Jak udržovat štětiny stejné délky: užitečné tipy

Prakticky každý zralý člověk ví, jaké štětiny jsou, protože příroda položila růst vlasových vlasů silné poloviny společnosti.Každý člověk bude moci uvolnit strniště, aby změnil obraz a vzhled.Ale ne každý ví, jak udržovat štětiny stejné délky.Štětiny mohou být různých tvarů, tloušťek a odstínů, ale zlatý standard je považován za délku, která by neměla překročit 3-5 mm.

Pro pěstování štětin a péči o ně musí člověk skladovat nástroje, spíše než holit, aby zůstaly štětiny, stejně jako kosmetické přípravky pro péči o vegetaci a kůži.A tak, aby se štětiny nestaly vousy, je důležité, aby člověk určil rychlost růstu vlasů a pravidelně srovnával jejich délku se zařízeními a přístroji, které má ve svém arzenálu.

Optimálnídélka v závislosti na tvaru

Nejprve musí člověk určit tvar štětin, které bude nosit v budoucnu.To může být buď krátké strniště, nebo vegetace, která je dlouhá, hraničí s vousem.Stylisté nabídnou několik populárních forem štětin pro moderní muže:

 1. Tuhé štětiny- toto může být střední nebo dlouhé štětiny přirozeného tvaru, s chlupymusí být stejnéúrovni
 2. Třídenní štětiny - délka štětin v tomto případě je stanovena na tři dny, je důležité vyříznout vyčnívající chloupky a vyrovnat štětiny na stejné úrovni.
 3. Downje krátká a nepoškozená štětina, na které bude třeba neustále pracovat.
 4. Tvar Tje kozí vous, ale ve formě štětin, jejichž chlupy v různých částech mohou být kratší nebo delší.
 5. Zarostlé, husté štětiny - délka štětin do 5 mm, což člověku způsobuje brutalitu v důsledku jeho nedbalosti.
 6. Lapované štětiny- štětiny v podobě krátkého vousu, jejichž délku lze volit nezávisle (5-7 mm).

Nejmenšími formami štětin jsou downy, kozy a třídenní štětiny, ale zanedbané, husté a spojité štětiny mohou být stejně střední jako maximální délka.Pro takové formy a klasifikace je možné předem určit, co by štětiny měly mít délku.

Poradenství! U mužů s černými vlasy bude délka štětin vypadat nadbytečně, takže stylisté nedoporučují takové formy.

Co potřebujete k holení, aby se štětiny udržely?

V případě, že člověk určil tvar svých štětin, je třeba vymyslet seznam nástrojů, pomocí kterých se optimální délka vousů změní na štětiny.Standardní výběr nástrojů zahrnuje následující arzenál nástrojů:

 • zastřihovač s přílohami vousů;
 • elektrický holicí strojek, zanechávající štětiny;
 • 48) holicí strojek,který zanechává strniště; ​​
 • prostředky pro holení a po holení;
 • Zrcadlo a ručníky.

S pomocí ručníků potřebuje člověk parní tvář a vlasy s teplým obkladem.Zbývající nástroje slouží ke zkrácení vousu na požadovanou délku štětin a oholení nežádoucí kůže.Střepu můžete uvolnit od nuly, protože tento člověk musí dokonale oholit chlupy na obličeji a krku a pak opustit procedury a počkat, až se chlupy rozrostou.

Jak udržet požadovanou délku?

Poté, co štětiny dosáhnou požadované tloušťky a délky, musí člověk provést postupy pro modelování podle zvolené formy.Některé formy štětin vyžadují odstranění chlupů na krku, tvářích, knírech a kotletách.

.

 • nůžky;
 • holicí strojek, který zanechává strniště;
 • vyžínač.
 • Elektrický holicí strojek nebo strojek mohou okamžitě vousy oholit na štětiny stejné délky, k tomu lze použít připevnění na požadovanou délku.S pomocí vyžínače bude muž schopen dále upravovat rostoucí strniště na obličeji a odstraňovat nežádoucí chlupy a jejich délku na těžko přístupných místech.Štětiny budete muset stříhat jednou za 2-3 dny, aby byla zachována optimální délka.

  Pro informaci! Dnes se vyvinuli výrobci holicích nástrojůspeciální zařízení pro štětiny. To může být holicí strojek nebo elektrický holicí strojek, opouštět štětiny požadované délky. Název takových nástrojů - vyžínačů a hummerů.

  Jeden krok od strniště k vousu

  Stávající různé druhy holení předpokládají odstranění chloupků na obličeji pod kořenem, holení vousů na délku štětin a modelování tvaru vousů nebo štětin. K tomu může člověk používat stroje, břitvu, psací stroje a další elektrické spotřebiče. Nejžádanějším produktem pro péči o štětiny je však zastřihovač, který dokonale odpovídá délce vlasů.

  Rozdíl mezi štětinami a vousy leží v jednom kroku - odmítnutí korigovat délku štětin. U mužů s rychlým růstem vlasových vlasů se třídenní strniště může během několika dnů proměnit v mírný vous. Odborníci poznamenávají, že délka štětin by neměla překročit 5 mm, a cokoli, co je delší, je plnohodnotný mužský vous.

  Štětiny mají ve srovnání s vousy významné výhody, například:

  • kombinuje se všemi obrazy a styly oblečení;
  • nevypadá jako exotická a chytlavá jako vousy;
  • vhodné pro muže jakéhokoliv vzhledu;
  • neupchává potraviny;
  • šetří pokožku před každodenním holením, odřením, řezy a podrážděním;
  • štětiny se snadněji pěstují a upravují;
  • dává vzhled muže mužskosti;
  • přijímá nezávislou a snadno použitelnou péči;
  • stejně jako téměř všechny dívky, nelze říci o vousech;
  • nePřetěžuje vzhled.
  Štětiny musí být zároveň vyživovány a zvlhčovány balzámy a oleji, protože na rozdíl od vousů jsou ostré a pichlavé. Štětiny vyžadují neustálou péči a odřezávání nadbytečného objemu a délky, protože mohou snadno proměnit dobře upraveného muže na neupraveného odpudivého člověka. Štětiny se snadno pěstují, stříhají se zastřihovačem nebo holicím strojkem každé 2-3 dny, pravidelně hydratují a vyživují kosmetikou.

  Závěr

  Pro pěstování štětin postačí zastavit holení po dobu 3-5 dnů, abyste získali rovnoměrné a husté vlasy. A pokud máte vousy, můžete použít speciální elektrické holicí strojky a psací stroje, vyžínače, které stříhají vousy na 3-5 mm štětin. Po tom, vlasy na obličeji musí být oříznuty na požadovanou úroveň jednou za 2-3 dny, stejně jako stříhání vyčnívající chlupy nůžkami.