Jak určit velikost pánského pásu: délka a šířka příslušenství

Stylisté věří, že špatná volba i nejmenšího příslušenství může zcela narušit celkový externí obraz. Pokud hovoříme o mužích, není pro ně vytvořeno tolik příslušenství, nejčastěji by měly být v šatníku obchodního muže tyto typy doplňků: kravata, hodinky, pás na kalhoty, kabelka. V tomto ohledu je skutečnou otázkou, jak určit velikost pánského pásu a jak vybrat správné příslušenství pro obraz.

Moderní normy se liší v různých zemích, například v Americe se velikost pásu vypočítává v palcích a rovná se džínám. V Evropě, určit velikost pásu, dávejte pozor na obvod muže v pase. Obecně lze říci, že všechny velikosti pásů naznačují délku příslušenství od přezky k otvoru ve středu. Zbývající otvory jsou náhradní otvory, díky nimž lze obvod přizpůsobit individuálně pro každý typ obrázku.

Odrůdy

Zpočátku byl pás nezbytným a dokonce doplňkovým doplňkem, díky kterému byly kalhoty podepřeny na linii pasu. Dnes je tento kus oblečení spíše jako dekorace a doplnění celkového stylu a obrazu člověka. Pás může být široký nebo tenký, kůže nebo tkanina, s různými tvary a velikostmi přezek. Seznam stylistůVěřte, že pás je nepostradatelným doplňkem pro zdůraznění individuality.Chcete-li zvolit pás, musíte znát jeho typy!

Pro informaci! Podle norem etikety podnikatele je nepřijatelné nosit kalhoty, šortky, džíny bez opasku, protože to vytvoří iluzi neúplného mužského obrazu.Tento ozdobný prvek je nutný doplněk k lukům.

Návrháři a stylisté dnes nabízejí mužům dva typy pásů:

  1. Classic .Toto příslušenství musí být přísné a diskrétní, hnědé nebo černé barvy bez jasných detailů.Materiálem pro jeho výrobu je kůže a koženka a hlavním zaměřením je přezka.Je to malý, jednoduchý obdélníkový tvar, ze kterého není možné odejít, protože formální vzhled bude ztracen.
  2. Neformální .Všechny varianty a modely pásů spadají do této kategorie, svoboda je pozorována při volbě materiálu výroby, barvy, tvaru, velikosti, délky a tvaru přezky.Každý člověk může, na základě osobních preferencí, zvolit styl takového příslušenství.

Opasky všech pravých mužů jsou zde >>

K vyzvednutí typu popruhu je nutné především pro celkový obraz člověka, objektůoblečení a typ akce.V souladu s tím, pod kalhotky, košile a kravata jsou vhodnější klasické možnosti, neformální oblečení hlavně s džíny, šortky a další položky oblečení stylu sportu nebo příležitostné.

Kterýby měla být délka a šířka?

V závislosti na typu příslušenství mohou být různé velikosti pásů, a pokud to není možné vyzkoušet sami, je v tomto případě důležité správně měřit optimální parametry.Za prvé, stylisté doporučují věnovat pozornost šířce příslušenství, jak je důležité.Odborníci poznamenávají, že čím starší člověk je, tím širší by měl být pás.

Například optimální šířka pásu pro džíny by měla být 2-6 cm, protože standardní šířka smyček pro pásek je 5 cm.4 cm, vzhledem k tomu, že na kalhotách jsou smyčky kratší a pás je obvykle v klasickém stylu tenčí než standardní verze.Je třeba vzít v úvahu i další důležitou otázku, jak dlouho by měl pás být.Standardní délka pánského pásu se měří od špičky spony k centrálnímu otvoru.

Jak určit velikost?

