Jak uvázat kravatu s dvojitým uzlem: instrukce s fotografiemi a videy

Mnoho mužů nechce nosit kravaty, protože je třeba neustále opravovat uzel nebo ho svázat. Ne všichni zástupci silnějšího pohlaví to mohou udělat. Existují však možnosti pro uzly, které neukládají mnoho času a nevyžadují určité dovednosti.

Dnes mluvíme o dvojitém uzlu. Budeme zvažovat podrobné pokyny pro vázání příslušenství. Naučíme se také vlastnosti této metody zdobení kravaty a vidět, které dekorace můžete použít tuto možnost.

Která kravata je vhodná pro vázání dvojitého uzlu?

Ne každá kravata může být svázána dvojitým uzlem. K tomu je nutné použít příslušenství bez výplní a tenké. Tato volba uzlu má mnoho výhod. Je symetrický a vhodný pro každou událost. Rozpouští se snadno a tkanina se nedotkne.

Dvojitý uzel je ideální pro muže s ostrou bradou. Pokud člověk potřebuje vizuálně zkrátit krk, musí být tento uzel vázán na širokou kravatu.

Základní pravidla

Nejdůležitějším pravidlem je, že je třeba otočit jeho široký konec o 180 stupňů před vázáním kravaty. Tato akce vám pomůžesprávný a krásný uzel. Uzel bude navíc stabilní.

Tento uzel se silně podobá uzlu Victoria. Jediný rozdíl je v tom, že první možnost musí být navázána dvakrát. Je důležité si uvědomit, že na dlouhé kravatu je tento uzel snazší vázat než na krátkém.

Jak vázat: instrukce krok za krokem

Není příliš těžké vytvořit takový uzel, stačí se řídit pokyny. Podívejme se na to blíže.

  1. Nasaďte si příslušenství kolem krku. Široký konec, umístěný vlevo, by měl být delší než ten tenký.
  2. Je nutné překonat dva konce tak, aby široká část byla pod dnem. Musí být otočen o 180 stupňů tak, aby byl na špatné straně.
  3. Většina kravaty je uložena na malé vlevo.
  4. Zadní široký konec je tažen pod úzkým prvkem na straně obrácení.
  5. Na úzkém konci je uložena inverzní strana.
  6. Od zdola nahoru prochází široká část kravaty smyčkou na krk.
  7. Je nutné držet široký konec ve vzdělaném očku.
  8. Utáhněte uzel a vyrovnejte jej.

Kravata je řádně vázána pouze tehdy, když je konec široké části ve středu spony pásu. Tato možnost je ideální pro obchodní jednání. Někteří věří, že dvojitý uzel byl vynalezen pro sebevědomé muže, kteří mají vedoucí vlastnosti.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Moderní kluci svázali příslušenství mírně pod límcem.Tento obrázek nelze nosit na oficiálních akcích.

Příklady fotografií

Pouze fotografie pomohou pochopit, jak tento uzel uvázat.Popis fotografie krok za krokem ukazuje, jak se vyhnout chybám.Když se díváte na různé obrázky, můžete vidět, kdo tyto uzly zapadají a na které se můžete vázat.

)

Video

Pokud je obtížné pochopit techniku ​​uzlu na fotografiích,pak bude dobré video odpovídat na všechny vaše dotazy.Po několikanásobném přezkoumání budete moci navázat dvojitý uzel.

Jak si vybrat kravatu?

Chcete-li, aby kravata vypadala krásně, musíte vědět , jak vybrat správnou kravatu.Je důležité dodržovat stanovený řád.Nejprve musíte najít oblek, pak košili a na samém konci - kravatu.

Výběr posledního oděvu je nejobtížnějším úkolem.Kravata je nejdůležitějším prvkem oděvu, protože je to on, kdo zdůrazňuje obraz.Dekorace by neměla sloučit s obecným pozadím, proto by měla být zvýrazněna.K tomu vyberte správnou barvu a požadovaný uzel.

Důležité! Kostým a kravata by měla být ze stejné tkaniny, protože jiný materiál okamžitě upoutá pozornost.

Je důležité nezapomenout, že toto příslušenství může mírně korigovat vaše nedostatky v konfiguraci.K tomu vyberte správný vzor, ​​délku a šířku dekorace.Například, vysoký a nafouklý muži by měli nosit jen široké kravaty, protožejemné obrázky se dotknou jejich obrazu.

U krátkých a baculatých mužů je lepší přebírat na úzkých variantách .Pokud máte malou výšku, kravata by se neměla dostat k přezce pásu, aby opticky prodloužila vaši výšku.S dlouhýma nohama a krátkým tělem by měla pod pásem viset kravata.

Poradenství! Úzká část kravaty by neměla být vidět kolem, tak ji skrýt za smyčku nebo použít clothespin.

Kravata s elastickým

Pokud nechcete trvale spojovat nový uzel, můžete vytvořit kravatu s elastickým.K tomu je třeba uvázat kravatu a upevnit ji obvazem.Ani při opakovaném praní nebude uzel nevázaný.Chcete-li zjistit, jak toho lze dosáhnout, podívejte se na video.Dvojitý uzel je vhodný pro každou příležitost života, takže každý člověk by měl být schopen ho uvázat.