Jak uvázat a nosit arafatku člověka?

Arafatka je doplněk ve tvaru šálu, který se dnes používá ve svém šatníku na východě i na Západě.Pro Araby Arafatka není jen čelenka, ale univerzální asistentka.Toto příslušenství může pomoci jeho majiteli v různých situacích.Může se snadno stát ubrus, maska, lano a dokonce i obvaz.

Muži v arabských zemích byli první, kdo nosil Arafatku, takže jméno tohoto příslušenství bylo odvozeno od jména palestinského vůdce Jásira Arafata.Je zajímavé, že toto jméno je rozšířené v rusky mluvících zemích, zatímco Arabové mohou tento tradiční doplněk keffiyeh nebo shemagh nazývat.To není jen kapesník - je to symbol východu!Dnes budeme zvažovat několik možností pro nošení arafatku muže vypadat stylově a odvážně.

Způsoby vázání arafatky

Tento originální oděv lze nosit jiným způsobem.Je vidět na krku nebo na hlavě.Pokud je druhá metoda nejčastěji používána na východě, pak Evropané dávají přednost arafatce kolem krku.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Moderní móda umožňuje vázat aftarku a originální způsob.Šátek může ozdobit rukojeťtašky. Odborníci radí, aby se pokusili uvázat šátek na bocích. Bude také vypadat velmi zajímavě.

Moderní kluci nosí šátek i s běžným tričkem a džíny. Takový mládí s drsnými botami a hubenými džíny dokonale doplní arafatku. Pokud je potřeba bunda, měla by být vybrána ve stylu semi-sportu a Arafat by měl být pevněji svázán.

Arafatka dokonale splývá se sportovním a polosportovým stylem. V tomto případě může kapesník chránit před větrem nejen v chladném počasí, ale iv létě při běhání. Toto příslušenství můžete kombinovat s tričkem nebo tričkem se sportovními kalhotami. Poloviční sportovní styl představuje stylovou mikinu a skluzy.

Na krku

Velmi často městské mods pletené arafatku rohu krku. Pro tento účel je kapesník složen diagonálně, aby vytvořil trojúhelníkový tvar. Dále ji umístěte tak, aby úhel ležel krásně na hrudi.

Špičky šálu jsou položeny za krkem a konstrukce je zajištěna uzlem, který se skrývá za tkaninou. Muži také rádi nosí arafatku v podobě kravaty. Pro tento účel je šátek také složen šikmo, ale roh je vzadu promíchán a konce jsou pěkně narovnány a upevněny v uzlu.

Tip!Existuje mnoho způsobů, jak uvázat arafatku kolem krku, a každý si může vybrat svůj vlastní, což zdůrazní individualitu stylu a doplní jakýkoliv obraz. Hlavní věc je ukázat představivost a vy můžete vymyslet vaši osobní verzinosí toto orientální příslušenství.

Na hlavě

Pánské šály Arafata na hlavě lze nalézt pouze na východě. Kromě krásy, toto příslušenství chrání svého nositele před spalujícími slunečními paprsky. Evropané tuto formu nošení šátek nepřijali. Uvažujme, jak to nejlépe svázat na hlavu. Často na východě je arafatka upevněna na hlavě speciálním kruhovým obručím (rendel).

Za tímto účelem je vytvořen trojúhelník, který je vyhozen přes hlavu a upevněn obručí. Závěsné ocasy jsou snadno protkány, z nichž jeden je zobrazen vpřed. Někteří Arabové se domnívají, že je správné nosit Arafata na hlavu tím, že ho spojí ve formě turbanů, ale každý má právo zvolit si vlastní verzi.

Populární způsoby

Existuje mnoho způsobů, jak vázat Arafatku, ale nejběžnější z nich je postroj a maska. Muži dávají přednost černobílé verzi šálu, která příznivě zdůrazňuje všechny rysy obličeje, pokud je správně nošena a svázána.

Kabelový svazek

Z šálu vytvoříme trojúhelník a opatrně ho položíme na hlavu tak, aby konce padaly na ramena vpředu. Dále vezměte jeden ocas a otočte ho postrojem, který ovivatsya krk a hlavu. Upevněný postroj na zadní stranu hlavy. Podobné manipulace provádíme s druhým koncem šálu. Všechno, design je připraven.

Můžete také použít postroj na nošení šátku kolem krku. Za tímto účelem je trojúhelník umístěn na hrudi a konce jsou zkroucené do svazků,to se kroutilo kolem krku a kravatu před kapesníkem.

Maska

Pro informaci! Tento způsob vázání arafatky vám umožňuje co nejvíce skrýt obličej, aby byl chráněn před spalujícím větrem a pískem.Britští vojenští pracovníci dnes aktivně používají toto příslušenství ve svém vybavení během vojenských operací v horkých zemích.

Jako obvykle složíme šátek šikmo.Umístíme ho na hlavu tak, že levý ocas je o něco nižší než pravý.Potom otočte pravý ocas do světelného postroje a podržte jej na levé straně pod bradou.Levý ocas se narovná tak, aby zakryl obličej.Konstrukce je upevněna vzadu, kde oba konce jsou svázány do uzlu.

Foto kompilace

Klasické barvy Arafat v bílé a černé barvě.Dnes můžete najít širokou škálu barev, od oliv až po jasně červenou.Toto je kvůli vysoké popularitě maratonu, jak mezi mužskou a ženskou populaci.

)

Náš výběr fotografií vám umožní ukázat různé tvary a barvy arafatoku a jak jsou kombinovány s oblečením v různých stylech.

Závěr

Je bezpečné říci, že Arafatka je neobvyklý šátek, jasný vzor přitahuje oči druhých.Jedná se o nejstarší orientální doplněk, který v našich dnech neztratil svou poptávku.Zároveň je velmi pohodlný a může důstojně doplnit nejen muže, ale i ženský obraz.

Na dovolené v Egyptě si můžete koupit originální a kvalitní šátek.Ideálně se hodí do stylu "safari", který je nejvhodnější pro relaxaci v teplých zemích a sluneční brýle.Můžete také kombinovat šátek kolem krku se stylem vojenské v běžné nošení, a někteří stateční asertivní muži mohou kombinovat šátek s dokonce i klasické obleky.Je to všechno o chuti a touze dosáhnout stylového vzhledu!