Pokud jde o otázku, jak zjistit velikost pásu, mužům lze nabídnout tři možnosti výpočtu.Otázka je vlastně víc než relevantní, protože toto je nejběžnější verze dárku pro muže.Proto je v takových situacích nesmírně důležité správně měřit parametry řemenu, protože nebude možné namontovat.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Zaprvé, pokud je známa velikost kalhot, přidám k ní několik velikostí, když si koupím pás.Za druhé, musíte to zvážitpři upevnění pásu nesmí zůstat ocas delší než první smyčka pásu.Za třetí, musíte upevnit pás na 2 nebo 3 otvory, ostatní možnosti budou považovány za špatnou formu.

Takže velikost pásu můžete měřit následujícími 3 způsoby:

  1. Ruleta .Abyste změřili velikost pásu, musíte si vzít již použité příslušenství, na kterém, jak pokračuje vykořisťování, tam jsou záhyby a oděrky.Je na něm, aby bylo možné spočítat, v jaké velikosti bude majitel pohodlně nosit.Svinovací metr se aplikuje na špičku spony a měří se vzdálenost od záhybů.
  2. Krejčovský metr .Pro tento způsob měření je třeba vzít krejčovský metr a pánské kalhoty, pak položit kalhoty na rovnou plochu a změřit šířku pásu.Toto číslo by se mělo zdvojnásobit, po čemž se získá optimální velikost příslušenství.
  3. Velikost pásu pod džíny .Jak bylo zmíněno dříve, délka a šířka pánského pásu pod džíny bude poněkud odlišná, protože džíny a kalhoty mají různé parametry.Chcete-li měřit pás pod džíny, stačí znát velikost těchto kalhot, pak je zkontrolujte v tabulce s velikostí pásů.

Muž má tedy 3 různé způsoby měření optimální velikosti příslušenství, což zjednodušuje výběr pásu.Pro kalhoty jsou nabízeny první dvě metody vizuálního měření založené na vzorovaném pásu nebo šířce kalhot a pro džíny je navržena deska s velikostmi kalhot a pásů pro ně.

Tabulka velikostí pánského pásu v různých zemích

Navzdory tomu, že pás je příslušenství, provádí se jeho měření na stejném principu jako oděvy. Pokud není možné vizuální montáž na starou verzi popruhu, můžete použít hroty měřicích tabulek.

Americké velikosti pásů: Tabulka USA

Evropská tabulka velikostí: tabulka

Tabulka měření: Rusko

Zde lze zakoupit pásy všech velikostí & gt; & gt;

Mezi sousedními rozměry je pozorován krok 10 cm, protože chyby jsou přípustné v jakýchkoliv rozměrech. Při měření objemu v oblasti pasu nebo boků by muž měl vzít v úvahu chybový krok + -3 (cm). Například velikost pásu na velikosti 52 může být 120-125 cm, velikost 54 - 125-130 cm, atd.

Tip!Délka náhradního jazyka příslušenství nesmí překročit 15 cm, tj. Celková délka pásu je objem kolem pasu muže a 15 náhradních centimetrů.

Vlastnosti volby

Při výběru pásu musí člověk nejprve rozhodnout o výrobci. Itálie je měřítkem drahých značkových pánských doplňků, takže jeho výroba je nejčastěji preferována muži. Dále je důležité, aby muži věnovali pozornost různorodosti stylu příslušenství, to znamená, že musí být klasické nebo neformální podle preferencí.

Rovněž je třeba věnovat pozornost konstrukci pásu, nutně je připojeno kvalitní příslušenství a nemá žádný prostor nikde. Stylisté doporučují kombinovat barvy a tón pásu s botami,také možnost kombinace s popruhem na náramkové hodinky. Originální kůže je považována za nejlepší materiál pro výrobu, který zaručuje dlouhodobý servis a zachování atraktivního vzhledu.

Závěr

Pánský opasek je skvělý dárek pro rodinu a přátele, takže je nesmírně důležité mít dovednosti a znalosti, abyste si mohli vybrat pás bez znalosti jeho velikosti. Pro usnadnění procesu výběru nabízejí různé země pro orientaci rozměrové tabulky. A stylisté sdílejí důležité tipy o optimální délce, šířce příslušenství, pravidlech jeho nošení a kombinaci s dalšími prvky obrazu.