Jak určit velikost pánských džíny pomocí stolu?

Pánský šatník musí nutně zahrnovat klasický oblek pro formální setkání a práci, stejně jako pár triček a džíny pro neformální a pohodlný styl.Džíny jsou dnes uznávány jako nejoblíbenější typ kalhot mezi muži a ženami po celém světě, takže velikost stolu pánských džíny je více žádaná než kdy jindy.Rozměry lze měřit podle ruských, amerických a evropských norem.

Džíny jsou populární vzhledem k tomu, že budou vždy v módě, jsou praktické a pohodlné na nošení, nenosí se, jsou dokonale umyté, nemají vrásky, jsou kombinovány se všemi styly oblečení.Stylisté obecně uznávají džíny jako nejzranitelnější položku šatníku pro muže i ženy, protože správný styl a velikost zdůrazní všechny kouzla postavy.Je důležité vědět, jak určit velikost džíny před nákupem.

Jak zjistit velikost kalhot a džíny?

Amerika je zemí, která darovala džíny světu.Tato země má svá individuální kritéria pro měření rozměrů, vzorů a rozměrové mřížky se liší od ruských norem.V současné době se téměř všechny země zabývají výrobou takových kalhot, takže je důležité brát v úvahu zemi výroby s pravidly a předpisy, zjistit velikost džíny.

V Americepoužijte dva parametry pro měření velikosti džíny - W je objem pasu, L je délka kalhot podél vnitřního švu.Je důležité vzít v úvahu skutečnost, že všechna měření v Americe jsou prováděna v palcích, v souvislosti s nimiž muži často nedokážou zjistit velikost kalhot.Lze ji určit dvěma způsoby:

  1. Metoda odpočtu .Pokud člověk zná svou velikost podle ruských norem, můžete se na základě těchto informací naučit americké parametry.Stačí pouze odečíst 16 z výsledné hodnoty, v důsledku čehož bude získána americká velikost.Například, zjistit, jaká velikost je 30, jednoduše přidat 16, respektive velikost ruských džíny bude 46.
  2. Laboratorní metoda .Chcete-li zjistit, například, 31 je jaká velikost, můžete použít informativnější a přesnější způsob výpočtu.K tomu, aby staré džíny, které budou pohodlné a pohodlné na nošení, pak změřte šířku pásu měřicí centimetr, vynásobí číslo 2, muž dostane jeho velikost pasu.Pro tento parametr se nejčastěji volí standardní modely pánských kalhot.

Pokud znáte své parametry v centimetrech, pro výpočet americké velikosti, například, 32 je to, co člověk, stačí převést čísla na palce.To provedete výpočtem na kalkulačce s vědomím, že 1 centimetr je 0,39 palce.Například parametr 40 cm by měl být vynásoben 0,39, po kterém bude 31,2 palce, což by mělo být zaokrouhleno na 31.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Při nákupu džíny musí člověk studovat etiketu, aby věděl, zda provést další měření velikosti v americké nebo ruské verzi.

Rozměrové mřížky

Pokud člověk provádí měření na starých džínách, doporučuje se je umyt před usazením napnuté látky.Je důležité brát v úvahu nejen šířku pásu, ale i délku kalhot, zejména pro muže, kteří jsou přirozeně vysoké.Kalhoty musí měřit vnitřní šev z oblasti švu v tříslech a na dně kalhot.Pokud chcete znát délku v palcích, musíte výslednou hodnotu rozdělit na 2,54.

Pak můžete zjistit rozměr pánských džíny pomocí rozměrných ok.K tomu je přiložena následující tabulka pánských džíny s ruskými a americkými velikostmi.

Ruské a americké velikosti:

Má-li člověk standardní postavu a stavbu těla, postačí v budoucnu vyrovnat se s označením uvedeným v tabulce.Pokud je zařízení „mimo standard“, může člověk použít jinou tabulku, kde je k dispozici správný rozsah velikostí.

Tabulka velikostí pánských džíny a kalhot z různých zemí

Mnoho moderních obchodů s oděvy nabízí pro své výrobky přizpůsobené tabulky velikostí, což je důležité vědět předem před nákupem kalhot.Kromě toho je důležité, aby muži brali v úvahu, která země je výrobcem a dodavatelem, jako jsou americké, čínské, ruské a evropské velikosti.mřížky a stoly, korespondence mezi nimi může být různá.

​​

Mřížka velikostí pro tenké muže je následující:

Mřížka velikostí pro tučné muže je následující:

V Německu, Anglii a Itálii jsou navrženy tyto evropské normy, které se naprosto shodují s ruskými ukazateli, jak je patrné z následující tabulky.

A aby se údaje převedly na rozměry, které splňují normy v Číně, musíte vědět, že americké písmeno W s velikostí se shoduje s číslem čínské velikosti.Například, W35 /L33, respektive velikost čínských džíny bude 35. Proto mřížka různých zemí může být srovnána s touto metodou výpočtu čínské velikosti.

Závěr

Džíny jsou univerzální kalhoty, které jsou dnes rozšířeny po celém světě mezi ženami a muži, stejně jako dětmi a mladistvými.A vzhledem k popularitě nakupování přes internet se mnozí obávají, jak správně měřit své parametry, aby zjistili velikost džíny.K tomuto účelu se stylistům doporučuje, aby věnovali pozornost státu výrobce a pak porovnávali své parametry s údaji rozměrových tabulek.