Jak určit velikost pánských boxerek pomocí stolu?

Původní funkce spodků měla být chráněna před chladem, mrazem, prachem a třením. Dnes mnoho lidí věnuje pozornost nejen pohodlí, ale také designu a stylu takového oblečení. Díky designu designérů se pánské spodky staly stylovým doplňkem k celkovému obrazu mužů. Zbývá jen naučit se správně vypočítat velikost pánského spodního prádla, plavek a boxerů.

Mnozí muži udělají velkou chybu tím, že si zvolí kalhoty „podle zraku“ bez jasného pochopení toho, jaké velikosti kalhot jsou skutečně potřeba. To vše vede nejen k nepohodlí, ale ik funkčním poruchám intimní zóny. Chcete-li zjistit, jak určit velikost kalhot, muži musí věnovat pozornost modelu kalhot, jejich materiálů a zemi původu, stejně jako jejich vlastní parametry postavy a těla.

Jak znát vaši velikost?

Ve skutečnosti je velikost plaveckých kmenů pro muže hlavním určujícím faktorem pro volbu spodního prádla, protože spodní prádlo musí být volné a prostorné, ale nikoli pytlovité, jinak se třením a jiným nepříjemným následkům nelze vyhnout. Ale díkyvelká popularita společných nákupů na internetu, význam správného dimenzování pouze vzrostl. Kalhotky lze vybrat bez montáže, pokud provádíte určitá měření.

Nejjednodušším a nejoblíbenějším způsobem výpočtu velikosti kalhot je zobrazení etiket a informací na etiketě předchozích kalhot, které již člověk používá. Dalším stejně populárním způsobem je měření od sebe. K tomu si vezměte měřicí pásku, která vypočítá obvod v bocích v jejich nejvíce vyčnívající části, stejně jako v pase, kde bude guma umístěna od dna.

Pro informaci!Všechna měření se nutně provádějí s měřicí páskou s označením v centimetrech, v uvolněném stavu as přímým postojem. Při výpočtu velikosti je třeba vzít v úvahu strukturu spodních kalhotek, protože některé z nich se mohou protáhnout, jiné se po umytí posadí.

Stoly pro pánské spodní prádlo

Pro určení velikosti spodního prádla nezapomeňte vzít v úvahu model kalhot, protože dnes návrháři nabízejí široký výběr stylů pro každý vkus. Nejběžnější modely jsou boxeři, plavky a standardní kalhoty, ale takové modely jako rodiny, tango, tanga, klipy atd. Se používají mnohem méně často. Každý model má svůj vlastní individuální střih, který poskytuje člověku maximální pohodlí pouze v případě, že je zvolena správná velikost.

Kalhotky

Ve skutečnosti může být rozměrová síť pánských spodek různých výrobců vynikající.z jiného stolu, takže když si koupíte pánské spodní prádlo, musíte požádat o síť s rozměry od dodavatele.V poslední době se stále více a více výrobců přiklánějí k jednotným velikostem značení.Tradičně, velikost kalhot se měří výpočtem obvodu boků a pasu, tento model spodního prádla by měl být těsný, takže je důležité zaměřit se na stůl s parametry, aby se velikost nakoupila.

Plavecké plavky

Plavky jsou populárním typem pánského spodního prádla, které muži koupí nejen pro plážovou sezónu, ale také pro každodenní použití..Odborníci se však domnívají, že plavky, které tak těsně zapadají do intimní oblasti, jsou škodlivé pro každodenní použití, nejlépe se nosí pouze na pláži nebo pod pevným oblečením.Při nákupu také vybírají přesnou velikost dna pro muže, protože by se měly dobře dotýkat pasu a boků.Používá se standardní stolek pro pánské spodní prádlo.

Boxeři

Boxeři jsou stejně populárním modelem pánského spodního prádla, který kombinuje stylový design, mužnost a brutalitu, pohodlí a komfort obsluhy.Proto, otázky o tom, jak si vybrat pánské boxerky ve velikosti, neméně důležité a relevantní dnes.Při výběru takových plaveckých kmenů stojí za to si vybrat modely z přírodních tkanin, které mají po umytí „sednout“.Při výpočtu velikosti boxerů je lepší vzít 1 velikost větší, s přihlédnutím k možnému smrštění tkaniny a aby se nebránilo intimní oblasti.

