Jak určit velikost kalhot pro muže (tabulka)

Moderní člověk je ve svém šatníku povinen mít několik párů kalhot různých stylů, aby vytvořil módní obrazy.Stylisté věří, že by to měly být klasické formální kalhoty, sportovní kalhoty pro aktivní zábavu, stejně jako pohodlné kalhoty pro každodenní nošení.Při nákupu kalhot, ne každý ví, jak určit velikost kalhoty pro muže.

Správnost přizpůsobení kalhot, jejich vnější přitažlivost a pohodlí samotného člověka závisí na správnosti určení velikosti.Chcete-li zjistit svou velikost, člověk musí vyzkoušet několik metod počtu, stejně jako mít rozměrové mřížky z různých zemí a dodavatelů oděvů.Tato otázka je zvláště důležitá u těch, kteří dávají přednost výběru oblečení prostřednictvím internetových obchodů.

Jak odstranitměření?

Pokud člověk nemá možnost vyzkoušet si kalhoty v obchodě po dlouhou dobu a pečlivě, vybrat si ideální velikost a vhodnost, můžete si jednoduše objednat požadovaný model prostřednictvím internetového obchodu.Společné nákupy dnes postupně nahrazují skutečné nákupní výlety, protože významně šetří osobní čas člověka i jeho finanční prostředky.Zbývá jen naučit se vypočítat velikost, řádně sundat měření.

Pro měření vlastních parametrů musí člověk definovat tři ukazatele:

  • délka nohy na vnitřní straně švu;
  • 28. obvod pasu;
  • Boky Obvod.

Pro výpočet prvního měření musí člověk použít měřicí pásku, která se aplikuje na oblast třísla, táhnoucí se dolů.Můžete změřit délku vnitřního švu budoucích kalhot přímo na člověka, nebo na staré kalhoty, které dokonale zapadají na muže.Pas můžete měřit, pokud pásku připevníte k pásu starých kalhotek vynásobením číslem 2.

Tip! Pokud člověk měří tři specifikované parametry na starých kalhotách, které mu odpovídají velikostí, je nutné provést úkony na prané položce tak, aby nebyly nataženy, což umožňuje nepřesnosti.

A aby bylo možné určit objem kyčelního kloubu, člověk musí sevřít nejvíce konvexní část v oblasti hýždí měřicí páskou.Teprve poté musí být získané tři údaje v centimetrech porovnány s údaji, které nabízí standardní rozměrová mřížka.Dosud různé země nabízejí své vlastní způsoby výpočtu rozměrů, měrných jednotek a velikostí v tabulkách.

Tabulka ruských velikostí pánských kalhot

Nejčastěji uvádějí dodavatelé v tabulkách rozměrů velikosti kalhot spolu s parametry.Od člověka se vyžaduje pouze znát přesné parametry jeho těla, stejně jako země, kde se vyrábí kalhoty.Pokud mluvíme o domácí výrobě kalhot, ruskyvelikosti pro pánské modely kalhot jsou prezentovány v rozsahu od 42 do 70 velikostí, pokud jde o dospělé muže, děti mají použít jiné metody pro určování velikosti.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud odborníci a výrobci oděvů předpokládají, že měření jsou pouze pro výšku, dospělí muži potřebují více vstupních údajů a parametrů, aby se zabránilo chybám ve velikosti.

Ruský stůl s rozměrovou mřížkou pro pánské kalhoty je následující:

Pokud se při měření jeho parametrů zjistí člověk, obvod pasu je 80 cm., boky - 100 cm, respektive podle velikosti oka jeho kalhot - 48. Naučíte-li se porovnat ruské velikosti, tabulka ukazuje mezinárodní standardy a velikosti z různých zemí, srovnatelné s ruskými velikostmi.Z tabulky lze vyvodit, že Rusko a Evropa mají stejnou velikost.

Rozsah velikostí podle zahraničních norem

Při nákupu kalhot je důležité, aby člověk poznal výrobce a jeho zemi, protože značení velikostí a způsoby jejich výpočtu se mohou v různých zemích značně lišit.Často se muži setkávají s dopisy při nákupu dovážených kalhot, například W30L32.Tato metoda dimenzování přišla ze Spojených států amerických, které darovaly džíny a takové velikosti označení na světě.

Americké kalhoty předpokládají dvapísmena jsou obvod pasu pasu a délka kalhot podél vnitřního švu L. Můžete si rozdělit svůj vlastní počet těchto parametrů o 2,54, abyste dostali čísla v amerických palcích.A vy můžete jednoduše porovnat ruskou velikost jejich kalhot s komparativní velikostí mřížky z různých zemí.

