Jak určit velikost náramku na ruce člověka: udělejte dárek

Jeden z moderních pánských doplňků je náramek. Je různých typů a různých velikostí. V závislosti na materiálu výroby musíte mít možnost zvolit správnou velikost výrobku. Jak určit velikost náramku na ruce muže? Mnoho mužů miluje tuto výzdobu, protože zdůrazňuje jejich stav a chuť.

Dnes zjistíme, jaké dekorace jsou, co je třeba zvážit při jejich výběru. Zaměříme se na několik metod měření kartáčů, které ukáží, jak zjistit velikost náramků pro muže. Pro náramek uvidíte také tabulku evropských velikostí.

Modely pánských náramků

Od té doby existují různé typy výrobků pro ruce, člověk může najít možnost, která mu vyhovuje osobně. Náramky z kovu, typ tkaní se liší. Nyní se podíváme na nejoblíbenější typy náramků.

  1. tkaní kotev je jedním z nejvyhledávanějších mužů . Taková výrobní technologie spočívá ve spojovacích článcích stejné velikosti, které jsou umístěny kolmo k sobě. Prsteny jsou oválné. Kotevní položky jsou klasické možnosti. Tento typ tkaní má takové poddruhy: rollo, benátský a šňůrytkaní
  2. Pancéřované opletení se skládá z článků umístěných v jedné rovině .Jedná se o velmi silné šperky.Tato technologie zahrnuje výrobky jako figaro, rhombo, nonna tkaní, kobra, had a panther oči.
  3. Bismarck se skládá z vícesměrných spojů .To je velmi neobvyklé tkaní, které je obtížné vyrábět.To může být různých typů, královský, byt, python a polořadovka-objemný.

Poté, co jste si vybrali typ tkaní, zjistíme, jak si vybrat velikost náramku pro mužskou ruku.

Jak zjistit velikost zápěstí pro náramek

Před zakoupením příslušenství musíte měřit délku zápěstí předem.A před tím určetena , kterou rukou budete nosit náramek.Někteří nevědí, jak určit velikost náramku na ruce, takže budeme zvažovat několik způsobů, jak toho dosáhnout.

První způsob, jak poznat velikost náramku, je velmi jednoduchý.Přilepte si ruku kolem zápěstí a změřte vzdálenost pravítkem, přidejte několik cm, druhou metodou je použít řetězec nebo lano.Vázání nitě kolem zápěstí, je třeba opravit požadovanou délku.Výsledný segment, který musíte připojit k pravítku.

Všechny velikosti této dekorace se měří v cm, v některých obchodech se měří délka v palcích.V tomto případě musí být výsledný segment vynásoben hodnotou 2,54.

Důležité! Existují výrobky, ve kterých může spona nastavit délku.

Kromě toho, že potřebujete znát velikost zápěstí pro příslušenství, vyMusí rozhodnout, jak moc bude náramek viset. Z toho bude záležet na tom, jakou velikost šperků chcete lépe koupit.

Tabulka velikostí podle ruských a evropských norem

V obchodech jsou velikosti pánských náramků v souladu s evropskými normami, takže se nemusíte obávat, že kupujete špatnou velikost. Je důležité si uvědomit, že některé modely šperků mohou vypadat jinak v závislosti na jejich těsnosti na ruce.

Příslušenství by mělo být v čase, jako by viselo na ruce, bude to zasahovat do člověka. Pokud jste si řetěz koupili na ruce, volný prostor by neměl být větší než 1 cm.

Pokud si koupíte šperky jako dárek, pak je lepší koupit je se sponou, která upravuje délku. Je důležité si uvědomit, že kožený náramek v průběhu času se táhne o 1 cm, takže tento druh šperků je lepší koupit bez mezery.

Tip!Nemůžete si koupit náramek, který se pohodlně vejde do ruky, protože se může zlomit.

Pokud chcete, aby vaše příslušenství trochu viselo na dlani ruky, pak musíte změřit velikost zápěstí, ale dlaň. K obvodu zápěstí můžete také přidat několik cm, pod tabulkou velikostí pánských náramků podle ruských a evropských norem.

\ t
Velikost Měrná jednotkaDélka
S Viz 15-16
M Viz 17–18
L Viz 19–20
XL Viz 21-22

I když se rozhodnete pro velikostpříslušenství, nebude to zbytečné vyzkoušet si to v obchodě. Možná tam, najdete nějakou možnost, která se vám líbí nejlépe.

Pokyny pro výběr

Než si koupíte šperky, musíte se rozhodnout, jaké věci chcete nosit. Příslušenství musí odpovídat stylu člověka, jinak to bude vypadat neprostupně. Je také důležité si uvědomit, že pokud si dáte další příslušenství, musí být vzájemně kombinovány.

Pokud si chcete koupit šperky pod přísným oblekem, pak je lepší se zaměřit na model, který se hodí k zápěstí. Se sportovním stylem si můžete koupit řetězec nebo rozsáhlejší možnosti. Obzvláště oblíbené jsou náramky z přírodních kamenů.

Nekupujte plastové výrobky, protože vypadají velmi levné. Zastavení na výzdobě neobvyklého tvaru, musíte mít na paměti, že by se měl hodit do vašeho obrazu, protože extravagantní příslušenství okamžitě přitáhne pozornost ostatních.

Stavba těla a výška jsou dva faktory, které by měly ovlivnit také volbu člověka. Masivní doplňky jsou vhodné pro velké a vysoké muže. Tenké kluci s tenkými zápěstí jsou vhodnější k výběru malých a úzkých možností. Pokud se tento okamžik nebere v úvahu, i ten nejkrásnější náramek bude vypadat směšně a vulgárně.

Tip!Věnujte pozornost upevňovacímu prvku, měl by být spolehlivý, snadno se otevírá a zavírá.

Proč nosit náramky?

Někteří muži si myslí, že náramky, prsteny a řetízky jsou dámské šperky,ale není.Klenotníci vyvinuli různé verze těchto doplňků pro muže s různým vkusem, společenskými statusy a věkovými kategoriemi.Pokud silnější sex ví, jak si vybrat správnou výzdobu, pak to naznačuje jeho dobrý vkus a inteligenci.

Výběr náramku je nezbytný nejen s ohledem na velikost štětce, ale také s ohledem na tkaní.Pokud je dekorace visí na paži, pak to bude vypadat neopatrný a ošklivý.Je lepší kupovat tlusté náramky, které se pravděpodobně neroztrhnou.Vážně přistupovat k výběru tohoto šperku, protože tato radost není levná.