Rozměry dnaspodní prádlo je uvedeno v následující tabulce:

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Kalhotky a plavky si vybírají velikost ve velikosti a boxeři jsou lepší, když si vezmou 1 velikost větší.Například, zjistit, objem v bocích je 100 cm a v pase je 80 cm, což je velikost, člověk musí podívat na stůl, kde 48 velikostí spadá pod tyto parametry.Kdyby se muž vešel do velikosti pánského spodního prádla M (50 velikostí), pak by bylo lepší, aby boxeři brali v další velikosti - L. Odpověď na otázku, 2xl, jaká velikost pánského spodního prádla na stole by byla ruská velikost 56.

63) Má velikost mřížky kalhot, plavek a boxerů vždy stejnou shodu?

Zvláštní pozornost by měla být věnována mužům, jako je přizpůsobení velikosti různých modelů spodního prádla.Z výše uvedených modelů - kalhotky, plavky a boxerky je zřejmé, že rozměrová tabulka obecně uznávaných norem se používá v jediné verzi pro všechny modely.Zvláštní pozornost při výběru člověka by měla být věnována velikosti prádla.

Vyvstává-li otázka, jak si vybrat pánské plavky nebo spodní prádlo, musíte se podívat do tabulky pro graf korespondence parametrů bez chyb a aditiv.Tyto modely znamenají tenký tvar, takže mají velikost.Například, s objemem kyčle 110 cm, člověk určitě potřebuje velikost xl, to je 54 velikostí.Pokud člověk preferuje boxery, je lepší vzít velikost xxl (2xl) nebo 56 velikosti tak, aby dno sedělo volně, aniž by stlačovalo intimní plochu.Největší velikost v tabulce jexxxl (3xl), což odpovídá ruské velikosti 58.

Textilie a velikost tkaniny

Při výběru velikosti spodního prádla musí člověk vzít v úvahu tkaninu, ze které jsou tyto oděvy vyrobeny. Faktem je, že některé přírodní a syntetické tkaniny se dokonale protahují, respektive že prádlo větší než velikost není rozumné rozhodnutí, zatímco jiné látky jsou husté a neroztahují se, v tomto případě byste měli ponechat toleranci při měření velikosti 1-2 cm.

Změny velikosti s různými textiliemi tkanin

Je-li k přírodní textilii prádla přidáno 5-10% syntetického materiálu, nedochází ke zhoršení kvality kalhot. Naopak, tkanina je považována za pružnou a elastickou, takže si můžete vybrat správnou velikost spodního prádla bez obav, že se po umytí sníží. Nejčastěji to může být elastan nebo lycra, ale většina látky musí být nutně přírodní, ať už je to bavlna, vlna nebo hedvábí.

Tip!Různé varianty spodního prádla lze porovnat s ročním obdobím a povětrnostními podmínkami. Pro chladné póry jsou jejich vlny, úplety a bavlněné a hedvábné modely ideální pro letní sezónu.

Bavlna je nejběžnější tkanina pro šití spodního prádla, protože je hypoalergenní a trvanlivá. Při výběru spodního prádla z něj musíte pochopit, že tkanina se dobře neroztahuje a po několika praních může „sednout“. Proto jsou tyto oděvy považovány za větší, takže po umytí necítí nepohodlí z omezování intimní zóny. Pletené zboží je skvělá protahovací látkaVyžaduje výběr velikosti prádla na velikost.

Tipy na výběr prádla

Hlavní kritéria, samozřejmě , jak si vybrat pánské kalhoty podle velikosti - to je jejich model a látky, ze kterých jsou vyrobeny. V tomto případě by se člověk měl spoléhat na své vlastní preference, ne na všechny muže, jako jsou přiléhavé styly a naopak, příliš prostorné možnosti pod kalhotami nevypadají vždy esteticky. Elastan je vynikající doplněk, který umožňuje zbabělcům natáhnout se, opakující siluetu kyčlí.

Pokud člověk potřebuje kvalitní kalhoty z organické bavlny, je lepší najít ty, které mají na etiketě mercerovanou bavlnu. Před nákupem musí být kalhotky vyšetřeny na kvalitu švů, musí být jednodílné hladké a bez drsnosti a vyčnívajících nití. Hrubé švy často vedou k nepříjemným a nepříjemným symptomům. Pro správnou volbu velikosti spodního prádla a označení je důležité vzít v úvahu zemi výrobce.

Závěr

Pánské spodní prádlo je dnes prezentováno ve velkém množství modelů a stylů, aby vyhovovalo potřebám všech mužů. Ale nejoblíbenější a běžné jsou kalhotky, plavky a boxeři. První dvě možnosti koupit přesně velikost velikosti, porovnání parametrů těla s dimenzionální sítě, boxeři jsou lepší, aby velikost větší. Při výběru dna je věnována zvláštní pozornost kvalitě švů a složení tkanin, zemi výrobce a řezu.