které spojují vazby, je zde návod pro Prince Alberta, který to pomáhá rychle a efektivně.

Instrukce krok za krokem v obrázcích

Vezměte kravatu, aby se otočila dovnitř, šev uvnitř, takže široký konec je vlevo a vpravo.Vezměte konec úzké strany a připevněte mírně nad pupkem.Hodnota bude odlišná v důsledku odlišného růstu, stejně jako tloušťky a šířky výrobku.

Širokou stranu příslušenství položte na horní stranu úzké strany, jako by byl vytvořen nitkový kříž.

U stejného konce výrobku zabalte úzkou stranu pohybující se zleva doprava.

Posuňte široký konec vodorovně zprava doleva, čímž se vytvoří přední strana kravaty.

Opatření je třeba zopakovat a široká strana opět zabalena, ale umístit ji poněkud pod první obal.

Jemně zatáhněte za široký konec ve směru krku, navlékněte jej pod výsledný límec.

Na přední straně dokončeného vazu provlékněte smyčku vytvořenou v kroku 5.

Široký konec, jemně zatáhněte dolů a postupně utahujte.

Opravte uzel tak, aby byl rovnoměrně umístěn v límci.

Tajemství řemeslného zpracování

Aby se stylistům podařilo získat uzel na kravatu, který je určen pro slavnostní příležitosti, stylisté otevírají oponu pro jedno tajemství:

]
 • vícepřed konečným utažením uzlu je nutné upnout širokou část výrobku prsty tak, aby se na širokém konci vytvořily dva čisté vertikální záhyby;
 • prsty by měly být 5 cm pod vazem;
 • držet je musíte dotáhnout uzel dobře;
 • pak je nutné uvolnit záhyby a pod uzlem se vytvoří velkolepá jamka.

Ale to je jen základní způsob, jak svázat prince Alberta s uzly. Z ní můžete udělat další pohled, který má poněkud odlišný název, "Prince Albert Victoria". Tato možnost uzlu je velmi vhodná pro zvláštní příležitosti, protože vypadá pompézně.

Důležité!Pro tento uzel je nutné navléknout široký konec kravaty skrz smyčku, která jde třetí.

Ne každý dostane najednou krásně vázané příslušenství, ale nezoufá. Pomocí pokynů se můžete rychle naučit. Hlavní věc v tomto oboru je ukázat trpělivost a práce nebude zbytečná.

Video lekce

Krátký závěr

Kravata je doplněk, který může dát krásu každému obrazu. Pokud ho muž obléká, bude vždy vypadat stylově a elegantně. Hlavní věc je použít výše uvedené pokyny správně uvázat.