Kromě amerických modelů kalhot jsou dnes z prodeje zboží z Číny velmi rozšířené.Navzdory skutečnosti, že známé značky a výrobci v této zemi nabízejí čínské velikosti, které odpovídají evropským sítím, jsou často dodávané výrobky malé velikosti o 1-2 velikosti.V následující tabulce můžete porovnat parametry a velikost ruských kalhot s čínskými označeními.

]
Čínská velikost Velikost ruské Obvod hrudníku (cm) Obvod pásu (cm) Obvod krku (cm) Výška (cm))
XS 44 88 76 38
S 46 92 80 39 164-170
M 48 96 84 40-41 170-176
L 50 100 88 41-42 176-182
XL 52 104 92 42-43 182-188
XXL 54 108 96 43-44 182-188
Pro informaci! Ruské velikosti jsou počítány v počtech od 42 do 70 velikostí, pokud je velikost dovezených kalhot ve Velké Británii a velikost je mezi 32-62, pak muž před mužem je z Anglie.Americké kalhoty označované písmeny US a naznačujívelikosti od 34 do 64 velikostí.Ale mezinárodní systém praktikovaný ve většině zemí označuje velikosti od XXS do 5XL.

Stanovení velikosti pánských kalhot na výšku

Navzdory tomu, že velikostní tabulka z různých zemí je uvedena v tabulce rozměrů, muži musí věnovat pozornost jinému způsobu měření velikosti -na růst.A pokud je mezi krásnou polovinou společnosti menší pravděpodobnost chyb v růstu, pak jsou pro muže takové chyby typické.Chcete-li určit svou výšku, musíte stát u zdi, narovnat záda, připevnit pravítko k korunce a změřit délku od tohoto pravítka na pět stop.

Dále, získaný parametr je porovnán s následující tabulkou, aby bylo možné určit výšku, jaká je velikost:

139) 87-92]
L - velikost 30 32 34 36 131]
Délka L 72-76 77-81 82-86
Výška (cm) 161-170 171-180 181-190 191-200

Při určování správné velikosti kalhot na výšku muže je také důležité znát zemi výrobce kalhot a rozměrovou mřížku této země.Je také třeba připomenout, že některé oděvní společnosti se odchylují od přijatých mezinárodních nebo domácích rozměrových sítí a norem.V tomto případě je výrobce povinen poskytnout potenciálnímu kupujícímu osobní rozměrovou síť.

Tipy pro výběr

Pokud člověk zná velikost ruských kalhot, nebude pro něj těžké určit mezinárodnívelikost, například velikost l nebo velikost s, které odpovídají ruským velikostem 52 a 48, resp.To vše je jasně vidět v tabulce s velikostí z různých zemí.Chcete-li si vybrat správné kalhoty, muž by měl zvážit následující tipy od stylistů a samotných výrobců těchto oděvů, a to:

  • kalhoty by se neměly pohodlně dotýkat hýždí, je důležité, aby nesedly jako závěsy;
  • když správně usazené kalhoty, kapsy by neměly být příliš velké, aby se shromáždily v harmonice;
  • klasické kalhoty by měly mít takovou délku, aby mírně pokrývaly patu boty;
  • při chůzi by neměly pod ponožkami vycházet žádné ponožky a v dolní části kotníků by měly být vytvořeny záhyby;
  • Při nákupu kalhot by muž měl brát v úvahu jeho vzhled a tělo, například vysoký, tenký muž potřebuje kalhoty s manžetami a bez šípů, krátkých mužů naproti, potřebují kalhoty se šipkami a bez manžet.

Stylisté věnují zvláštní pozornost silným mužům, protože je pro ně obtížnější zvolit dokonalý styl a velikost kalhot.Upravte tvar a extra palce mohou být prostorné ve stylu a řezané kalhoty bez manžet a rukou.Kromě velikosti je důležité věnovat pozornost tomu, co budou kalhoty kombinovat s ohledem na svrchní oděvy a obuv.

Závěr

Velikost kalhot můžete zkontrolovat přímo u dodavatele, který je povinen poskytnout zákazníkům dimenzovanou síť.Podle ní může člověk porovnat svou výšku, obvod v pase a v bocích, stejně jakodélka kalhot podél vnitřního švu.To umožní, aby se zabránilo chybám při nákupu kalhot, že člověk nemůže před-zkusit.Měření lze provádět přímo na těle nebo pomocí starého modelu kalhot.